Forum » Okolice

Intetnet cyfrowy polsat

  • 27 lip 2014

    Ma ktos ten internet cyfrowy polsat lub plusa ?jaki jest zasieg i czy to lte lapie?

    2 Cytuj
  • 27 lip 2014

    Mialam LTE, Cyfrowy Polsat ,zasieg w Myslenicach ok ale abonament 70 zl,limit kończyl sie po 20 dniach,bez wlączania zadnych filmow i sluchania muzyki,calkowita porazka,nie polecam wogule,zmienilam na internet radiowy w pckomnecie i jestem bardzo zadowolona

    3 5 Cytuj
  • 27 lip 2014

    teraz weszlo bez limitu to lte ale warunek ze jest sie w zasiegu i wlasnie czy jest w naszych okolicach w praktyce bo na mapie jest

    2 3 Cytuj
  • 27 lip 2014

    zalezy od regionu,

    1 2 Cytuj
  • 28 lip 2014

    A ma Ktos ten modem lte na sprzedarz?

    2 3 Cytuj
  • 28 lip 2014

    jeśli jesteś zainteresowany to posiadam modem lte na sprzedaż

    2 2 Cytuj
  • 29 lip 2014

    Za ile

    1 2 Cytuj
  • 29 lip 2014

    50 zl,jesli jestes zainteresowany to pisz na prywatna wiadomośc

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 8 sie 2014
    hidding11 napisał/a:

    teraz weszlo bez limitu to lte ale warunek ze jest sie w zasiegu i wlasnie czy jest w naszych okolicach w praktyce bo na mapie jest

    W Trzemeśni koło kościoła mam zasięg w domu, na zewnątrz są 3 kreski (koło -85dBm).

    Speed test z tarasu (robione z tableta):
    www.speedtest.net/my-result/a/891570109
    www.speedtest.net/my-result/a/906143229

    1 Cytuj
  • 17 sie 2014

    jakie masz urzadzenie ?

    1 Cytuj
  • 17 sie 2014

    endriu jakie masz urzadzenie ?

    1 Cytuj
  • 17 sie 2014

    ma ktos ruter huawei e 5372 na sprzedarz lub wypozyczy zeby spr zasieg

    1 Cytuj
  • Andrzej 21 sie 2014

    To jest na tablecie Nexus7. Ale z modemem z polsatu (ZTE albo Huawei - sprawdzę w domu) mam podobne osiągi.
    Dzisiaj podepnę go do kompa, przełożę kartę, zrobię wieczorem test i udostępnię.

    2 Cytuj
  • 21 sie 2014

    ok czekam

    1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 2 cze 2015

    Kolega w centrum ma od niedawna z plusa i jak na razie sobie chwali.
    Mam kilka może dziwnych, ale ważna dla mnie pytań:
    1. Gdzie jest nadajnik internetu z Plusa, Cyfrowego Polsatu i innych w technologii LTE w Myślenicach i okolicy?
    2. Czy działają one w paśmie 1800 MHz, czy w nowym pasmie 800 MHz?
    3. Jeżeli w nowym paśmie 800MHz to kiedy został uruchomiony?

    1 Cytuj
  • Andrzej 2 cze 2015

    AFAIK najbliżej centrum jest LTE z AERO2 czy Mobylandu (ja tych Solorzowych tworów nie rozróżniam) na strażnicy. W samych Myślenicach są jeszcze nadajniki LTE ze stajni CP, wszystko działa w paśmie 1800MHz. Gdzie? Trzeba by jakąś wyszukiwarkę zapytać, pewnie google zna. W okolicy jest w Trzemeśni, bo korzystam mobilnie.

    Endrju napisał/a:

    To jest na tablecie Nexus7. Ale z modemem z polsatu (ZTE albo Huawei - sprawdzę w domu) mam podobne osiągi.
    Dzisiaj podepnę go do kompa, przełożę kartę, zrobię wieczorem test i udostępnię.

    Modem nie dawał więcej, niż sam tablet ciągnął. Póki co, siedzi w szufladzie nieużywany.

    1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 6 cze 2015

    Wyszukiwarkę pytałem i znalazłem, że firma Sferia S.A. powiązana min z Plusem uruchomiła w Polsce 1000 nadajników w technologii LTE 800, ale gdzie konkretnie to nie znalazłem. I to jakoś niedawno - chyba w bieżącym roku. Sądzę, że dwa z nich znajdują się w Myślenicach: na strażnicy koło rynku i na terenie Zakładu Energetycznego.
    Za szybką odpowiedź dziękuję.

    1 Cytuj
  • 6 cze 2015
    sh_ma napisał/a:

    Wyszukiwarkę pytałem i znalazłem, że firma Sferia S.A. powiązana min z Plusem uruchomiła w Polsce 1000 nadajników w technologii LTE 800, ale gdzie konkretnie to nie znalazłem. I to jakoś niedawno - chyba w bieżącym roku. Sądzę, że dwa z nich znajdują się w Myślenicach: na strażnicy koło rynku i na terenie Zakładu Energetycznego.
    Za szybką odpowiedź dziękuję.

    Wyszukiwarka BTSów operatorów komórkowych: http://beta.btsearch.pl/
    Jako źródło danych należy wybrać UKE.

    1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 6 cze 2015

    Fajna strona. Dzięki.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz