Forum » Okolice

Wypadek w Rudniku 24.06.2013

  • Adam 25 cze 2013

    Widział ktoś wczorajszy wypadek w Rudniku?

    3 26 Cytuj
  • 25 cze 2013

    nie

    13 5 Cytuj
  • 25 cze 2013

    znowu ktoś pisze o pierdołach

    15 12 Cytuj
  • 25 cze 2013
    wieśniok napisał/a:

    znowu ktoś pisze o pierdołach

    To nie czytaj, kto Ci kaze..!

    8 10 Cytuj
  • 25 cze 2013

    nikt mi nie każe wyluzuj!!

    2 15 Cytuj
  • 25 cze 2013
    wieśniok napisał/a:

    nikt mi nie każe wyluzuj!!

    To po co wgl piszesz cos takiego, moze ktos chcial się dowiedzieć co sie stalo, po to jest forum.

    7 8 Cytuj
  • Andrzej 26 cze 2013
    on21 napisał/a:

    To po co wgl piszesz cos takiego, moze ktos chcial się dowiedzieć co sie stalo, po to jest forum.

    Jeśli ktoś się chce dowiedzieć, co się stało, to powinien inaczej pytanie sformułować. Na źle zadane pytanie trafnie (chociaż niekoniecznie zgodnie z prawdą) odpowiedział dolphin.

    2 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 27 cze 2013

    Nie było zadnego wypadku. Był wczoraj ale w Izdebniku.

    1 3 Cytuj
  • 27 cze 2013
    mateusz100 napisał/a:

    Nie było zadnego wypadku. Był wczoraj ale w Izdebniku.

    nie w izdebniku ino w biertowicach na drodze nr 52

    1 1 Cytuj
  • 27 cze 2013
    saper1234 napisał/a:

    mateusz100 napisał/a:Nie było zadnego wypadku. Był wczoraj ale w Izdebniku.nie w izdebniku ino w biertowicach na drodze nr 52

    Powiem Ci że mało kto ogarnia gdzie jest granica między Izdebnikiem a Biertowicami. Ja do nich należe ;)

    1 1 Cytuj
  • 28 cze 2013
    marcin007 napisał/a:

    saper1234 napisał/a:mateusz100 napisał/a:Nie było zadnego wypadku. Był wczoraj ale w Izdebniku.nie w izdebniku ino w biertowicach na drodze nr 52Powiem Ci że mało kto ogarnia gdzie jest granica między Izdebnikiem a Biertowicami. Ja do nich należe ;)

    po lewej stronie (w strone krakowa ) jest izdebnik a po prawej biertowice,

    1 1 Cytuj
  • Bogdan 29 cze 2013

    Był wypadek w Rudniku w poniedziałek w nocy koło 11 na centralnej. Byłem tam na miejscu i gość z to chyba stara Toyota albo Mazda była i wjechał w dzika, roztrzaskał cały przód, a Passat combi wjechał w tyłek tego pierwszego. Wyglądało poważnie, bo były ze trzy straże a dwie karetki zabrały kogoś. Gapiów tam było od groma, nawet cykali se zdjęcia. Nie wiadomo czy śmiertelny czy co bo na necie nic o tym nie pisze. Ktoś coś powinien zrobić z tymi dzikami u nas bo ludziom to pod domy podchodzą i cale pola ryją a potem żeby gotówkę dostać za zniszczone pole to latami trzeba się sądzić...

    4 Cytuj
  • 1 lip 2013

    tak była jedna ofiara śmiertelna-dzik:))

    2 1 Cytuj

Odpowiedz