Forum » Okolice

wypadek w Tenczynie

  • 22 sie 2011

    Mam pytanko czy ktoś słyszał cokolwiek o wypadku w Tenczynie koło "Stacha"w nocy z 21/22 sierpnia??????

    1 13 Cytuj
  • 22 sie 2011

    nie żyje młody Jasieniczanin :(

    2 12 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Ja słyszałam.Około 1 w nocy mieszkanka Lubnia potrąciła ze skutkiem śmiertelnym 32 letniego mężczyznę z podobno Sułkowic.Byli na kawalerskim w Stachu.

    4 8 Cytuj
  • 23 sie 2011

    ale jak to było że ta kobieta go potrąciła?????

    2 10 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Podobno był pod wpływem alkoholu i kucał na asfalcie ona go nie zauważyła bo nawet śladów hamowania nie było,to zdarzyło się zaraz obok mnie.

    2 11 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Ślady hamowania były! Bo byłem przy tym.

    8 7 Cytuj
  • 23 sie 2011

    mnie zastanawia co on robił na zakopiance o tej porze i jeszcze jak piszecie że kucał?????

    10 5 Cytuj
  • 25 sie 2011

    szedł do domu na piechotę do sułkowic z kawalerskiego

    10 3 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Wczoraj 21:40
    jjjjjjjjjjjjjj
    +1
    szedł do domu na piechotę do sułkowic z kawalerskiego

    To wcale się nie dziwię że tak się stało, pytam a gdzie koledzy,co nie stać było zamówić taxsi?

    12 4 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: go%u015B%u0107123] Podobno był pod wpływem alkoholu i kucał na asfalcie ona go nie zauważyła bo nawet śladów hamowania nie było,to zdarzyło się zaraz obok mnie. [/quote]

    Jak kucał? Podobno szedł, zatoczył się i wpadł pod koła...

    1 10 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Mam pytanie czy ktoś zna osobę która jechała w tym samochodzie? to bardzo ważne.

    3 9 Cytuj
  • 29 sie 2011

    znam i co

    9 3 Cytuj
  • 30 sie 2011

    [quote=gość: go%u015B%u0107123] Podobno był pod wpływem alkoholu i kucał na asfalcie ona go nie zauważyła bo nawet śladów hamowania nie było,to zdarzyło się zaraz obok mnie. [/quote]
    jak śladów nie było ? kucał ?! proszę cię nie wygaduj bzdur ! bo widocznie nie wiesz co mówisz...! ale macie narąbane , piszecie bzdury jakich mało ! pozdro .. ;/

    6 5 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    Aż żal czytac takie bzdury...
    kucał bo czekał na kolegów, których stac na taksówkę ale nie musieli jej zamawiac!!! ślady hamowania były i to bardzo długie!!! a sprawca nawet nie byl na tyle odpowiedzialną osobą żeby pomóc osobie jak juz spowodowala wypadek tylko najłatwiej było uciec!!!

    2 8 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    sprawdza się fakt że najwięcej wiedzą Ci co nic nie wiedzą ... :|

    5 4 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    [quote=gość: gosc1] Aż żal czytac takie bzdury...kucał bo czekał na kolegów, których stac na taksówkę ale nie musieli jej zamawiac!!! ślady hamowania były i to bardzo długie!!! a sprawca nawet nie byl na tyle odpowiedzialną osobą żeby pomóc osobie jak juz spowodowala wypadek tylko najłatwiej było uciec!!! [/quote] jak niewiesz to niepisz bo jesteś żałosny i beznadziejny i z miejsca wypadku nikt nie uciekł ,no chyba że wypadki ci się pomyliły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????

    6 3 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    [quote=gość: !!!!!!!!] gość: gosc1 napisał/a: Aż żal czytac takie bzdury...kucał bo czekał na kolegów, których stac na taksówkę ale nie musieli jej zamawiac!!! ślady hamowania były i to bardzo długie!!! a sprawca nawet nie byl na tyle odpowiedzialną osobą żeby pomóc osobie jak juz spowodowala wypadek tylko najłatwiej było uciec!!! jak niewiesz to niepisz bo jesteś żałosny i beznadziejny i z miejsca wypadku nikt nie uciekł ,no chyba że wypadki ci się pomyliły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????? [/quote]
    A pomógł????????????????????????????????????

    3 5 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    a byłeś przy tym widziałeś ? to nie osądzaj nikogo bo do ciebie to nienależy

    6 3 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    [quote=gość: xx6] a byłeś przy tym widziałeś ? to nie osądzaj nikogo bo do ciebie to nienależy [/quote]
    Tak !!!!!!!!!!!!!

    3 5 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    ten portal, forum schodzi na "psy" szkod słów

    6 2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 8 wrz 2011

    [quote=pit87] ten portal, forum schodzi na "psy" szkod słów [/quote]

    portal czy ludzie ktorzy tu pisza?:)

    8 2 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    Nie macie serca!Dajcie tej rodzinie już święty spokój!Wy nie musicie codziennie patrzeć na to jak oni cierpią !Czy wy wiecie co to jest stracić kogoś tak bliskiego!?

    10 2 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    sss, masz racje,szkoda roztrząsać,kolejny raz tego wszystkiego,czytając niektóre posty,to płakać się chce,ludzie zastanówcie się co piszecie,oskarżanie,wymyslanie życia mu nie wróci,rodzina przeżywa swoje,cierpi,ale mam nadzieję,że z czasem Bóg im wynagrodzi:)

    7 2 Cytuj
  • 9 wrz 2011

    [quote=bartek] pit87 napisał/a: ten portal, forum schodzi na "psy" szkod słów

    portal czy ludzie ktorzy tu pisza?:) [/quote]

    NIe powinni dawać możliwośći komentowania takich tematów! Rozumiem jako informację tragiczną informację , ale dając mozliwość komentarzy (gością ) to paranoja

    7 4 Cytuj
  • 9 wrz 2011

    [quote=gość: cje] sss, masz racje,szkoda roztrząsać,kolejny raz tego wszystkiego,czytając niektóre posty,to płakać się chce,ludzie zastanówcie się co piszecie,oskarżanie,wymyslanie życia mu nie wróci,rodzina przeżywa swoje,cierpi,ale mam nadzieję,że z czasem Bóg im wynagrodzi:) [/quote]
    Bóg wszystko widzi i wie jak było naprawde!Jezeli kierowca był winny ukryje to tutaj na ziemi przed Bogiem już nie!!!!!!

    6 5 Cytuj

Odpowiedz