Forum » Okolice

Brak oświtlenia na odcinku drogi powiatowej w Osieczanach.

  • 27 mar 2011

    dokładnie 007. teraz będzie łatwo utrzymać porządek;)

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    Z przykrością stwierdzam, że muszę się z tobą zgodzić 007, to jest bez sensu. No ale to chyba nie burmistrz ją wybrał no nie ??? A ludzie jak to ludzie pewnie z łapanki ją wzięli. A ilu było kandydatów ????

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    Nie obrażę się Wesoły, nigdy nie wątpiłem w Twoją inteligencję...

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    A dziękuję!!!! Ciekawe jaki wybór padnie w Drogini ??? W Trzemeśni chyba po staremu,???? (podobno startował J Pałka ale nie przeszedł.)

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] A ludzie jak to ludzie pewnie z łapanki ją wzięli [/quote]

    Tak, a świstak siedzi i zawija....

    Wszystko poszło zgodnie z planem. Pani która wygrała była tak przygotowana, że miała już wcześniej napisane przemówienie na wypadek ewentualnej wygranej.

    Kpina..

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    wesoły
    niezły z Ciebie dow*****iniś. Ciotka czy kuzynka wygrała a Ty się wpinkalasz na forum i pytasz z sądsiedzkiej ciekawości. Niezły z ciebie ciamcieramcia

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    jak łatwo było ludziom w osieczanach zamydlić oczy. żenua;) ha, ha, ha...

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    Na szczęście nowa pani sołtys to żadna moja rodzina panie (pani) Ciamciaramcia, choć mam rodzinę w Osieczanach.
    Z drugiej strony jak przygotowali jej kandydaturę wcześniej, a ludzie nie mieli innego kandydata to w czym problem ?????
    Zresztą w Osieczanach to zawsze narzekali, ale po fakcie, zamiast coś podziałać !

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    która to Pani została tym sołtysem w Osieczanach?? bo nie kojarze.

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    haloooooo kto tym sołtysem osieczan został????????

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    Pani Józefa Wójtowicz, była nauczycielka z Drogini.

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    Wesoły dobrze wiesz o co chodzi i znasz sołtyskę a udajesz głupiego?

    Gdy już cała władza będzie w rękach dyktatora nadzieja w tym że interweniują jak w Libii Amerykanie.
    To już nawet sołectwa obstawiają swoimi.A tyle było nadawania na Kaczorów?

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    a co to ma wspólnego z tematem ?

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    Nieoświecony a co to ja jestem alfa i omega żeby wszystkich znać osobiście ???? weźże ty się odwal ode mnie!!!

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    nieoświecony chyba nadepnął strażakowi na odcisk;) czyżby faktycznie koneksje rodzinne? chyba tu nie ma czego się wstydzić?;)

    Cytuj
  • 3 kwi 2011

    No to prośba do Pani Sołtys o dokończenie oświetlenia na powiatówce i załatanie naszej drogi

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    a co z ta salą gimnastyczną, będzie wreszcie? to żenujące, żeby mieszkańcy tyle lat czekali na jej budowę! co zrobił w tym temacie radny?
    taki obiekt można wykorzystywać od rana do późnych godzin wieczornych - lekcje wf-u, zajęcia polekcyjne, korekcyjne, treningi różnych dyscyplin sportowych, a wieczorami zajęcia dla młodzieży i dorosłych.
    w tej miejscowości jest wiele talentów sportowych i byłoby jeszcze więcej gdyby mieli gdzie ćwiczyć!

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Co było ciekawego w Drogini na Zebraniu wyborczym- jak się prezentował radny i co oferował

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Podobno został stary sołtys, a pozatym cicho

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    kiwi,
    niedługo szkołę trzeba będzie zamykać a Ty o budowie sali gimnastycznej napominasz. Sala w Osieczanach nie ma racji bytu.

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Tony Montana, a co, ludzi będą z osieczan eksmitować? z tego co widać jadąc przez wieś, to sporo osób buduje tam domy i raczej będzie przybywać mieszkańców. tak więc sala dla małych i dużych będzie jak znalazł:)

    1 Cytuj
  • 6 maj 2011

    Temat 2 lata i dalej ciemność w Osieczanach.

    1 Cytuj
  • 8 cze 2011

    [quote=gość: ona 22] Temat 2 lata i dalej ciemność w Osieczanach. [/quote]

    NO TO KIEDY BEDZIE TO OSWIETLENIE W OSIECZANACH? - PYTANIE DO SOŁTYSA I RADNEGO.

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    [quote=gość: brandys] oświetlenie + chodnik potrzebne jest w Osieczanach na całej długości od stacji petro az do droginii praktycznie. TEN ODCINEK WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. CZY NIKT Z WŁADCZYCH TEGO NIE WIDZI!!!!!!! POTRZEBNY JEST TRAGICZNY WYPADEK ZEBY COS Z TYM ZROBIC???!!! GDZIE MAJĄ PIESI UCIEKAC PRZED SAMOCHODAMI????? ......CHYBA DO RABY :///// [/quote]

    Coś się dzieje!!!

    Cytuj
  • 2 lip 2011

    No właśnie nic się nie dzieje i oto chodzi.

    1 Cytuj

Odpowiedz