Forum » Okolice

Gwałt

  • 6 mar 2015

    Czy ktoś wie coś o gwałcie w Trzemeśni?

    9 13 Cytuj
  • 6 mar 2015

    Nie w Trzemeśni.. W Lipniku.

    7 16 Cytuj
  • 6 mar 2015

    Mieszkam w Lipniku i nic nie Wiem tylko coś o zasani słychać było

    11 12 Cytuj
  • 6 mar 2015

    podobno, że to w Pcimiu było

    8 22 Cytuj
  • 6 mar 2015

    tak właśnie rodzą się plotki
    klasyczny przykład

    29 9 Cytuj
  • 6 mar 2015

    No i po co te minusy? Moim zdaniem sprawa powinna być nagłośniona. Nie słyszałam tego od kobiet w sklepie tylko od pewnych osób i było to w Lipniku... może nikt nie chce nagłaśniać dla "dobra" sprawy.

    8 16 Cytuj
  • 6 mar 2015

    Tak dokładnie nigdzie o tym nie piszę a dziewczyna została wciągnięta do samochodu jak stała na przystanku.
    Policja powinna o tym mówić ,żeby ostrzec dziewczyny.
    Wiem na pewno ,że tak było nie będę się tu rozpisywać o szczegółach mam nadziej ,że w najbliższych dniach policja ujawni szczegóły.

    21 6 Cytuj
  • Koksik 6 mar 2015

    Nie mieszajcie za dużo podobno to było na drodze Trzemeśnia Zasań

    10 6 Cytuj
  • 6 mar 2015

    Tak dokładnie w Trzemeśni stała na przystanku a dziewczyna jest z Zasani.

    16 7 Cytuj
  • 6 mar 2015

    Kurcze przecież Trzemeśnia, Zasań i Lipnik są blisko siebie, więc chyba nie najważniejsze jest w którym to miejscu się stało. Przykra sprawa i tyle... no i strach przed wyjściem z domu.

    12 8 Cytuj
  • 7 mar 2015

    Jak długo KP Policji tego nie potwierdzi w/w fakt należy uznać jako PLOTKĘ!

    14 7 Cytuj
  • 7 mar 2015
    Skarbek napisał/a:

    Jak długo KP Policji tego nie potwierdzi w/w fakt należy uznać jako PLOTKĘ!

    w ogóle mogą nie potwierdzić(a zdarzenie mogło mieć miejsce pisze tak bo nie słyszałem ,ze było) jak nie będa umieli sobie ze sprawa poradzić co jest oczywistym działaniem policji

    10 3 Cytuj
  • 7 mar 2015

    Jak komuś dzieję się krzywda ,która nie jest plotką wtedy potrzebne jest potwierdzenie. Ale jak by ktoś napisał ,że burmistrz wyprowadził z gminy milion złotych ( tak dla żartu) wtedy nie potrzebne były by nikomu potwierdzenia, wszyscy uznali by to za fakt autentyczny i zjechali go na maxa.
    Ale tutaj jest to PLOTKA- bo nie potwierdzona.

    11 8 Cytuj
  • 8 mar 2015

    No tak, mówi się coś co się wie dla dobra wszystkich to jest to uznawane za PLOTKE tylko dlatego, że mamy inne info na temat dokładnego miejsca, choć te miejscowości tak jak już mówiłam są bardzo blisko siebie.Mam nadzieję, że sprawcy zostaną złapani i ukarani.

    13 4 Cytuj
  • 8 mar 2015

    w tej zasani to cały czas się coś dzieje jak nie zabójtwa to gwałty

    22 9 Cytuj
  • Andrzej 8 mar 2015

    Pewnie bliskość Wiśniowej tak na Zasań działa.
    mspanc.

    18 15 Cytuj
  • 9 mar 2015

    ty endrju nie bądź taki mądry wiśniowa to spokojna miejscowość żadnych zabójstw ani gwałtów tu nie ma a o zasani to już by można książkę kryminalną napisać

    13 17 Cytuj
  • 9 mar 2015
    wiśniowa napisał/a:

    wiśniowa to spokojna miejscowość żadnych zabójstw ani gwałtów tu nie ma

    Chyba ,że samogwałty .

    23 9 Cytuj
  • 10 mar 2015
    wiśniowa napisał/a:

    w tej zasani to cały czas się coś dzieje jak nie zabójtwa to gwałty

    Niestety brak cywilizacji skutkuje takimi zdarzeniami

    wiśniowa napisał/a:

    w tej zasani to cały czas się coś dzieje jak nie zabójtwa to gwałty

    8 10 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Plotki

    4 6 Cytuj
  • ArekiLucynka 10 mar 2015

    No to piękne kwiatki. Dziwne tylko że o tym tak cicho ;(

    4 4 Cytuj
  • 10 mar 2015

    ta... ostatnio mówiono że w osieczanach. na przystanku stała dziewczyna, podjechali, zabrali i zgwałcili...
    jak dla mnie plotki. brak potwierdzonych informacji...

    co było 2 lata temu? wtedy chyba jeździli czarnym BMW i porywali młodych, usypiali i wycinali narządy...
    Też tak zaczynaliście dyskusje, że to w zasani, lipniku, wiśniowej...
    jak ma ktoś potwierdzone informacje, z pierwszej ręki to na pewno się tym nie podzieli na forum tylko zostawi to dla siebie... a skoro policja nic o tym nie mówiła to można uznać to jako plotkę...

    9 9 Cytuj
  • 11 mar 2015

    Ja słyszałem że gwałt miał miejsce w Trzemeśni na przystanku przy zakładzie fryzjerskim a dzięki monitoringowi przy zakładzie Pesmenpol zidentyfikowali i złapali gości z Jawornika. Dziewczyna miała praktyki w salonie fryzjerskim w Trzemeśni. Chodzę tam się obcinać kojarzę dziewczynę bardzo miła i sympatyczna normalnie ubrana nie jakoś wyzywająco. Bardzo przykra sprawa..

    14 12 Cytuj
  • 11 mar 2015

    bla bla bla jacy tu wszyscy zajebiscie poinformowani... nikogo nie złapali.. macie ochotę bajki opowiadać to do przedszkola zapraszam... a co do braku cywilizacji no cóż wypowiada sie ktoś kto tego braku zaznał...

    10 10 Cytuj
  • 11 mar 2015

    nie wiem czy prawda czy plotki, oszczeżenie dla uczniów Szkoły Podstawowej było aby nie wracały same, taka informacja o szczególnej ostrożności jeżeli sytuacja miała miejsce powinna być ogłoszona na wszelkie możliwe sposoby. Ludzie stali by się bardziej czujni i zwracali by uwagę na dziwne zachowania. Co odstraszyło by zapewne potencjalnych psycholi,a poza tym dzieci mieszkające daleko powinny mieć zapewniony dojazd.

    15 4 Cytuj

Odpowiedz