Forum » Okolice

Co sie wydarzylo w zasani?

  • 30 wrz 2014

    Czy ktos wie cos co sie stalo w Zasani?

    13 9 Cytuj
  • 30 wrz 2014

    słyszałem, że kogoś zassało. Przykra sprawa... :/

    9 26 Cytuj
  • 30 wrz 2014

    A jakies szczególy?

    11 9 Cytuj
  • 1 paź 2014

    Znaleziono kobietę, mieszkankę Zasani, trzydzieści parę lat. Była pobita, naga, zgwałcona i uduszona. Nie mają chyba żadnych podejrzanych . Bardzo mnie to dziwi że jest tak cicho o tym .

    5 3 Cytuj
  • 1 paź 2014

    Miała 28 lat, nie wiadomo czy była uduszona, najprawdopodobniej została zgwałcona. A co maja w telewizji dudnić. Przykra sprawa. Jedyne co teraz można zrobić, to współczuć rodzinie takiej tragedio, a za nią się pomodlić.

    14 7 Cytuj
  • 1 paź 2014

    Nie oceniaj nikogo, jeżeli nie znałaś go osobiście. Najpierw spójrzmy na siebie, czy my jesteśmy idealni, a potem oceniajmy. Najłatwiej jest oczernić zmarłego, bo nie może się bronić. Nie ważne jaka była ta dziewczyna i czy wyrządziła komuś krzywdę czy nie. Ważne jest o że zmarła tragicznie. Nie nam oceniać czy zasłużyła czy nie. Nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma nowaczko.

    8 15 Cytuj
  • 1 paź 2014

    Uduszenie i gwałt widać po wstępnych oględzinach. a moze i przydałoby sie zeby dudnili w telewizji MANIA . i nie po to zeby na silę szukać sensacji i próbować rozdmuchać temat tylko po to zeby ktoś się tym naprawdę zajął. Tutaj mam namyśli św.p Piotra Ziębe którego również zabito. było kilku podejrzanych ale ich wypuścili a sprawa oczywiście ucichła.
    Mania .. nie wszystko się nagłaśnia tylko po to, aby zrobić sensacje.

    19 4 Cytuj
  • Maria S. 1 paź 2014

    Zgadzam się z bimbom. Po za tym jak ludzie się teraz boją. Na pewno będzie strach wyjść wieczór .

    16 2 Cytuj
  • 1 paź 2014
    Mania_ napisał/a:

    A co maja w telewizji dudnić.

    Dlaczego nie?
    jeżeli o takich dramatach nie będzie się społeczeństwa informowało, to stanie się to codziennością.
    Właśnie dzięki informacji kształtuje się wrażliwość społeczna.

    16 3 Cytuj
  • 1 paź 2014

    nie zły jakiś wykolejeniec, pederasta ;/
    To nie ważne w tym momencie że piła ( jeśli to prawda), nikogo w taki sposób nie pozbawia się życia

    21 Cytuj
  • 2 paź 2014

    Nam mieszkańcom Zasani i bliskim tej rodziny jest bardzo ciężko i bez nagłaśniania sprawy. Sprawa nie została nagłośniona ze względu na dobro śledztwa. Zwracam się z prośbą do wszystkich piszących tutaj. Dajcie spokój. Znaleźliście sobie tanią sensacje i się nią nakręcacie. Pomyślcie jak zareaguje rodzina kiedy to przeczyta. Jak poczuje się matka zmarłej dziewczyny, kiedy dowie się co o niej wypisujecie po jej śmierci. Jej córki też mają dostęp do internetu, chcecie żeby to przeczytały. co się stało to się nie odstanie.

    irussus napisał/a:

    Dlaczego nie?
    jeżeli o takich dramatach nie będzie się społeczeństwa informowało, to stanie się to codziennością.
    Właśnie dzięki informacji kształtuje się wrażliwość społeczna.

    gwarantuje ci że ludzie czekają na jakieś informacje, żeby wiedzieć jak najwięcej. kto , co o której i ile razy. Z całym szacunkiem ale z wrażliwością społeczną nie ma to nic wspólnego. Pomimo tego jaka była, nikt nie zasłużył na taką śmierć. Mam gorącą prośbę do wszystkich, którzy chcą się jeszcze tutaj wypowiedzieć. Zanim coś napiszecie, zastanówcie się czy to samo chcieli byście przeczytać o swoich bliskich.

    36 11 Cytuj
  • 3 paź 2014

    no i macie czego chcieliście. Cały internet aż dudni o całej sprawie. Telewizja, prasa. Wszyscy szukają sensacji tak jak przypuszczałam. Jak przeczytałam artykuł w super expresie, to zwątpiłam w ludzką przyzwoitość. Nikt nie napisał że coś zagraża mieszkańcom NIKT. Wszyscy skupiają się na tym że była samotną matką, że alkoholiczka, narkomankę z niej zrobili. Współczuję tylko jej córeczkom, które moga to wszystko zobaczyć i przeczytać. :-(

    10 17 Cytuj
  • 3 paź 2014

    mysle ze nie jest teraz najwazniejsze czy pila czy nie tylko kto mogl jej to zrobic skoro na jej szyi znaleziono slady... teraz kazdy bedzie bal sie wyjsc z domu. a zmarlej lepiej wieczne odpoczywanie a nie ocenianie jaka osoba byla

    21 3 Cytuj
  • 3 paź 2014
    Mania_ napisał/a:

    no i macie czego chcieliście. Cały internet aż dudni o całej sprawie. Telewizja, prasa. Wszyscy szukają sensacji tak jak przypuszczałam. Jak przeczytałam artykuł w super expresie, to zwątpiłam w ludzką przyzwoitość. Nikt nie napisał że coś zagraża mieszkańcom NIKT. Wszyscy skupiają się na tym że była samotną matką, że alkoholiczka, narkomankę z niej zrobili. Współczuję tylko jej córeczkom, które mogą to wszystko zobaczyć i przeczytać. :-(

    Każdy jest kowalem swojego losu. To co będą czuć córeczki, to pierwsze, dlaczego ich mama nie była ich mamą? to drugie... zastanów się co wypisujesz, bo twoje teksty przypominają mi nieco skrajne zachowania, jak:
    https://www.youtube.com/watch?v=Kq_B_ukrGKo
    Nie można dramatów zamiatać pod dywan. Należy o tym mówić i uświadamiać, co jest dobre a co złe.
    To, że jakoś tej informacji jest krzywa... no co zrobić? samoświadomość i intelekt podpowiada, jak filtrować to co do nas dociera.

    19 6 Cytuj
  • 25 paź 2014

    irussus 100% correct. Zgadzam się z każdym słowem.

    1 2 Cytuj
  • 26 sty 2015

    wiadomo coś w tej sprawie?

    7 2 Cytuj
  • 26 sty 2015
    grzesiek1 napisał/a:

    wiadomo coś w tej sprawie?

    Przejedź się do Zasani, pochodź po wsi i popytaj....

    2 11 Cytuj
  • 26 sty 2015

    Ilu napotkasz ludzi, tyle będziesz miał wersji :-)

    9 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Nie miałam dobrego zdania o IQ prokuratorów ale jeśli wypowiedź z artykułu jest prawdziwa (a nie mam powodów uważać że nie jest) To jest mistrzostwo świata, "wyraźne siniaki na szyi ofiary można tłumaczyć astmą"!!! Nic dodać nic ująć! wszystko byleby nie pomóc ofiarom i chronić przestępców!!!

    15 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Dla powyższej Pani "prokurator" to normalne miałem kilka razy z nią do czynienia jako ofiara nękania wieloletniego i stalkingu nazwała to ,ze jestem ja ofiara rozszczeniową

    10 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Miasto Myślenice jak każde inne w Polsce różni się tylko tym że wszelkie gwałty ,rozboje samobójstwa , napady rabunkowe, śmiertelne przedawkowania narkotykami są tematem tabu. Może pierwszy lepszy przykład z brzegu. Kto słyszał o śmiertelnym przedawkowaniu w bloku na ulicy Niepodległości młodego mężczyzny 26 lat , fakt miał miejsce kilka dni temu . Gdyby to było gdzieś w Polsce to zaraz by wszystkie portale ,i gazety o tym donosiły. Ale to są Myślenice miasto Tabu!

    8 1 Cytuj

Odpowiedz