Forum » Okolice

Chwalić ludzi – też trzeba

  • 7 mar 2013

    .
    Chwalić też trzeba – za dobrze wykonaną prace, bo są wśród nas tacy ludzie.
    Firma odśnieżająca w tym sezonie zimowym drogę w Borzęcie- Nad Rabie zasługuje na pochwałę.
    Praca była wykonana sumiennie, odśnieżone na czas, zrobione zatoczki do wymijania się samochodami, a tzw. „płyty” zawsze czarne.
    Brawo, tak trzymać!

    17 Cytuj
  • Basia 7 mar 2013

    chociaż jeden zadowolony:)tylko mam nadzieję że nie właściciel firmy tam odśnieżającej
    ;)))))0

    14 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 14 mar 2013

    Dlaczego właśćiciel firmy? Ja też jezdze tą drogą i faktycznie było OK. Wsumie w polsce to najlepiej kogoś o%@** niż pochwalić..

    8 1 Cytuj
  • 14 mar 2013

    Także uważam, że drogi Borzęty zawsze były lepiej przygotowane niż inne.

    5 2 Cytuj
  • TRUSICA TRUSICA 14 mar 2013

    chcę pochwalić dwóch panów policjantów spacerujących w dniu 13.03.2013r po ulicy Słonecznej,oby śnieg stopniał i takie patrole pojawiały się częściej

    3 Cytuj
  • 14 mar 2013

    To ja chcialem pochwalic i pozdrowic dwie policjantki spacerujace dzisiaj sloneczna i slowackiego. Dosyc ladne i z fajnymi pluckami. Ze Myslenice dorobilo sie takich fajnych patrolowych laseczek ;-)

    5 Cytuj
  • 14 mar 2013

    Pragnę pochwalić firmy sprzątające nasze miasto AD 2012: http://www.umig.myslenice.pl/przetargi/prz050312-z4.pdf
    Sumienność i konsekwencja w wywiązywaniu się z powierzonych zadań, połączone z profesjonalizmem z najwyższej półki, który mogliśmy obserwować co ranek na naszych ulicach, chodnikach i zagajnikach. Życzę ww. firmom dalszych sukcesów, zwycięstwa w kolejnych psietargach:-D i równie starannej troski o czystość naszego miasteczka. Gubicie końkurencję:-D daleko za zakrętem - oni do przodu, wy do tyłu.. piąteczka, rewelacja!

    2 Cytuj
  • 14 mar 2013
    Mecenas napisał/a:

    To ja chcialem pochwalic i pozdrowic dwie policjantki spacerujace dzisiaj sloneczna i slowackiego. Dosyc ladne i z fajnymi pluckami. Ze Myslenice dorobilo sie takich fajnych patrolowych laseczek ;-)

    Kolego, mam świadomość, że pewne atrybuty u boku mogą skutecznie odstraszać:-D. Być może jednak przy następnym spotkaniu warto pozdrowić tak całkiem realnie? Kobiety lubią dzień z dobrym słowem, wydaje mi się, że mundurowe również;-)

    Cytuj
  • 14 mar 2013

    Także posiadam jeden z tychże atrybutów, które panie noszą przy boku ;)

    4 Cytuj

Odpowiedz