Forum » Okolice

Wypad autem na camping - fajne miejsca ?

  • Def Ibrylator 22 maj 2013

    Dzień dobry,

    Chcę się wybrać autem na camping 2 dniowy. Chcę przerobić sobie auto na swego rodzaju "namiot na kółkach" i pojechać gdzieś nad wodę. Czy znacie miejsca, w których można prawnie (nie chcę łamać prawa) podjechać autem nad wodę i rozbić sobie mały camping ? Z dala od miast. (I z pominięciem Raby na długości Myślenic). Najfajniejsze byłby jakieś jeziora...

    Z góry dziękuję za pomoc,
    Def

    4 11 Cytuj
  • 22 maj 2013

    "Prawnie" to chyba tylko w Rumunii , ale w dwa dni nie obrócisz.
    Taki żart ...

    9 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 22 maj 2013
    Trampkarz napisał/a:

    "Prawnie" to chyba tylko w Rumunii , ale w dwa dni nie obrócisz.
    Taki żart ...

    Jeśli jest już Pan taki wesoły i obyty, to może pomoże mi Pan wyegzekwować prawo, które zabrania podjeżdżania pod akweny ? Bo szukam takiego zakazu i oprócz tego, że faktycznie niektóre akweny mają swoje prawo (w szczególności dla wędkarzy) tak nie mogę znaleźć prawa ogólnego na ten temat.

    Podejmie się Pan pomocy ? Bo np. na Kryspinowie można podjechać aż pod samą wodę.

    2 11 Cytuj
  • 22 maj 2013

    Wjedz se nawet na giewont :D a nie zaśmiecaj swoich planów na forum ! lub do potoka będziesz miał jezioro

    7 8 Cytuj
  • 22 maj 2013

    Panie "def_ibrylator", wesoły staram się być bo będąc wesołym żyje się lżej.
    Nie, nie podejmuję się pomocy w tej kwestii ponieważ brak mi kompetencji prawniczych ( czy jakichśtam innych które by się przydały ).
    Nie lepiej zadzwonić na policję i zapytać ?
    Albo do Naszej Wspaniałej Straży Miejskiej - niech się wykażą !
    Pozdrawiam piknikowo !

    10 2 Cytuj
  • Basia 22 maj 2013

    Solina-Polecam

    1 Cytuj
  • Michał xXx 23 maj 2013

    Pare km od granicy ze słowacja jest bardzo duże jezioro, nazywane też małym morzem, widzielm w zeszlym roku ze auta byly na plazy namioty kajaki, wszystko zalezy gdzie uda Ci sie zalokować ale tereny super!

    4 Cytuj
  • Def Ibrylator 24 maj 2013
    basiek napisał/a:

    Solina-Polecam

    słoń napisał/a:

    Pare km od granicy ze słowacja jest bardzo duże jezioro, nazywane też małym morzem, widzielm w zeszlym roku ze auta byly na plazy namioty kajaki, wszystko zalezy gdzie uda Ci sie zalokować ale tereny super!

    Bardzo Wam dziękuję :) O to mi chodziło. Rozeznałem się w temacie i prawdopodobnie uderzę na Słowację.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz