Forum » Okolice

Spiderman z Trzemeśni powraca!!

  • 17 paź 2013

    Spiderman z Trzemeśni powraca! Tym razem wystąpił w reklamie fikcyjnego napoju energetyzującego "BLACK SPIDER"!
    [Reklama została zrealizowana na potrzeby zajęć lekcyjnych.]
    Efekt możecie zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=EWow4YAi9Dk

    9 24 Cytuj
  • 17 paź 2013

    szkoda gadać jaka szmira!! pajączku chcesz się pokazać to masz tu super pomysł: wejdź na byka w wędzonce ten co jest na dachu. to będzie coś.

    18 14 Cytuj
  • Tomasz 17 paź 2013

    ŻAL!

    12 12 Cytuj
  • 17 paź 2013

    na razie to żałosne masz te filmy jak chcesz żeby ludzie lubieli twoje filmy to wymyśl coś sensownego a nie takie badziewie

    14 11 Cytuj
  • 17 paź 2013
    psmoryc napisał/a:

    Spiderman z Trzemeśni powraca! Tym razem wystąpił w reklamie fikcyjnego napoju energetyzującego "BLACK SPIDER"!
    [Reklama została zrealizowana na potrzeby zajęć lekcyjnych.]
    Efekt możecie zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=EWow4YAi9Dk

    myślałem, że polecisz po swojemu a tu to się cofnąłeś. Generalnie wypłynąć nie jest tak trudno jak się utrzymać prawda ? Teraz musi być coś lepszego niż za 1 razem ;-)

    8 7 Cytuj
  • 17 paź 2013

    Na twoim miejscu bym przestał robić filmiki , nie chce być nie miły ale to , totalna szmira .

    20 8 Cytuj
  • 17 paź 2013

    Patrzcie, bawią się dzieciaki

    7 7 Cytuj
  • 17 paź 2013

    KS Grzes dobre :D :D masz racje popieram:) oszołoma udaje tylko

    4 7 Cytuj
  • Kinga 18 paź 2013

    Wypowiadają się chyba Ci co sami nic od siebie zrobić nie mogą. Skoro chłopak ma pasje top niech ją rozwija, nikt z nas nie urodził się geniuszem,żeby coś się udało musi chłopak próbować, a jak kogoś kole to w oczy niech nie ogląda i nie dodaje bezsensu komentarzy, które jedyne co mają na celu to dołować chłopaka, bo krytyką tego nie nazwie. Żal mi was.

    9 15 Cytuj
  • 18 paź 2013

    dokładnie Chłopak próbuje zrobić coś sensownego z wolnym czasem. Macie racje niech przestanie nagrywać filmiki bo to " szmira " i "badziewie". Niech za to idzie demolować samochody. Co wy na to???
    Dzisiejsza młodzież nie ma co robić w wolnym czasie. Chłopak znalazł na siebie pomysł. przy okazji super się bawi z kumplami. Ale my pomocni internauci musimy go zniszczyć, sponiewierać z błotem, bo nie umiemy chwalić. Najlepiej kogoś zdołować i zgonić, siedząc za biurkiem.
    A mi się podoba pomysł. Profesjonalistą nie jest, sprzęt do nagrywania też amatorki, ale pomysł super. Nie poddawaj się i ćwicz dalej :-)
    Tyle ode mnie,

    13 14 Cytuj
  • 18 paź 2013

    Dziecko tylko Harlem Shake umie robić, masakra !
    Gość powinien mieć zakaz dostępu do internetu ;)

    14 10 Cytuj
  • 18 paź 2013

    Elegancko przynajmniej coś robi... cokolwiek .Lepsze to niż rozwalanie zaparkowanych samochodów.

    8 10 Cytuj
  • 5 lis 2013

    Dobra zabawa. Pomysl nad klipem reklamujacym punkty gastronomiczne. Ostatnio bywalem w swiecie gdzie zarabialem pieniondze na dobre zycie i musze wam powiedziec ze co raz bardziej popularne sa jak ja to nazywam PAROWKARNIE. Serwuje sie tam rozne szybkie potrawy oparte na roznych rodzajach parowek.

    1 5 Cytuj
  • 6 lis 2013
    pafnucy napisał/a:

    Dobra zabawa. Pomysl nad klipem reklamujacym punkty gastronomiczne. Ostatnio bywalem w swiecie gdzie zarabialem pieniondze na dobre zycie i musze wam powiedziec ze co raz bardziej popularne sa jak ja to nazywam PAROWKARNIE. Serwuje sie tam rozne szybkie potrawy oparte na roznych rodzajach parowek.

    Ty to chyba jakiś z marginesu społecznego ;)

    4 3 Cytuj
  • Andrzej 6 lis 2013
    pafnucy napisał/a:

    musze wam powiedziec ze co raz bardziej popularne sa jak ja to nazywam PAROWKARNIE. Serwuje sie tam rozne szybkie potrawy oparte na roznych rodzajach parowek.

    Hannspree napisał/a:

    Ty to chyba jakiś z marginesu społecznego ;)

    Kto nigdy nie jadł parówki, niech pierwszy rzuci ketchupem...

    mspanc

    5 2 Cytuj
  • 11 lis 2013
    pafnucy napisał/a:

    Dobra zabawa. Pomysl nad klipem reklamujacym punkty gastronomiczne. Ostatnio bywalem w swiecie gdzie zarabialem pieniondze na dobre zycie i musze wam powiedziec ze co raz bardziej popularne sa jak ja to nazywam PAROWKARNIE. Serwuje sie tam rozne szybkie potrawy oparte na roznych rodzajach parowek.

    ciekawa jestem jak wyglądały te zarobione przez Ciebie w swiecie "pieniondze" :D

    2 Cytuj
  • 11 lis 2013
    2 3 Cytuj

Odpowiedz