Forum » Okolice

Wypadek Stróża

 • Eee Www 9 gru 2014

  I znowu Zakopianka zbiera żniwa ...

  2 7 Cytuj
 • 10 gru 2014

  Ktoś coś wie co się stało?

  Cytuj
 • Moriss Moriss 10 gru 2014

  Ludzie sami wybierają taniec ze śmiercią.

  9 Cytuj
 • Andrzej 10 gru 2014

  Współczuje bliskim, szkoda człowieka, ale nie usprawiedliwia to jego głupoty. Przechodzić przez ekspresówkę to niezły hardcore.
  Ciekawym, czy miał chociaż odblaski, czy był ubrany na czarno. W takiej szarówce, jak mamy obecnie, dostrzeżenie kogoś bez odblasków po zmroku jest nie lada wyczynem, zwłaszcza w miejscu, gdzie się nikt nie spodziewa człowieka na ulicy.

  21 Cytuj
 • 11 gru 2014

  Dokładnie! Piesi nie mają pojęcia, że jazda po zmroku nie nalezy do najłatwiejszych...zwłaszcza gdy pogoda nie sprzyja....Mgły opady odbijające się światło o jezdnię, oslepiające światła innych mijających nas samochodów....Często jeżdżę późnym wieczorem i powiem szczerze, że niekiedy mam ochotę albo przytrąbić, albo niekiedy zatrzymać auto wyjśc z niego i wykrzyczeć co myślę o pieszym...Ubrany na ciemno, czasem idący prawą stroną jezdni, niekiedy prawie środkiem drogi, niewidoczny...czasem zataczający się..... Prawda jest taka, że juz nie raz zdarzyło mi się w ostatnim momencie dostrzec pieszego mimo, że nie szaleję na drodze i staram się jeżdzić rozważnie i adekwatnie do panujących warunków na drodze. Niestety piesi tez sa winni .....

  26 3 Cytuj
 • 14 gru 2014

  Takich ludzi mi akurat nie żal...selekcja

  3 9 Cytuj

Odpowiedz