Forum » Okolice

Skąd taki widok?

  • 24 wrz 2009

    Witam wszystkich

    Przeglądając zdjęcia pana Stanisława Jawora, trafiłem na jedno, które urzekło mnie najbardziej:
    zdjecie
    Skąd można obejrzeć ten widok? Z Chełmu czy z Uklejny?

    3 Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Jest to widok z Koskowej Góry jestem pewien na 100%

    1 Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Zdjęcie piękne, ale F15H3R
    nie spodziewaj się że zobaczysz to samo "gołym okiem" :)
    Koskowa góra oferuje najlepszą panoramę w okolicy, ten kto zna się troszkę to wie jak wiele można stamtąd zobaczyć.
    pozdr.

    Cytuj
  • 24 wrz 2009

    No zdjęcie cudowne. Ech jakże chciałoby się tam być... :)

    Cytuj
  • 24 wrz 2009

    [quote=Silwio]Zdjęcie piękne, ale F15H3R
    nie spodziewaj się że zobaczysz to samo "gołym okiem" :)
    Koskowa góra oferuje najlepszą panoramę w okolicy, ten kto zna się troszkę to wie jak wiele można stamtąd zobaczyć.
    pozdr.[/quote]
    Tatr nie liczę że zobaczę (chyba że przy dobrej pogodzie), ale nawet te mniejsze górki o piękny widok.

    Dziękuję wszystkim za informacje. Czas wyruszyć w plener :D

    Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Tatry jak najbardziej może zobaczysz, jednak nie aż tak blisko jak mogło by się to wydawać;)

    Cytuj
  • Franek Woźniak 25 wrz 2009

    Też myślę, że to zdjęcie jest zrobione z Kosko. Ale myślę też, że p. Jawor aby je pstryknąć musiał się wspiąć na którąś z wież na szczycie. Z ziemi widać Tatry, owszem, ale widok -po części- zasłaniają drzewa. pzdr, :)

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Fajnie fajnie :D A ile czasu idzie się żółtym szlakiem z Pcimia na Koskową górę?

    Cytuj
  • Franek Woźniak 25 wrz 2009

    Ja tam wjeżdżam rowerem; od Pcimia powinno mi to zająć ~ 1h40 min. Pozwolę sobie zwrócić uwagę na wspaniały widok Krakowa z pewnego fragmentu drogi na Kosko - wą. A Lanckoronę widać jak na dłoni.

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Równie dobrze zdjęcie może być widokiem z Kudłaczy.

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Znalazłem kilka widoków z Kudłaczy na Tatry chociaż co do 3 zdjęcia nie jestem pewien.

    zdjecie
    zdjecie
    zdjecie

    ALe i tak wymiata ten widok <respect>

    zdjecie

    PS Sam osobiście posiadam widok Tatr z Dalinu :P

    Cytuj
  • Marek Stoszek 29 wrz 2009

    Z każdym widokiem czy to Tatr czy innym jest jak z piękną kobietą.Każdy ja widział ale tylko nieliczni potrafią oddać piękno czy w portrecie czy na zdjęciu. Pan Stanisław jest mistrzem który to potrafi.

    1 Cytuj
  • 29 wrz 2009

    [quote=frank566]Ja tam wjeżdżam rowerem; od Pcimia powinno mi to zająć ~ 1h40 min. Pozwolę sobie zwrócić uwagę na wspaniały widok Krakowa z pewnego fragmentu drogi na Kosko - wą. A Lanckoronę widać jak na dłoni. [/quote]

    Jeździsz przez Kotoń??? tam jest cholerny podjazd, wątpie żebyś to zrobił w 1.40 min, ale oczywiście moge sie mylić

    Cytuj
  • 9 lis 2009

    Zdjęcie jest super. Widok niesamowity zdjęcie z Chełmu zrobione.

    Cytuj
  • 9 lis 2009

    wydaje mi sie ze to z Kudlaczy

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    Ja pomieszkuje w suterynach rodzinnego domu - Zakliczyn. Ale z mojego okna też jest widok na tatry.
    oblukajcie ino:
    http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1262087884_by_Myszkin95_500.jpg

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    Coś pięknego chciałabym tam być ! MARZENIE !!

    Cytuj
  • Damian 20 lip 2010

    Piękne widoki , bardzo chętnie bym pojechał w góry z kimś , niestety nie ma z kim..

    1 Cytuj
  • 8 sie 2010

    hmmmm zdjęcia boskie dziś byłam na kudłaczach super :) choć pogoda troszkę mglista faktycznie nie było dobrze widać tatr ale od wycieczki z buliny na Chełm intryguje mnie jedna budowla chyba kościół na górze widać go z chełmu i jest zauważalna z kudłaczy widnieje na pierwszym zdjęciu z zapisem Kudłacze.pttk... niech mi ktoś powie co to może być i gdzie bardzo chcę tam dotrzeć i pojęcia nie mam gdzie to "coś" się znajduje

    Cytuj
  • 8 sie 2010

    [quote=DamianS]Piękne widoki , bardzo chętnie bym pojechał w góry z kimś , niestety nie ma z kim..[/quote]

    co za problem zgadać się, nawet przez to forum, wsiąść w auto i któregoś weekendowego dnia skoczyć w Taterki, Gorce czy inne? Dziś gdyby nie robota byłbym na Rysach, ale znajomi, którzy byli mówili, że nie było widoków i szło się w chmurach , więc jest okazja do kolejnego wyjścia. Myślę, że ciekawy temat do obgadania...

    Cytuj
  • 8 sie 2010

    zdjecie chyba z zeszłego roku z Babiej Góry, krajobraz był jak z Marsa :) co prawda, na zimowe wyprawy trzeba mieć trochę sprzętu, ale przecież jeszcze jesień za pasem :)

    1 Cytuj
  • 8 sie 2010

    a widoki były mniej więcej takowe :)
    zdjecie

    1 Cytuj
  • Klara 9 sie 2010

    to ja tez się piszę an taki wypad w góry :)

    Cytuj
  • Mieczysław Nowak 9 sie 2010
    Cytuj
  • 10 sie 2010

    ponawiam pytanie! wiem że może nie do końca wiąże się z tematem ale strasznie mi zależy żeby się dowiedzieć cóż to takiego ta "wieża"? spędza mi sen z powiek chce ją zobaczyć z bliska a pojęcia nie mam co to jest? w jakiej miejscowości? i na jakiej górze? pomóżcie! Może ktoś wie?
    kwoli przypomnienia: Na pierwszym zdjęciu z trzech dodanych przez "ninja", są widoczne dwa pasma tatr. Przedzielone szczytami gór zalesionych i na szczycie zalesionym góry po prawej stronie widzimy ostry pionowy ??? słup w realu widać to lepiej :) pozdrawiam :)

    Cytuj

Odpowiedz