Forum » Okolice

Darczyńcy z osp polanka

  • 10 kwi 2014

    Podobno osp udostępnia droge którą zrobiono za NASZE pieniądze.A jakim prawem pytam .Proszą się żeby ludzie się wkurzyli i nic nie dawali.Może jeszcze kondygnacje mu postawić albo zrobić dach,no bo ludzie się poskładają na to.Zarząd jak ma chociaż deko honoru to niech to odwoła albo lepiej niech poda się do dymisji i odejdzie z osp.

    13 63 Cytuj
  • ania 10 kwi 2014

    Ale o co chodzi? Równie dobrze swoje żale mogła byś napisać po chińsku. Nem tudom.

    44 4 Cytuj
  • 10 kwi 2014

    ORMO czuwa jak widać!!

    31 5 Cytuj
  • 10 kwi 2014

    Możesz napisać jaśniej o jaką droge ci chodzi ?

    17 2 Cytuj
  • 11 kwi 2014

    co to?T.z ojcem K.już zawładnęli remizą?

    1 42 Cytuj
  • 11 kwi 2014

    A czy pamięta ktoś że wczoraj były obchody 10 kwietnia?! Czy wszyscy z Was buraki juz pozapominali!? JAROSŁAW!

    6 15 Cytuj
  • 11 kwi 2014

    Napisać na forum to każdy potrafi.... Ale porozmawiać na żywo to nie.. . Niepoważne to jest. Tyle w temacie.

    43 10 Cytuj
  • Samanta Rigerr 11 kwi 2014

    Ludzie ,czy ja jestem aż taka ciemna bo naprawdę nie kumam o czym wy tu piszecie.Czy może mi to ktoś przetłumaczyć na nasz polski język.

    16 Cytuj
  • 11 kwi 2014

    Lokalne rozgrywki których sens rozumieją sami zainteresowani

    21 1 Cytuj
  • ania 12 kwi 2014

    Najbardziej mi się podobało zdanie " A jakim prawem pytam"

    10 3 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    Anula wytłumaczę ci o co chodzi bo słabo kumasz. Oto w polance budują remizę osp. Budowana jest z dotacji gminy, pieniędzy z UE a także z datków wiejskich zbieranych co miesiąc. Ostatnio zrobiono kostkę brukową i po tej kostce pozwolono sąsiadującemu z remizą mieszkańcowi dojeżdżać do budowy.A jakim prawem pytam jeszcze raz, czy na to są zbierane od nas pieniądze, czy ktoś pytał mieszkańców o zdanie-nikt. Nadmienię że jego tatuś prężnie działa w osp. A i on ostatnio zaczął się udzielać-wiadomo czuje interes bo gdzie był przez inne lata, Nie był druhem osp.

    18 46 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    To już wiem o co chodzi-jak tak można ludzi w konia robić. Niech się wytłumaczą z tego na jakim zebraniu wiejskim.

    9 25 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    DONATA zajmij sie swoim życiem,swoim podwórkiem ! Smoleńsk ku*wa !

    39 19 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    A może pani DONATA się przedstawi skąd jest bo nikt panią nie zna w Polance

    40 15 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    pani DONATA się nie przedstawi bo nie ma na tyle odwagi. Ale cóż się dziwić Polanka przecież słynie z plotek.... żal .......

    45 17 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    Pani wypowiada się o sprawie o której nic pani nie wie. Najlepiej obrobić dupe na forum całego powiatu myślenickiego pożądnego człowieka, ciekawa jestem jak by tak ktoś panią opisał w internecie co by pani czuła. Strażacy OSP Polanka co 2 niedziele miesiąca zbierają się na nowej strażnicy więc jak ma pani jakieś żale to niech się tam pani uda i niech pani porozmawia ze strażakami zebrania są o godzinie 14 !!!!!

    51 18 Cytuj
  • 13 kwi 2014
    polancity napisał/a:

    Pani wypowiada się o sprawie o której nic pani nie wie. Najlepiej obrobić dupe na forum całego powiatu myślenickiego pożądnego człowieka, ciekawa jestem jak by tak ktoś panią opisał w internecie co by pani czuła. Strażacy OSP Polanka co 2 niedziele miesiąca zbierają się na nowej strażnicy więc jak ma pani jakieś żale to niech się tam pani uda i niech pani porozmawia ze strażakami zebrania są o godzinie 14 !!!!!

    Popieram, nie robi się takich rzeczy, jeśli ma Pani odwagę napisać to na forum to dlaczego nie zachowa się Pani odpowiedzialnie i odważnie, rozmawiając z tą osobą osobiście bądź też mówiąc o swoich przemyśleniach na zebraniach, które jak forumowiczka wcześniej napisała, odbywają się cyklicznie. To nie ładnie o kimś pisać za plecami, nie mówiąc o tym wprost z samą osobą zainteresowaną. Przemyślenia można mieć, ale o to chodzi, żeby rozmawiać w gronie samych zainteresowanych a nie zachowywać się w ten sposób, to pójście na łatwiznę, nie uważa Pani?

    51 14 Cytuj
  • ania 13 kwi 2014
    DONATA napisał/a:

    Anula wytłumaczę ci o co chodzi bo słabo kumasz. Oto w polance budują remizę osp. Budowana jest z dotacji gminy, pieniędzy z UE a także z datków wiejskich zbieranych co miesiąc. Ostatnio zrobiono kostkę brukową i po tej kostce pozwolono sąsiadującemu z remizą mieszkańcowi dojeżdżać do budowy.A jakim prawem pytam jeszcze raz, czy na to są zbierane od nas pieniądze, czy ktoś pytał mieszkańców o zdanie-nikt. Nadmienię że jego tatuś prężnie działa w osp. A i on ostatnio zaczął się udzielać-wiadomo czuje interes bo gdzie był przez inne lata, Nie był druhem osp.

    Zapytam naiwnie: no i?
    Ubędzie tej drogi?
    Zlap oddech, napij się czegoś.
    Skąd to to się bierze?

    48 16 Cytuj
  • 14 kwi 2014
    DONATA napisał/a:

    Anula wytłumaczę ci o co chodzi bo słabo kumasz. Oto w polance budują remizę osp. Budowana jest z dotacji gminy, pieniędzy z UE a także z datków wiejskich zbieranych co miesiąc. Ostatnio zrobiono kostkę brukową i po tej kostce pozwolono sąsiadującemu z remizą mieszkańcowi dojeżdżać do budowy.A jakim prawem pytam jeszcze raz, czy na to są zbierane od nas pieniądze, czy ktoś pytał mieszkańców o zdanie-nikt. Nadmienię że jego tatuś prężnie działa w osp. A i on ostatnio zaczął się udzielać-wiadomo czuje interes bo gdzie był przez inne lata, Nie był druhem osp.

    Wlasnie że się udzielał.Zorganizuj referendum w tej sprawie:))))pewnie ani grosza nie dałaś a d.pe na forum obrabiasz.....ja jestem mieszkańcem i mi to nie przeszkadza.

    41 16 Cytuj
  • 14 kwi 2014
    Hasan napisał/a:

    Wlasnie że się udzielał.Zorganizuj referendum w tej sprawie:))))pewnie ani grosza nie dałaś a d.pe na forum obrabiasz.....ja jestem mieszkańcem i mi to nie przeszkadza.

    dałam nawet wczoraj i mi to przeszkadza.a czym takim się udzielał,może zapisał się do osp???

    18 36 Cytuj
  • 14 kwi 2014

    Dobry pomysł!!! DONATA zorganizuj referendum hahaha śmieszna jesteś i tyle. Osoba której notorycznie obrabiasz d.... działa w osp od 8 lat, a jeśli chodzi o jej udzielanie się to jak Cię to tak bardzo interesuje to tak jak wcześniej napisano zebrania są co 2gą niedzielę o godz 14 tam się dowiesz
    Trzeba jeszcze chcieć i mieć odwagę......

    37 17 Cytuj
  • 14 kwi 2014

    Jakbyś się interesowała to byś wiedziała:)Skąd tacy ludzie nieprzychylni się biorą.....a jak ci przeszkadza to na zebranie idż,pozdrawiam i życze więcej sensacji:)

    DONATA napisał/a:

    dałam nawet wczoraj i mi to przeszkadza.a czym takim się udzielał,może zapisał się do osp???

    33 14 Cytuj
  • 15 kwi 2014

    Donata twierdzisz , że dałaś wczoraj na strażnicę.A wiesz kto chodził i zbierał? Miałaś niepowtarzalna okazję się bezpośrednio zainteresowanego zapytać na jakich warunkach OSP Mu dało użyteczność.Ale przecież naprościej jak to polancity napisał -po kryjomu ,incognito obrobić komuś d..pę niesłusznie.

    35 14 Cytuj
  • 15 kwi 2014

    po to jest forum aby pisać anonimowo,a jak jesteście tacy mecenasi to sie przedstawcie wy.

    20 35 Cytuj
  • 15 kwi 2014

    My nikomu du.. nie obrabiamy ,wiec z jakiej okazji to my mamy się przedstawiać???poza tym ja droga Donato wiem kim ty jesteś:),ale mimo tego że się z tobą nie zgadzam nie podam twoich danych bo nie jestem chamski:)

    38 16 Cytuj

Odpowiedz