Forum » Okolice

Wyjazd dzieci z księdzem

  • 11 lut 2015

    Mam do Was pytanie, czy dzieci w tym tygodniu też przyniosły do domu newsa o wyjeździe na zimowisko z księdzem??? Ja się właśnie dowiedziałam, że ksiądz chodził po szkole i mówił dzieciom, że to czy pojadą na zimowisko czy nie to jest tylko ich decyzja. Nie rodziców ale dzieci!!! Mało tego dzieci mają nie słuchać jak rodzice będą się tłumaczyli, że nie mają pieniędzy, bo przecież jak mogą nie mieć!!! Przecież koszt wychowania dziecka dziennie to ok. 60 zł, więc jak dziecka w domu nie będzie to te pieniądze dziecku można wydać na wyjazd, bo nie karmi się wtedy dziecka, nie używa wody, nie wydaje się na ogrzewanie, prąd itd. Totalne bzdury!!!!! Co Wy na to????

    24 69 Cytuj
  • 12 lut 2015

    Prowokacja????????????????????????????????

    45 8 Cytuj
  • 12 lut 2015

    żenujący post żal takich ludzi...

    41 17 Cytuj
  • 12 lut 2015

    a byłaś przy tym, jak tak mówił ?, czy wiesz to od dziecka ? nie wiem czy wiesz ale dzieci lubią przekręcać, zanim napiszesz takie głupoty, sprawdź swoje źródło.

    52 9 Cytuj
  • 12 lut 2015

    katy następnym razem się zastanów zanim będziesz zamieszczać posty na miasto info

    39 13 Cytuj
  • Andrzej 12 lut 2015
    katy napisał/a:

    Mam do Was pytanie, czy dzieci w tym tygodniu też przyniosły do domu newsa o wyjeździe na zimowisko z księdzem???

    Nie, nie przyniosły.

    32 6 Cytuj
  • 12 lut 2015

    albo sobie to zmyśliłaś, albo Twoje dziecko samo wpadło na ten pomysł, i pomyślało, że jak powie, że to ksiądz mówił, to prędzej się zgodzisz. Widać dziecko bardzo chce jechać, zawsze to jakaś rozrywka zamiast siedzenia przed komputerem. wielkie cuda, sama byłam dwukrotnie na koloniach organizowanych przez księży i wspominam to bardzo dobrze. nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. widać, że ksiądz się stara, chce coś zorganizować to źle. najlepiej trzymajcie dzieci w domu pod kluczem to im na pewno włos z głowy nie spadnie!.

    35 4 Cytuj
  • 12 lut 2015

    Czy naprawdę ten Proboszcz z Osieczan jest taki zły, czy też mieszkańcy Osieczan są tacy upier.....?

    25 6 Cytuj
  • 12 lut 2015
    szu20 napisał/a:

    no co ksiądz sobie zalatwia darmowy szwedzki stół :) ja bym nigdy dziecka z ksiedzem nigdzie nie wysłał nawet na 5 min bym dziecka z tymi zboczeńcami nie zostawił !!!

    Radzę uważać z tym co się pisze bo sz20 nie jesteś anonimowym. Jeżeli trzeba będzie administrator ujawni twoje dane.

    22 18 Cytuj
  • 12 lut 2015
    katy napisał/a:

    Ja się właśnie dowiedziałam, że ksiądz chodził po szkole

    Jaki ksiądz i po której szkole?

    21 2 Cytuj
  • szu teższu 12 lut 2015
    Skarbek napisał/a:

    Radzę uważać z tym co się pisze bo sz20 nie jesteś anonimowym. Jeżeli trzeba będzie administrator ujawni twoje dane.

    jeśli ktoś [potrzebuje niech napisze do mnie pw podam swoje dane ja się nie boję bo to jest moje zdanie nie piszę o nikim konkretnym tylko o księżach a niestety takie mam zdanie nigdy swojego dziecka z ksiedzem nigdzie nie wyśle NIGDY

    18 23 Cytuj
  • 12 lut 2015

    szu20- za dużo czytasz Gazety Wyborczej, radzę odłożyć bo widzę, że szkodzi zdrowiu ...

    23 20 Cytuj
  • 12 lut 2015
    Sójka napisał/a:

    szu20- za dużo czytasz Gazety Wyborczej, radzę odłożyć bo widzę, że szkodzi zdrowiu ...

    Sójko księża trochę ci mózg zlasowali przykre ale jesteśmy z tobą

    19 17 Cytuj
  • 12 lut 2015
    eddie napisał/a:

    Sójko księża trochę ci mózg zlasowali przykre ale jesteśmy z tobą

    Polecam przeczytać a potem się wypowiadać:

    zdjecie

    13 10 Cytuj
  • 12 lut 2015
    taki_gość napisał/a:

    Czy naprawdę ten Proboszcz z Osieczan jest taki zły, czy też mieszkańcy Osieczan są tacy upier.....?

    3 4 Cytuj
  • 12 lut 2015

    Myślę, że mieszkańcy (niektórzy) tacy upierdliwi, choć niekoniecznie równie dobrze może pisze się byle co byle pisać i narzekać na wszystko. jest - źle , nie ma - też źle. Przynajmniej się chłopu coś jeszcze chce robić i parę dzieci na tym skorzysta.

    17 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 13 lut 2015

    Ksiądz księdzu nierówny. Ale faktycznie - wolałbym puścić własne dzieci z nauczycielem niż księdzem.

    11 20 Cytuj
  • mateusz nowakowski 13 lut 2015

    Jakieś macie dziwne podejście do księzy. Prowokacja jak nic.

    25 8 Cytuj
  • Raphaell 14 lut 2015
    szu20 napisał/a:

    jeśli ktoś [potrzebuje niech napisze do mnie pw podam swoje dane ja się nie boję bo to jest moje zdanie nie piszę o nikim konkretnym tylko o księżach a niestety takie mam zdanie nigdy swojego dziecka z ksiedzem nigdzie nie wyśle NIGDY

    Domyślam się sądząc po nicku iż masz 20 lat:) Ciekaw jestem ile lat mają Twoje dzieci?....żenujący jesteś kolego:)

    18 12 Cytuj
  • 14 lut 2015

    Kolejna osoba zlasowana przez palikociarnię..

    24 7 Cytuj
  • 15 lut 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Jakieś macie dziwne podejście do księzy. Prowokacja jak nic.

    dziwne podejście to mają księża ale np.na Dominikanie

    5 12 Cytuj
  • mateusz nowakowski 15 lut 2015
    eddie napisał/a:

    dziwne podejście to mają księża ale np.na Dominikanie

    I to powód żebu każdego do ''jednego wora'' ?
    NIE popieram tego co oni zrobili ale nie mierz każdego jedną miarą.

    16 2 Cytuj
  • inkwizytor 15 lut 2015
    katy napisał/a:

    Mam do Was pytanie, czy dzieci w tym tygodniu też przyniosły do domu newsa o wyjeździe na zimowisko z księdzem??? Ja się właśnie dowiedziałam, że ksiądz chodził po szkole i mówił dzieciom, że to czy pojadą na zimowisko czy nie to jest tylko ich decyzja. Nie rodziców ale dzieci!!! Mało tego dzieci mają nie słuchać jak rodzice będą się tłumaczyli, że nie mają pieniędzy, bo przecież jak mogą nie mieć!!! Przecież koszt wychowania dziecka dziennie to ok. 60 zł, więc jak dziecka w domu nie będzie to te pieniądze dziecku można wydać na wyjazd, bo nie karmi się wtedy dziecka, nie używa wody, nie wydaje się na ogrzewanie, prąd itd. Totalne bzdury!!!!! Co Wy na to????

    Wątpię w to co Piszesz!!!

    Prawda jest taka, że księża uczą dzieci posłuszeństwa wobec Rodziców!!!
    Osobiście myślę, że albo chcesz zabłysnąć na forum - wymyślając tanią sensację...
    Albo nie potrafisz słuchać Swojego dziecka, co jest częstym problemem wielu rodziców....
    Albo, Twoje dziecko wymyśliło sobie taką piękną bajkę - gdyż chce jechać na ten obóz...

    Czy wysłać dziecko na obóz z księdzem?
    Ja osobiście sam jeździłem i nic się złego nie działo!

    Wedle badań, osetek księży, osób duchownych (zakonnice, zakonnicy) molestujących od lat wynosi ok. 3% - 4%. Ponad 80% to członkowie rodziny, bliscy, wychowawcy. Pozostały odsetek, to osoby obce...

    Philip Jenkins, profesor Wydziału Religii i Historii w Penn State University zakwestionował tezy zwiększonej ilości nadużyć seksualnych wśród księży i wyliczył, że w podobne przypadki angażowało się ok. 0,2% duchownych.

    Liczby mówią same za siebie.... Mimo to, bolą takie przypadki, nie tylko gdy duchowni czynią takowe rzeczy, ale każdy inny człowiek..... To tak na marginesie Dominikany.....

    A co do wpisu Kate, cóż jeśli chcesz zabłysnąć, zrób coś godnego uwagi - żyj jak należy, jak człowiek który jest ludzki - a skoro wierzysz, Daj tego przykład.... Możesz również zająć się czymś twórczym, rozwijając siebie i tym dzieląc się z nami....

    Póki co, po Twym wpisie, stwierdzam że Jesteś baaardzo TFFFFUUUrcza, przez duże "TFFFUUUU" .

    Pozdrawiam Wszystkich, a zwłaszcza Tych trzeźwo myślących :)

    20 4 Cytuj
  • 15 lut 2015

    żeby zakończyć tę prowokacyjną dyskusje proponuje. Wysłać dziecko z policjantem! zamiast księdza.

    14 5 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 15 lut 2015
    szu20 napisał/a:

    jeśli ktoś [potrzebuje niech napisze do mnie pw podam swoje dane ja się nie boję bo to jest moje zdanie nie piszę o nikim konkretnym tylko o księżach a niestety takie mam zdanie nigdy swojego dziecka z ksiedzem nigdzie nie wyśle NIGDY

    Piszesz w dyskusji o tym jednym konkretnym księdzu. Myślę że większość osób czytając twoją wypowiedź pomyśli że min właśnie min tego konkretnego księdza uważasz za zboczonego. Jednocześnie w innym miejscu pisze że chodził po szkole, czyli prawdopodobnie jednocześnie jest nauczycielem.

    Wydaje mi się (nie jestem pewien) że publiczne obrażanie nauczyciel podlega ściganiu z urzędu.

    8 4 Cytuj

Odpowiedz