Forum » Okolice

Wynajem domku w Zasani. Nie polecam.

  • 30 kwi 2013

    ludzie opamiętajcie się co za teksty.pewnie ta cala Ewelina to jakaś naciągaczka i niejedno już wynajmowała lokum,a teraz smaruje bo chce kase. wstydu nie ma.ooo nie chciałabym mieć nigdy takiej lokatorki . a ja to pewnie jestem i fela i zenek i ciocia maryla i moze rychu?

    1 11 Cytuj
  • 30 kwi 2013

    a rzuca sie w oczy ciemnota..

    1 6 Cytuj
  • 30 kwi 2013

    Pani Ewelina miała przynajmniej odwagę podpisać się z imienia i nazwiska.

    10 Cytuj
  • Dawid 30 kwi 2013

    No proszę ale się dzieje na forum. Każdy sam zweryfikuje te posty powyżej. Ja już swoje zdanie mam i od razu widać, że piszący powyżej wczuli się w temat jak by byli właścicielami ;) Skąd ta agresja jeśli jesteście postronnymi osobami ? Nikt z byle powodu nie wczuwa się w temat tak że cytuje paragrafy z KK. Do tego identyczny styl pisania kilku użytkowników świadczy o tym że to jedna osoba. Ludzie nie są tacy głupi niestety ;)

    9 1 Cytuj
  • 30 kwi 2013
    lokalny napisał/a:

    No proszę ale się dzieje na forum. Każdy sam zweryfikuje te posty powyżej. Ja już swoje zdanie mam i od razu widać, że piszący powyżej wczuli się w temat jak by byli właścicielami ;) Skąd ta agresja jeśli jesteście postronnymi osobami ? Nikt z byle powodu nie wczuwa się w temat tak że cytuje paragrafy z KK. Do tego identyczny styl pisania kilku użytkowników świadczy o tym że to jedna osoba. Ludzie nie są tacy głupi niestety ;)

    Zgadzam się. A zresztą po co Pani Ewelina miałaby kłamać?!

    12 1 Cytuj
  • 1 maj 2013

    ....widzisz..niektóre wpisy zostały już usunięte bo były niewłaściwe.stąd to. widocznie ktoś sie przestraszył i je usunął.nie ma tu teraz całości a był taki jeden wpis odnośnie innej kwestii.

    2 11 Cytuj

Odpowiedz