Forum » Okolice

Trzemeśnia Gangnam Style!

  • 3 lip 2013

    W ostatnich dniach można było w Trzemeśni i Zasani zobaczyć Spidermana! Nagrywał on swoją wersję teledysku do hitu zespołu PSY "Gangnam Style". Może nie jest to profesjonalna produkcja rodem z Holywood, ale jednak widać, że autor ma poczucie humoru i zamiast spędzać wakacje przed komputerem czy telewizorem postanowił zrobić coś zabawnego. A oto efekt:
    http://www.youtube.com/watch?v=Ea-gyd3y598

    5 10 Cytuj
  • 3 lip 2013

    Ehhhh świat spada na psy. Aby kogoś nasladować to trzeba to robić mądrze i z głowom- a to jest w mojej ocenie żal!

    9 9 Cytuj
  • Def Ibrylator 3 lip 2013
    dragster napisał/a:

    Ehhhh świat spada na psy. Aby kogoś nasladować to trzeba to robić mądrze i z głowom- a to jest w mojej ocenie żal!

    Aby kogoś komentować, trzeba znać język polski i używać go z GŁOWĄ ;)

    trzemesnia napisał/a:

    W ostatnich dniach można było w Trzemeśni i Zasani zobaczyć Spidermana! Nagrywał on swoją wersję teledysku do hitu zespołu PSY "Gangnam Style". Może nie jest to profesjonalna produkcja rodem z Holywood, ale jednak widać, że autor ma poczucie humoru i zamiast spędzać wakacje przed komputerem czy telewizorem postanowił zrobić coś zabawnego. A oto efekt:
    http://www.youtube.com/watch?v=Ea-gyd3y598

    Dno. Ale każdy, kto osiągnął sukces, od dna zaczynał.

    11 6 Cytuj
  • 3 lip 2013
    def_ibrylator napisał/a:

    dragster napisał/a:Ehhhh świat spada na psy. Aby kogoś nasladować to trzeba to robić mądrze i z głowom- a to jest w mojej ocenie żal!Aby kogoś komentować, trzeba znać język polski i używać go z GŁOWĄ ;)

    trzemesnia napisał/a:W ostatnich dniach można było w Trzemeśni i Zasani zobaczyć Spidermana! Nagrywał on swoją wersję teledysku do hitu zespołu PSY "Gangnam Style". Może nie jest to profesjonalna produkcja rodem z Holywood, ale jednak widać, że autor ma poczucie humoru i zamiast spędzać wakacje przed komputerem czy telewizorem postanowił zrobić coś zabawnego. A oto efekt:
    http://www.youtube.com/watch?v=Ea-gyd3y598 Dno. Ale każdy, kto osiągnął sukces, od dna zaczynał.

    "To pierwszy filmik wiec to jest to dno, od którego teraz się odbije i następne filmy będą coraz lepsze" ~ Spiderman

    4 5 Cytuj
  • 3 lip 2013

    Nie ma się co łamać, od czegoś trzeba zacząć. Rada z mojej strony, krytykę przyjąć na klatę i nie przejmować się zbytnio malkontentami. Im większa krytyka, tym solidniejsza motywacja do działania. Mnie się inicjatywa podoba, resztę mozna dopracować. Sukces lubi ludzi przygotowanych... Pozdrawiam.

    7 5 Cytuj
  • 3 lip 2013

    co ja pacze!

    7 3 Cytuj
  • 3 lip 2013
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Nie ma się co łamać, od czegoś trzeba zacząć. Rada z mojej strony, krytykę przyjąć na klatę i nie przejmować się zbytnio malkontentami. Im większa krytyka, tym solidniejsza motywacja do działania. Mnie się inicjatywa podoba, resztę mozna dopracować. Sukces lubi ludzi przygotowanych... Pozdrawiam.

    "Dzięki za wsparcie." ~ Spiderman

    2 4 Cytuj
  • 3 lip 2013

    Czyż byś chciał zrobić coś podobnego jak Wardega?
    Na razie trochę nie wychodzi ale byle do przodu:)

    4 4 Cytuj
  • 3 lip 2013

    Tylko krytykować potraficie,zero poczucia humoru ........żałosne.

    5 3 Cytuj
  • 3 lip 2013

    Spiderman będzie jutro ok. 12 na rynku w Myślenicach ;)

    4 3 Cytuj
  • 3 lip 2013

    jak się wyrobię to będę

    3 5 Cytuj
  • 3 lip 2013

    Paweł nawet tańczyć nie umiesz tego Gangnam Style najpierw byś trochę się z tego podszkolił ...

    13 4 Cytuj
  • 4 lip 2013

    Jak oglądam ten filmik, to nie wiem czy się śmiać czy płakać?

    Swoją drogą Spiderman jako prawy bohater nie powinien bawić się na placu zabaw tym samym niszcząc urządzenia.

    8 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 lip 2013

    Nie oszukujmy się... młody koleś chciał zaistnieć pierwszy raz na YouTube i bez pomysłu na szybkiego coś nakręcił. Pewnie więcej się namęczył nad zdobyciem przebrania niż samej "produkcji". Gorsze głupoty robiłem w jego wieku (zapewne chłopak jest w wieku podstawówka - gimnazjum). Przy okazji nauczy się walczyć z krytyką, która (jeśli zdecyduje się na poważnie robić filmy) będzie mu towarzyszyła do samego końca. Syf jakich wiele w internecie, ale tak jak było powiedziane - czasami liczy się sama chęć tworzenia od efektu. Efektów się nauczysz ciężką pracą - chęci natomiast trzeba mieć i nikt ich Ci nie da.

    5 5 Cytuj
  • Tomek 4 lip 2013
    Einstein napisał/a:

    Swoją drogą Spiderman jako prawy bohater nie powinien bawić się na placu zabaw tym samym niszcząc urządzenia.

    Symbiot z czarnego kostiumu miał zawsze zły wpływ na Spidey'a ;)

    4 1 Cytuj
  • Andrzej 4 lip 2013
    robert75 napisał/a:

    Tylko krytykować potraficie,zero poczucia humoru ........żałosne.

    Ale tutaj ciężko się śmiać z czegokolwiek...
    To było nijakie, więcej czadu daje mój 3-letni syn przy tym kawałku.

    7 3 Cytuj
  • 4 lip 2013

    Mial byc o 12 ten spiderman na rynku a go nie bylo !! kto mi teraz odda 6.zł za bilet ?

    dragster napisał/a:

    Ehhhh świat spada na psy.

    Jak już coś to ten zespol się nazwywa psy :D

    2 4 Cytuj
  • 4 lip 2013

    Odrobina humoru jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziła ;) Świetne! Się podszkoli to będzie tylko lepiej.

    3 5 Cytuj
  • 4 lip 2013

    Spiderman byl dzisiaj na rynku tylko z malym opóźnieniem ;) filmik juz niebawem :p

    3 6 Cytuj

Odpowiedz