Forum » Okolice

Poszukuje znajomej z Drogini

  • 7 lut 2010

    Witam.Dwa słowa do irkciry. Tak się składa że również znam Basię i jej męża i chcę Ci poradzić byś zaczął się oglądać za siebie i nie wychodził z domu po 15-tej. pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 8 lut 2010

    Witam. Mam pytanko czy ktoś może mi wyjaśnić jak "przyjaciel" zapomniał o przyjaciółce na kilka lat i nagle przyjaźń ma się odrodzić bo mu z żoną nie idzie?? Przecież ta Basia powinna rzucić Ci irkcity parę epitetów i później słuchawką. Dla mnie jesteś śmieszny.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    Ależ szukacie afery. Dzieci pójdźcie już spać, pójdźcie...
    Wujku dobra rada (zwróć uwagę na pisownię!) Insynuujesz żeby irkciry zaczął się oglądać za siebie. Może ma jeszcze zaciskać pośladki? Wujku, nie rób krzywdy irkciry! Naprawdę nawet w Myślenicach znajdziesz pobratymców łasych na Twoje wdzięki. Nie krzywdź innych, prosimy.

    Gościu ja rozumiem że "przyjaciel" odbił Ci "żonę" w gimnazjum. Lecz nie wszyscy są tak nikczemni.
    Winszuję koledze irkciry że odnalazł przyjaciółkę z dawnych lat. Takie spotkania po wielu latach są wspaniałe, wiem to z doświadczenia.

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    Widać, że nie działaliście na CB to były czasy. Dawniej było tylko CB a teraz jest internet. Pozdrawiam kolegę z dawnego radia CB.

    Cytuj
  • Ireneusz 25 lut 2010

    Niewiem czy mam płakać czy tez śmiać sie z wypowiedzi "wójka dobra rada" i tym podobnych. Żałośni jesteście!!! Z tego co widze kobieta w waszych oczach stworzona jest tylko do jednego, a mianowicie do SEXU. Bardzo mi przykro ze myślicie h...mi bo ja w przeciwieństwie do was cenie sobie przyjaźń.
    Teksty typu "oglądaj sie za siebie " haha ostatnio w przedszkolu coś podobnego słyszałem.
    Boże ..po ile wy macie lat ze tak piszecie?
    Moim celem było znalezienie Basi co też dzieki wam mam udało mi sie i wielkie dzięki za to.
    Pozdrowienia z Krakowa, Irek
    btw. Nastepnym razem będe szukał znajomej rónież poznanej na CB tyle ze z Myślenic :))

    Cytuj
  • 26 lut 2010

    A pamiętasz Seniora?? Niektórzy działają jeszcze na CB więc może najpierw spróbuj na CB a potem tu. Pozdrowionka

    Cytuj
  • 26 lut 2010

    [quote=irkcity]
    btw. Nastepnym razem będe szukał znajomej rónież poznanej na CB tyle ze z Myślenic :))[/quote]

    Chyba nie liczyłes na to że takie poszukiwanie przez forum obejdzie sie bez komentarzy. Wybacz , ale to naiwność.
    Szukaj kogo chcesz i licz na to że zawsze ktoś to skomentuje.

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    z tego, co mi wiadomo to Senior na CB dziala dalej, ale obecnie na pasmie 2m. Podobnie o. Tadeusz, prawdopodobnie Łysina :) poza tym mnie tez sie zdarzylo dawno dawno temu dzialac na CB, choc wtedy to mialem parenascie lat, ale spotkania oplatkowe, nawiazywanie lacznosci z bazami przenosnymi, czy z zagranica przy dobrej propagacji to bylo cos. nie to, co dzis net, smsy itp. tez kiedys mialem znajomych przez CB. m.in. to byli (tylko dwoch pamietam) Iskra Trzemeśnia i Iskierka i tylko ta druga znajomosc przeniosla sie do realnego swiata ;)

    pozdrawiam. Delta Romeo 050 Irek :D

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    [quote=fkuzi555]z tego, co mi wiadomo to Senior na CB dziala dalej, ale obecnie na pasmie 2m. Podobnie o. Tadeusz, prawdopodobnie Łysina :) poza tym mnie tez sie zdarzylo dawno dawno temu dzialac na CB, choc wtedy to mialem parenascie lat, ale spotkania oplatkowe, nawiazywanie lacznosci z bazami przenosnymi, czy z zagranica przy dobrej propagacji to bylo cos. nie to, co dzis net, smsy itp. tez kiedys mialem znajomych przez CB. m.in. to byli (tylko dwoch pamietam) Iskra Trzemeśnia i Iskierka i tylko ta druga znajomosc przeniosla sie do realnego swiata ;)

    pozdrawiam. Delta Romeo 050 Irek :D[/quote]

    A Franki Trzemeśnia bardziej jego znam, Iskra i Iskierka słyszałam ale raczej przyjemności nie miałam. A ogniska w Mszanie przez Rekina i innych organizowane. Och to były czasy. Od niedawna posiadam ponownie radio CB ale raczej jak w trasę się jedzie wtedy się go używa.

    Pozdrawiam Monaliza

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    Pamietam sobotki w Mszanie, pogon za lisem, pokazy iluzji (przechodzenie kostki w pudelka do kapelusza w sposob widoczny i niewidoczny i ten kapelusz byl na glowie Anki (DR 006 chyba) itp ;) i Lola1 Wiśniowa jak takie wieeeelgachne nozyczki przynosil i do wygrania byly kluczyki do malucha ;) a tak na marginesie... Iskierka to corka Rekina ;P kojarze wywolanie Franki trzemesnia, ale niestety tez nie mialem okazji, a niektore wywolania to do dzis mnie smiesza... Royal (chyba z glogoczowa)- zycze powodzenia powiedzec to dwa razy po sobie, albo rozrewolweryzowany rewolwer (nie pamietam skad);P

    jezuuu jaki ja wtedy dzieciuch bylem :)

    Cytuj
  • 23 cze 2010

    wow power leveling cheap wow gold End in the calculation of the proceeds wow gold buy wow gold of dodge and parry I can not help but think louis vuitton handbags cheap wow power leveling As a traditional warrior tanks wow power leveling buy wow power leveling will not be considered the basic parry wedding dresses cheap wow gold injury-free because its effects are the lowest rolex xyj xyjdfgoerugu

    Cytuj

Odpowiedz