Forum » Okolice

Kościół w Osieczanach

  • 19 lis 2013

    Jak Wam się podoba kościół w Osieczanach?

    2 7 Cytuj
  • Andrzej 19 lis 2013

    Jako bryła architektoniczna nie podoba mi się w ogóle. Taki trapez zawieszony na prostokącie. Mi podobają się bardziej tradycyjne kształty.
    Za to kościółek w Droginii jest ładny i w świetnej scenerii ;)

    13 1 Cytuj
  • 20 lis 2013

    i tyle? ;>

    2 4 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Kościół w Osieczanach taki sobie ale plac kolo Kościoła jest piękny, ładniejszy jest kościółek w Droginii. Nowy proboszcz jak dotąd wydaje się być spoko gościem, ale poleciłbym bym wielebnemu zmianę ORGANISTY bo jego śpiew i gra jest przeokropna. Organista gra pod siebie a lud śpiewa pod siebie i to bardzo ale to bardzo brzydko wygląda. Najlepiej jakby zmienił go jeszcze przed świętami bo rok temu to na Pasterce wszyscy chcieli sobie pośpiewać kolędy a jak go usłyszeli to zwątpili i mało kto śpiewał :-( i w ogóle mało kto teraz śpiewa w kościele odkąd ten Pan gra z przykrością muszę stwierdzić ;-(

    22 3 Cytuj
  • Andrzej 23 lis 2013
    hero napisał/a:

    i tyle? ;>

    No pytałeś o kościół, więc odpowiedziałem, że mi się nie podoba (uzasadniłem też, dlaczego), ale to moje subiektywne odczucie. O czym tutaj więcej pisać.

    2 1 Cytuj
  • 5 kwi 2016

    A nie wiecie co w końcu z naprawą tych organów w kościele w Osieczanach? Już nie mogę słuchać gry organisty na tym keyboardzie. To jest tragedia! Ten instrument nie gra on piszczy....

    8 Cytuj

Odpowiedz