Forum » Okolice

FESTYN TRZEMEŚNIA 2012

  • adam prostak 11 lip 2012

    Kto  w tym roku będzie ??????????? KTO WIE

    8 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 11 lip 2012

    Imprezę otwiera Katy Perry, w drugi dzień sprowadzają dla młodzieży Justina B. ze swoim objazdowym zespołem a w trzeci dzień, specjalnie dla starszych ma pojawić się gwiazda lat ubiegłych - Modern Talking.

    Chodzą plotki o obecności Davida Copperfielda, ale podobno nie zgodził się na przyjazd za 500 zł. (że ponoć bilety na samolot drogie, czy coś. Nie to nie. Łaski bez. 500 zł tyż pieniądz)

    24 11 Cytuj
  • 11 lip 2012

    Ile kasy zgranie Marian na mszy to za to zorganizuje band więc ludzie nie żałujcie na składki..a nóż na jakiegoś zagranicznego boya się uzbiera...Elton John ma grac na nowym stadionie z okazji Euro wybudowanym to może podjedzie na festyn..?

    6 7 Cytuj
  • 11 lip 2012

    Elton grał już w niedzielę!

    6 2 Cytuj
  • 12 lip 2012

    te baby z euro spoko "grubasy" z Trzemeśni ponoć mają zamówić..

    5 3 Cytuj
  • adam prostak 12 lip 2012

    Najlepsze było by INOROS I KABARET NEONÓWKA !!!

    8 3 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Dzisiaj w gazecie myślenickiej pojawiła się informacja, że na festynie wystąpi zespół wykonujący przeboje Czerwonych Gitar.

    6 2 Cytuj
  • 12 lip 2012

    no to shit....

    10 1 Cytuj
  • 19 lip 2012

    A festyn jest w sobote czy w niedziele?

    3 Cytuj
  • 19 lip 2012

    a o której będzie ten zespół i kiedy?

    pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 19 lip 2012

    Chyba jednak NIC nie będzie bo nawet w wydarzeniach Redakcja o tym milczy.

    7 Cytuj
  • 20 lip 2012

    Festyn jest w niedziele,rozpoczęcie o godz 15.00 występ Czerwonych Texasów chyba o 17.00 lub 17.30 szczegóły na plakatach:)

    5 1 Cytuj
  • 20 lip 2012

    Ciekawa sprawa, burmistrz Myślenic rozsyła sms, że festyn w Trzemeśni jest organizowany z okazji zakończenia etapu projektu kanalizacyjnego?
    Coś chyba nie dogadane jest.

    7 1 Cytuj
  • 20 lip 2012

    czyli 2 w1

    2 Cytuj
  • 22 lip 2012

    [quote=gość: katakan] Ciekawa sprawa, burmistrz Myślenic rozsyła sms, że festyn w Trzemeśni jest organizowany z okazji zakończenia etapu projektu kanalizacyjnego?
    Coś chyba nie dogadane jest. [/quote]
    Dobry sposób na wyprowadzenie pieniążków .Tak na marginesie warto byłoby policzyć ile kosztują te imprezy z okazji oddania kolejnych inwestycji kanalizacyjnych wyjdzie niezła sumka sorry niezłe szambo.

    9 5 Cytuj
  • 26 lip 2012

    impreza super,pogoda dopisała,ludzie nie zawiedli,zabawa ok.Kasa na cel parafialny jest dzięki pomysłowi jak można zarobić a kościół będzie piękniał.Pozdrawiam rade budowy kościoła,tak trzymać.

    4 2 Cytuj
  • 26 lip 2012

    trzeba przyznać ludzi tłum ale to coś co grało nudy beznadzieja ludzi to nie wciągło to ostatni ten kabaret był już lepszy ...

    4 1 Cytuj
  • 27 lip 2012

    ale zabawa do 2giej była ok,zespół dawał rade,tak że kto chciał to się wybawił.

    2 2 Cytuj
  • 29 lip 2012

    czy ktoś wie jak nazywa się zespól który grał wieczór na festynie,i skąd jest ta kapela.

    1 1 Cytuj
  • 4 sie 2012

    zespół nazywa się AFTER BAND. w internecie mają strone.

    5 1 Cytuj
  • 5 sie 2012

    5-go sierpnia w niedziele na Mszy był czytany list- apel o TRZEŹWOŚĆ rodzin. Dwa tygodnie wcześniej odbył się w Trzemeśni ALKOHOLOWY FESTYN RODZINNY NA RZECZ DOKOŃCZENIA BUDOWY NOWEJ ŚWIĄTYNI!!!! Co za absurd!! Czyli jak na Kościół to możesz pić!!! Brawo!!! POWINNIŚMY SIĘ WSTYDZIĆ DRODZY PARAFIANIE!!!

    10 4 Cytuj
  • 5 sie 2012

    Nie ma co się cieszyć z 37 tyś., to są BRUDNE pieniądze. Nie jestem przeciwniczką poczęstowania się alkoholem, ale NIE Z TAKIEJ OKAZJI!!!!!!!! RODZINA,,,KOŚCIÓŁ,,DOBRY PRZYKŁAD,,,WYCHOWANIE - a na FESTYNIE RODZINNYM---PIWO!!!!

    6 5 Cytuj
  • 6 sie 2012

    [quote=gość: cebula] 5-go sierpnia w niedziele na Mszy był czytany list- apel o TRZEŹWOŚĆ rodzin. Dwa tygodnie wcześniej odbył się w Trzemeśni ALKOHOLOWY FESTYN RODZINNY NA RZECZ DOKOŃCZENIA BUDOWY NOWEJ ŚWIĄTYNI!!!! Co za absurd!! Czyli jak na Kościół to możesz pić!!! Brawo!!! POWINNIŚMY SIĘ WSTYDZIĆ DRODZY PARAFIANIE!!! [/quote]

    ale festyn był w lipcu a miesiąc sierpień jest ogólnopolskim miesiącem trzeźwości i nie chodzi tu o jeden wieczór na festynie ale o pijanych rodziców który piją dzień w dzień i nie zwracają uwagi na to że dzieci na to patrzą
    Miesiąc trzeźwości i ten list tyczył się osób którzy są NAŁOGOWCAMI

    ja byłam na festynie z mężem i dziećmi mąż kupił sobie piwo a ja piłam sok i wodę bo jestem normalna. nikt mnie nie zmuszał do picia tego PIWA o którym tak piszecie. ale jak widziałam pijaną matkę z piwem pchającą wózek z małym dzieckiem to się przeraziłam ale jakby się nie opiła tu to gdzie indziej FESTYN JEST DLA LUDZI>

    4 1 Cytuj
  • 6 sie 2012

    Miesiąc sierpień został wybrany po to żeby w szczególny sposób zwrócić uwagę na problem alkoholizmu,,,ale nasz zły lub dobry przykład powinniśmy dawać przez cały rok- TAKŻE W LIPCU!!

    4 2 Cytuj
  • 6 sie 2012

    może w ogóle nie pić, przecież to jest bee.
    Cebula, popadasz w zaściankową skrajność, no ale jak to bywa w tym systemie, każdy ma prawo do głosu, nawet skrajności.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz