Forum » Okolice

Zamknięta droga Brzączowice - Borzęta

  • 19 gru 2013

    Ktoś wie czemu droga od Brzączowic do Borzęty jest / była zamknięta i trzeba było jechać objazdem?

    1 1 Cytuj
  • 19 gru 2013

    Wypadek był w okolicach "dolnego" przystanku

    2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 19 gru 2013

    Był wypadek śmiertelny

    6 Cytuj
  • 19 gru 2013

    skąd wiesz że śmiertelny?

    6 Cytuj
  • 20 gru 2013

    Jeżeli się chcesz coś dowiedzieć to szukaj gdzie indziej np.na portalu Dziennika Polskiego.
    Miasto Info to jakby elektroniczne wydanie gazety Myślenickiej czy Głosu przeważnie same laurki,otwarcia itp.natomiast o aktualnych wydarzeniach piszą jak już wszyscy podadzą.

    58 5 Cytuj
  • mateusz nowakowski 20 gru 2013

    ja to słyszałem w radiu.chyba w RMF-ie

    4 2 Cytuj
  • 20 gru 2013
    krowka123 napisał/a:

    Jeżeli się chcesz coś dowiedzieć to szukaj gdzie indziej np.na portalu Dziennika Polskiego.
    Miasto Info to jakby elektroniczne wydanie gazety Myślenickiej czy Głosu przeważnie same laurki,otwarcia itp.natomiast o aktualnych wydarzeniach piszą jak już wszyscy podadzą.

    Brawo !!!! nareszcie!!!! lepiej tego nie można było ująć !!!!!! :D

    33 4 Cytuj
  • mirek@ 23 gru 2013

    krowka i piotrek - typowi hejterzy - po co zatem komentujecie prawie pod kazdym artykulem i w kazdym temacie skoro ta strona jest taka zla?

    klasyczne trolowanie ;/

    2 17 Cytuj
  • 23 gru 2013

    Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi a lepszej strony nie znajdzie w internecie.

    11 2 Cytuj
  • mirek@ 23 gru 2013
    krowka123 napisał/a:

    Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi a lepszej strony nie znajdzie w internecie.

    nie rozumiem was: najgorsza ale najlepsza - dla mnie to krytykanctwo a nie konstruktywna krytyka... poza tym każdy tu może dodać tekst zeby bylo ciekawiej - sam wysylalem czesto zdjecia i pomysly i zawsze pojawialy sie na stronie. lubie tu spedzac czas

    2 10 Cytuj
  • 23 gru 2013
    mirekm napisał/a:

    (...) lubie tu spedzac czas

    http://www.wylogujsie.org/
    Polecam Ci

    3 2 Cytuj

Odpowiedz