Forum » Okolice

Darczyńcy z osp polanka

 • 18 maj 2014
  toko napisał/a:

  ile tam dzisiaj uzbierali ,bo dalej chodzą mimo tego że remiza nie jest wsi tylko osp.

  dałam tylko 20

  8 5 Cytuj
 • 18 maj 2014

  Jutro się dowiemy. A tak na marginesie.
  Wszyscy pyskówki urządzają a jak przychodzi zebranie nawet wiejskie raz w roku albo wybór sołtysa raz na kilka lat to nikogo niema, zawsze tacy sami rządzą bo mają swoich ludzi na zebraniach którzy ich popierają i nawet jak zwykły człowiek chciał by ich zmienić to niema takiej opcji. Więc ludzie zamiast się niszczyć plotami to po prostu przyjdźcie na ważne zebrania i pokażecie że ludzie którzy źle rządzą niech już tego nie robią i zmienicie ich bo to tylko garstka którym się wydaje że są inteligentni a wo gule to nie strażaki byli z pomysłem zbierania pieniędzy . A jak wam coś do strażaków nie pasuje to do choinki jasnej idzie do nich i to wyjaśnijcie a nie wypisujcie na forum , to poniżające swoich mieszać z błotem bo wszystko można wyjaśnić ale normalnie, a swoja drogą ten co wymyślił zbiórki co miesiąc to musi być genialna osoba żeby w dzisiejszych czasach wpaść na taki pomysł i to tyle lat no ale cóż dopóki takiej osoby nikt nie zmieni to nic normalnego pisać nie będziecie

  5 9 Cytuj
 • 2 sty 2019

  Hej strazacy z osp czy dyrektor szkoly musi wam pokazywac jak organizowac imprezy.Dlaczego w tamtym roku nie bylo sylwestra andrzejek tylko jakies festyny .Co nie umiecie zorganizowac imprezy czy was to przerasta,jezeli tak to moze zmienic zarzad i wprowadzic menagera zeby remiza robila na siebie jak we wszystkich okolicznych miejscowosciach.

  2 Cytuj
 • 2 sty 2019

  A ile zarobili?A swoja droga p.prezes jakby mial deko honoru to sam by zrezygnowal ,bo powiem ze ze go to przerasta, zero organizacji tylko skomlenie.

  2 Cytuj
 • 2 sty 2019

  No to weźże sam (sama?) wynajmij strażnice i pokaz strażakom jak organizować imprezy..... Oczywiście zrób to za darmo (społecznie) tak jak oni i zobaczysz jak to fajnie jest.

  3 Cytuj
 • 2 sty 2019

  A kościół w Polance też jest księdza a po kolędzie chodzi do wszystkich i zbiera- może na OSP POLANKA kto wie?

  1 1 Cytuj

Odpowiedz