Forum » Okolice

Rudnik

  • 10 lis 2013

    Hmm... a co sądzicie o Rudniku???

    7 21 Cytuj
  • 10 lis 2013

    dziura.

    13 9 Cytuj
  • 11 lis 2013

    ja bym nie powiedziała ze dziura szczególnie jak tam sa takie extra lasy i spokój mówie o dolnym Rudniku a czemu podjął ktoś ten temat ?

    11 6 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Temat z ciekawości jak ta wieś jest postrzegana przez innych.
    Szkoda, że ktoś określa tą miejscowość jednym wyrazem, znając życie, pewnie nigdy tam nie był.
    Wiem z opinii ludzi, że wielu ludzi przyjeżdża na grzyby w te spokojne lasy rudnickie...

    7 5 Cytuj
  • 11 lis 2013

    bo to jest śmieszne. Co sądzicie o Osieczanach, co sądzicie o Rudniku, za chwile będzie co sądzicie o Łękach, Stróży , Trzemeśni, Porębie, Drogini, Jasienicy, Bysinie itp. Jak masz coś fajnego w tym swoim Rudniku to się pochwal a nie zakładaj bezsensowne tematy, po co ? żeby ludzie pisali: ładna spokojna miejscowość? i co lepiej Ci się zrobi?
    w takim razie ok. macie ładną salę weselną Rezydent. zadowolona?

    27 5 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Chodnik na całej długości wsi - szacun!

    11 3 Cytuj
  • 11 lis 2013

    No widzisz, teraz to całkiem inaczej brzmi.
    Pewnie, że zadowolona, a wiesz co jeszcze jest w tym Rudniku, hmm, fajni ludzie, którzy myślą np. o wspomnianym chodniku, o drogach bez dziur, o kanalizacji, o wodzie miejskiej o Domu Kultury, naprawdę jest się czym chwalić...
    Fajnie też że na tej stronie ktoś wymyślił dział OKOLICE.

    3 6 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Co nie zmienia faktu że bardzo dziwny temat. Wieś jak wieś. Dość duża jak na realia powiatu i z conajmniej dobrą infrastrukturą techniczną.

    3 5 Cytuj
  • Marek 11 lis 2013

    piękne okolice i jeszcze lepsze kobiety :) a w sobotnie wieczory tylko jedno mi sie przypomina HULAŃCE za młodu ! pozdrawiam Marek

    8 1 Cytuj
  • 11 lis 2013

    jak pisze BoskiMarek ze kobiety to ja powiem że najlepsi mężczyźni sa w Rudniku ;)

    6 3 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Bo sie zaraz posikacie

    8 1 Cytuj
  • 11 lis 2013
    Elisa napisał/a:

    No widzisz, teraz to całkiem inaczej brzmi.
    Pewnie, że zadowolona, a wiesz co jeszcze jest w tym Rudniku, hmm, fajni ludzie, którzy myślą np. o wspomnianym chodniku, o drogach bez dziur, o kanalizacji, o wodzie miejskiej o Domu Kultury, naprawdę jest się czym chwalić...
    Fajnie też że na tej stronie ktoś wymyślił dział OKOLICE.

    no to łatwo Cię zadowolić :) :D

    9 3 Cytuj
  • 12 lis 2013

    A był ktoś na "diabelskim kamieniu", można tam odpocząć, zapalić ognisko, i grzybków nazbierać...

    6 5 Cytuj
  • 5 sty 2014

    RUDNIK!!
    SPOKO MIEJSCE!
    ALE DIABELSKI KAMIEŃ W RUDNIKU JEST PRZEPIĘKNY!!
    NAPRAWDĘ WARTO GO ZOBACZYĆ!!

    4 7 Cytuj
  • 14 sty 2014

    Idąc od strony Rudnika można podziwiać panoramę wsi, naprawdę uroczy widok.

    2 1 Cytuj
  • 24 sty 2014

    ja mieszkam tutaj około 5 lat i naprawdę jestem zadowolony a wcześniej mieszkałem 33 lata w mieście

    1 2 Cytuj
  • 2 lip 2014

    My właśnie przeprowadziliśmy się do Rudnika. Dostaliśmy tutaj dom po cioci już praktycznie wyremontowany. Mieliśmy się tylko wprowadzić, ale mieliśmy problem z przewiezieniem paru pamiątek rodzinnych jak (fortepian i obraz na płótnie 250x130).

    1 12 Cytuj
  • Arthur Renegat 4 kwi 2015

    Rudnik naprawde można sobie tu znaleśc dobre i spokojne miejsce do zamieszkania.

    1 3 Cytuj
  • Andrzej 6 kwi 2015

    Rudnik. Byłem tam. Wczoraj.

    Ps.
    Parafrazując klasyka: Jaki temat taki post.

    Cytuj

Odpowiedz