Forum » Okolice

Wyjazd dzieci z księdzem

  • 27 lut 2015

    interesuje mnie kościół do którego ja chodzę, i nie widuję tam ani starosty ani burmistrza, dlatego mi to wisi. nie mów mi co mam pisać a co nie, bo to jest moja opinia, ja tak uważam i mogę się wypowiadać tak jak inni.

    2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 27 lut 2015

    Kościół jest wspólnotą wszystkich wiernych, a przychodnia hmm
    raczej nie - chyba że wspólnotą lekarzy :-(

    4 Cytuj
  • 27 lut 2015

    Wiesz co Krówka 123 tak przeglądam czasem te wszystkie twoje wypowiedzi i tak mi się widzi, że ty strasznie niedowartościowana jesteś, ciągle coś piszesz, krytykujesz, wymądrzasz się , twardo dyskutujesz o księdzu i radzie parafialnej w Osieczanach. A jesteś choć z Osieczan ???? Dajże sobie spokój to wolny kraj i niech ludzie robią co chcą zapłacą to zapłacą , nie to nie i po sprawie. DAJ SOBIE LUZ I TYLE .

    5 7 Cytuj
  • 27 lut 2015

    Tak sobie myślę, że wszyscy tutaj to wielkie kozaki jak trzeba krytykować księży i instytucje kościoła na internecie, ale jak przychodzi co do czego to po kolei podlizują się swojemu proboszczowi aż się rzygać chce.

    10 1 Cytuj
  • Andrzej 2 mar 2015

    Ja się proboszczowi nie podlizuje. Ani swojemu, ani obcemu. A wydaje się być całkiem w porządku.

    1 3 Cytuj
  • 2 mar 2015

    Ludzie w Drogini i Osieczanach od lat sprzątają kościół sami.. a to, że po nazwiskach wymienia to i tak ludzie się znają między sobą i nikomu to raczej nie przeszkadza. Teraz faktycznie jest lepiej bo proboszcz uwzględnił także młode małżeństwa i kolejka trochę się wydłuża ;) jest to chyba dobry pomysł bo w wielu rodzinach chodzili sprzątać już starsi ludzie.. wiadomo, że Niektórzy powiedzą "nie po to daję na tacę, żeby jeszcze sprzątać" ale to jest wieś i chyba nikomu korona z głowy nie spadnie jak parę razy w roku odkurzy czy umyje podłogi w kościele, bo to nie zajmuje całego dnia tylko godzinę czy dwie.. I fakt jest taki, że w żadną dotychczas niedzielę ksiądz nie wymieniał z nazwiska osób, które nie dają pieniędzy do kopert.

    2 4 Cytuj

Odpowiedz