Forum » Okolice

Osieczany

  • 3 lis 2013

    Chciałabym poznac waszą opinie o Osieczanach :)

    5 19 Cytuj
  • 3 lis 2013

    Piękny Plac Defilad w centrum wsi tylko dalej nie wiem czyj to pomnik?

    16 4 Cytuj
  • 3 lis 2013

    Przyjemna wioska, tylko brakuje zwykłego sklepu spożywczego na trasie Osieczany-Bulina. Wszystkie daleko z tamtąd...

    15 1 Cytuj
  • 5 lis 2013

    Osieczany sa bardzo ladne. Som tez punkty gastronomiczne z prawdziwego zdarzenia jak na pszyklad pizzeria w ktorej mozna dobrze zjesc kontemplujac krajobrazy Osieczan.

    Okolica napewno zyskalaby gdyby mozna bylo plywac w Zalewie Dobczyckim.

    6 7 Cytuj
  • Andrzej 6 lis 2013
    pafnucy napisał/a:

    Okolica napewno zyskalaby gdyby mozna bylo plywac w Zalewie Dobczyckim.

    True.
    Zawsze zostaje jeszcze Raba ;)
    A Osieczany są ładne, zarówno bliżej Drogini, jak też i Buliny. Te graniczące z Łękami wysoko, a te bliżej Myślenic nisko, ale [i]tyż piknie[/i] ;)

    7 1 Cytuj
  • 7 lis 2013

    Jak dla mnie to Osieczany są idealnym miejscem pod względem komunikacji. Granica z myślenicami sprawia że do centrum nawet na piechotę jesteśmy w kilka minut. Busa można złapać co chwilę bo przewoźnicy obsługują kilka tras przez Osieczany.

    7 1 Cytuj
  • 28 mar 2015

    Byłem dziś na spacerze z dzieckiem na placu zabaw w szkole, normalnie szok!!! Melina po prostu , porozwalane butelki po piwie, butelki wódce, pełno niedopałków przy wejściu. Piękna wizytówka. Ciekawe kto będzie odpowiadał jak się dzieci pokaleczą.

    8 Cytuj
  • Moriss Moriss 28 mar 2015

    Z Osieczanami zaczyna się robić to co z Droginią. Lumpiarstwo! Mieszkańcy zacznijcie dbać o porządek w waszych miejscowościach i gońcie tą hołotę!

    7 6 Cytuj
  • Maniuu 28 mar 2015

    spoko wioska ;)

    6 3 Cytuj

Odpowiedz