Forum » Okolice

Wypadek w Rudniku 08.07.2013

  • 8 lip 2013

    Czy ktoś ma informację o wypadku ,który wydarzył się na zakręcie koło składu budowlanego STANBUD. Ponoć była to czołówka i ruch kierowany jest przez dolny Rudnik. Ktoś ma jakieś szczegółowe informację?

    12 8 Cytuj
  • Basia 8 lip 2013

    zadzwoń na policję może ci powiedzą...

    11 13 Cytuj
  • 8 lip 2013
    Overlord napisał/a:

    Czy ktoś ma informację o wypadku ,który wydarzył się na zakręcie koło składu budowlanego STANBUD. Ponoć była to czołówka i ruch kierowany jest przez dolny Rudnik. Ktoś ma jakieś szczegółowe informację?

    spotkało to Twoich bliskich?! Jeśli nie to sie ciesz

    6 21 Cytuj
  • 9 lip 2013

    Polaczki , wasza mentalność mnie dobija. Chciałem się dopytać bo to moje okolice i ktoś znajomy mógł ucierpieć. Jak nie macie nic do powiedzenia to się nie wypowiadajcie. Temat uważam za zamknięty.

    18 13 Cytuj
  • Basia 9 lip 2013

    [cytat=Overlord]Polaczki , wasza mentalność mnie dobija. Chciałem się dopytać bo to moje okolice i ktoś znajomy mógł ucierpieć. Jak nie macie nic do powiedzenia to się nie wypowiadajcie. Temat uważam za zamknięty.

    zapytaj sołtysa:-)

    3 15 Cytuj
  • 9 lip 2013

    zapytaj tuska bo to na pewno jego wina

    9 15 Cytuj
  • 9 lip 2013
    Overlord napisał/a:

    Polaczki , wasza mentalność mnie dobija. Chciałem się dopytać bo to moje okolice i ktoś znajomy mógł ucierpieć. Jak nie macie nic do powiedzenia to się nie wypowiadajcie. Temat uważam za zamknięty.

    A Ty kim jesteś jak nie Polaczkiem ? Ehh.
    Jeśli Twoje tereny to powinieneś wyjść przed dom na ulice i wszystko widzieć.

    6 14 Cytuj
  • 9 lip 2013

    Jeśli Twoje tereny to powinieneś wyjść przed dom na ulice i wszystko widzieć.
    no właśnie racja

    4 16 Cytuj
  • Basia 10 lip 2013

    marcin007 napisał spotkało to Twoich bliskich?! Jeśli nie to sie ciesz
    i 14 minusów?za co? za prawdę?
    porąbani tu są chyba ludzie siedzą przed kompem i minusy dają za prawdziwą odp.

    2 17 Cytuj
  • 10 lip 2013

    a ty dajesz plusy i myślisz że z tobą jest ok?

    basiek napisał/a:

    porąbani tu są chyba ludzie siedzą przed kompem i minusy dają za prawdziwą odp.

    9 5 Cytuj
  • 10 lip 2013
    ksgrzes napisał/a:

    a ty dajesz plusy i myślisz że z tobą jest ok?
    basiek napisał/a:
    porąbani tu są chyba ludzie siedzą przed kompem i minusy dają za prawdziwą odp.

    Dała plus bo uważa że to co napisałem jest prawdą niejako. Dziwnie to brzmi ale tak jest. Jeśli Twoim bliskim zdarzy sie wypadek/kolizja/zderzenie to martwisz sie o nich, jest Ci z tym źle a jeśli zdarzy sie komuś obcemu to myślisz kurde współczuje tym ludziom ale ciesze że ominęło to moją dziewczyne mame, tate kuzyna czy brata..

    3 5 Cytuj
  • 11 lip 2013

    http://www.pspmyslenice.pl/ tutaj masz informacje z wypadku

    1 Cytuj
  • 11 lip 2013

    http://www.pspmyslenice.pl/index.php/interwencje
    Dziwić może liczba fałszywych interwencji..
    Jesteśmy aż tak głupi żeby sprowadzać strażaków do wymyślonych zdarzeń..
    Masakra

    2 1 Cytuj

Odpowiedz