Forum » Okolice

Kładka dla pieszych w Jaworniku.

  • 9 lip 2014

    A co sądzicie o nowo budowanej kładce w Jaworniku??;))

    4 10 Cytuj
  • 9 lip 2014

    Tak.

    21 1 Cytuj
  • 9 lip 2014

    Moim zdaniem za te pieniądze można w tym miejscu było zrobić wiadukt, czyli skrzyżowanie bezkolizyjne takie jak w Myślenicach z przejściami dla pieszych i sygnalizacją świetlną. Zostałyby załatwione dwie sprawy jednocześnie.

    15 Cytuj
  • 10 lip 2014

    Za ta kase mozna by zrobic najprostsze kladki takze w innych miejscach na zakopiance a nie jedna taka wycudowana....

    17 1 Cytuj
  • 10 lip 2014
    Lucas napisał/a:

    Moim zdaniem za te pieniądze można w tym miejscu było zrobić wiadukt, czyli skrzyżowanie bezkolizyjne takie jak w Myślenicach z przejściami dla pieszych i sygnalizacją świetlną. Zostałyby załatwione dwie sprawy jednocześnie.

    Uważasz że za ok 8mln złotych można wybudować takie wiadukt jak ten w Myślenicach ? Heh, budowlańcem nie jestem, ale myśle że kwota 8mln jest co najmniej kilkukrotnie za mała by wybudować wiadukt. Ale tak w ogóle GDDKiA nigdy w życiu nie zgodziła na tą budowe w tym miejscu i nie wyłożyła jakiejkolwiek kasy na wiadukt w Jaworniku. Nie ma mowy!

    4 9 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 10 lip 2014

    Właśnie tam chyba jest poniżej tej budowanej planowany węzeł drogowy z droga w kierunku Sułkowic.Będzie to bezkolizyjne skrzyżowanie z wiaduktem bodajże.No ale kiedy to nastąpi to chyba nikt nie wie ;)

    3 Cytuj
  • 10 lip 2014
    Marioosz napisał/a:

    Właśnie tam chyba jest poniżej tej budowanej planowany węzeł drogowy z droga w kierunku Sułkowic.Będzie to bezkolizyjne skrzyżowanie z wiaduktem bodajże.No ale kiedy to nastąpi to chyba nikt nie wie ;)

    Nooo jeśli chcą tak zbudować to było by super. Podeśle ktoś link..

    Cytuj
  • 12 lip 2014

    ta kładka to przerost formy nad treścią

    5 1 Cytuj
  • 14 wrz 2014

    8mln???
    Naprawdę nie wiem co tam ma tyle kosztowac,Jak zwykle co państwowe to drogie.
    Pomyslcie ile domów średniego standartu by za to powstało-takie porównanie dla tego obiektu.
    Moi znajomi którzy przejeżdżają tlko okazjonalnie pytaja mnie co to jest?
    Jesli o to chodziło jej twórcom no to gratulacje .

    8 2 Cytuj
  • 29 lis 2014

    moja opinia jest oczywiście subiektywna, ale nie podoba mi się projekt tej kładki, wydaje mi się, że gdyby projektanci poszli w kierunku nawiązującym do wiaduktu w Mogilanach, byłby zachowany jakiś ciąg kolorystyczno-konstukcyjny na Zakopiance, ten w Mogilanach wydaje mi się trafiony. Ale uważam, że to bardzo rozsądna inwestycja, przejście w tamtym punkcie związane było zwykle z biegiem, przejście normalnym krokiem graniczyło z cudem, miałam okazję doświadczyć tego biegu :)

    7 3 Cytuj
  • 29 lis 2014

    Za 7.5 mln to można 2 Gimnazja wybudować .... ale władza musi się kasą podzielić ....

    8 Cytuj
  • ArekiLucynka 2 gru 2014
    Overlord napisał/a:

    Za 7.5 mln to można 2 Gimnazja wybudować .... ale władza musi się kasą podzielić ....

    I pomyśleć że zamiast szukać tanich i efektywnych rozwiązań ,pieniądze są wyrzucane w błoto.
    Zastanawia mnie skąd wytrzasnęli projektanta tego wiaduktu ( Reklama dla projektanta) ? I kto robił kosztorys :)
    Przejście było konieczne, ale czy takie i za tyle ? Za takie pieniądze to powinno niejedno przejście powstać, bo nie tylko w Jaworniku jest potrzebne ale w kilku innych wsiach na trasie zakopianki.

    15 2 Cytuj
  • 15 sty 2015

    A od kiedy będzie działać?

    1 Cytuj
  • 16 lut 2015

    kładka już działa

    1 2 Cytuj
  • Magdalena 18 kwi 2015

    A o naszym koszmarku głośno :D

    tutaj można głosowac na nią w wyborach "makabryły", czyli najbrzydszej inwestycji:

    http://www.bryla.pl/bryla/56,85300,17728039,MAKABRYLA_2014__wybieracie_architektoniczna_wpadke.html?v=1&pId=33950172&send-a=1#opinion33950172

    7 4 Cytuj
  • 23 lis 2015

    od począdku oddania tego czegoś do użytku dziś zobaczyłem pierwszą osobę kożystającą z tego czegoś ,a przejeżdżam w tym miejscu często .czekam na ośmiomilionowego użytkownika

    9 8 Cytuj
  • 29 gru 2015

    W niedzielę 27 grudnia około 22.30 miało miejsce potrącenie na wysokości Kurki/ zjazdu na Sułkowice. Czyli pod kładką. Mam nadzieję że nic poważnego się facetowi nie stało

    2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 30 gru 2015
    orowiok napisał/a:

    W niedzielę 27 grudnia około 22.30 miało miejsce potrącenie na wysokości Kurki/ zjazdu na Sułkowice. Czyli pod kładką. Mam nadzieję że nic poważnego się facetowi nie stało

    A do mnie kochana teściowa dzwoniła, bo ledwo wyjechałem (yyy tzn żona ze mną:-) ) od niej samochodem to pogotowia się do tegoż właśnie wypadku rozwyły.

    A na serio - no cóż było do przewidzenia że tak wcześniej czy później będzie.

    Cytuj
  • 30 gru 2015
    sznikers napisał/a:

    od począdku oddania tego czegoś do użytku dziś zobaczyłem pierwszą osobę kożystającą z tego czegoś ,a przejeżdżam w tym miejscu często .czekam na ośmiomilionowego użytkownika

    A to dziwne, bo od lipca przechodzę tam codziennie 2x do pracy i z pracy :) Na pewno skoro Ty nikogo nie zauważyłeś, to NA PEWNO nikt tam nie chodzi

    4 Cytuj
  • 6 sty 2016
    sznikers napisał/a:

    od począdku oddania tego czegoś do użytku dziś zobaczyłem pierwszą osobę kożystającą z tego czegoś ,a przejeżdżam w tym miejscu często .czekam na ośmiomilionowego użytkownika

    Gratuluję odzyskania wzroku i to dzięki; tego czegoś ;,nieprawdopodobne .

    3 Cytuj

Odpowiedz