Forum » Okolice

Gwałt

  • 12 mar 2015
    Lucha ośmiornica napisał/a:

    bla bla bla jacy tu wszyscy zajebiscie poinformowani... nikogo nie złapali.. macie ochotę bajki opowiadać to do przedszkola zapraszam... a co do braku cywilizacji no cóż wypowiada sie ktoś kto tego braku zaznał...

    a ty co? prorok?

    9 7 Cytuj
  • 12 mar 2015

    To prawda jedna dziewczyna została wciągnięta do samochodu w osieczanach w okolicach przystanku w godzinach rannych -nie plotka a fakt.Druga w Trzemesni podobno aczkolwiek to nie jest pewne ponieważ słyszy sie kilka opcji na ten temat,dla waszej wiadomości jeszcze jeden incydent miał miejsce tego samego dnia w okolicach dobczyc dziewczyna leży w ciężkim stanie w szpitalu.
    Jesli komuś do śmiechu to współczuje tj przerażajace ;/

    20 3 Cytuj
  • 12 mar 2015
    Skarbek napisał/a:

    Jak długo KP Policji tego nie potwierdzi w/w fakt należy uznać jako PLOTKĘ!

    6 8 Cytuj
  • Koksik 12 mar 2015

    Ale nie którzy nie dowiarki to szok Akk Komp popieram

    4 3 Cytuj
  • 12 mar 2015

    Tak jak Skarbek sam sobie przeczy w swoich wypowiedziach

    Skarbek 10.03.2015 - 19:37 http://forum.miasto-info.pl/okolice/4061,co-sie-wydarzylo-w-zasani.html
    Miasto Myślenice jak każde inne w Polsce różni się tylko tym że wszelkie gwałty ,rozboje samobójstwa , napady rabunkowe, śmiertelne przedawkowania narkotykami są tematem tabu. Może pierwszy lepszy przykład z brzegu. Kto słyszał o śmiertelnym przedawkowaniu w bloku na ulicy Niepodległości młodego mężczyzny 26 lat , fakt miał miejsce kilka dni temu . Gdyby to było gdzieś w Polsce to zaraz by wszystkie portale ,i gazety o tym donosiły. Ale to są Myślenice miasto Tabu!

    Jak Ty o tym słyszałeś to nie plotka mam rozumieć

    17 3 Cytuj
  • 13 mar 2015

    Czy ktoś w to wierzy czy nie to jego sprawa, nie róbmy tu spamu. Młoda dziewczyna i spieprzone życie. Przecież nawet nie jest pełnoletnia 16 czy 17 lat ma. Tym psycholom powinni jaja uciąć. W Singapurze za gwałt karą jest chłosta a u nas? dostaną zawiasy i na tym się pewnie skończy..

    22 Cytuj
  • 13 mar 2015

    No proszę to limanowskie media wiedzą więcej niż nasze, piszą o dziewczynie ze swojego regionu , ciekawe kiedy nasze media zainteresują się tym co wydarzyło się w naszym powiecie ??
    Droga Redakcjo czekamy na info !

    14 5 Cytuj
  • Andrzej 13 mar 2015
    Endrju napisał/a:

    Pewnie bliskość Wiśniowej tak na Zasań działa.
    mspanc.

    Dąbie, gm. Raciechowice. To pewnie dlatego, że blisko Wiśniowej :o

    Kolejny raz mspanc.

    4 5 Cytuj
  • Koksik 13 mar 2015

    Przykra sprawa ale takiemu Gnojkowi to bym jaja Urwał i do przedszkola wysłał. Idiotyzm !!!!!! pierwsza klasa

    7 1 Cytuj
  • 13 mar 2015

    zaczyna to przypominać sprawę gościa, któremu wlali beton do gumiaków na kawalerskim, każdy znał kogoś kto znał kogoś kto znał na 100% kogoś komu kolega szwagra powiedział,że to była prawda, a to musiałoby ze dwudziestu chłopa być bo tyle miejscowości było wymienianych, wolałbym żeby to też była bujda a nie prawda, ale jeżeli to jest prawda to niech rodzina czy znajomi skrzykną ludzi i z widłami na dziadów, stanę w pierwszym szeregu, a że wideł nie posiadam to z siekierą, mogę zrobić darmową zmianę płci

    12 6 Cytuj
  • Koksik 14 mar 2015

    Dokładnie masz racje Oportunista ale jeszcze więcej chętnych by się znalazło na takiego Przypała który grasuje. Zlać po nogach i w małej Kajutce umieścić i nigdy nie wypuszczać!!!

    3 2 Cytuj
  • 14 mar 2015

    Sprawa z "gumiokami" to podobno jednak true - potwierdzone przez osobę pracującą w szpitalu.

    Ale wracając do gwałtu, to jeżeli byłaby to prawda a nikt nie podał tego do publicznej informacji: Policja, media lokalne itp - to byłoby lekkim "przegięciem".

    Niestety brak konkretów...

    4 6 Cytuj
  • 14 mar 2015

    No i robi się powoli magiel.
    Ja myślałam że tylko kobiety plotkują ?

    1 2 Cytuj
  • 14 mar 2015

    Marko, ja od osoby pracującej w naszym szpitalu i to wiedzącej wszystko co się tu dzieje, usłyszałem, że owszem słyszała o tym wypadku ale, że to było w Suchej, więc widać jaka to prawda

    2 2 Cytuj
  • 14 mar 2015

    u nas kiedys "goły" latał ,nikt go nie widział ale wszyscy o nim słyszeli i sie go bali.W Jaworniku tez byl gwalt ale przestepcow od razu zlapali,po co maja to publikowac? Dla ciekawskich takich spraw na polsacie leci Malanowski. A jesli faktycznie jest/sa seryjni gwalciciele w okolicy to byc moze policja jest na ich tropie i nie ujawnia dla dobra sledztwa.Mam sasiadke "gumowe ucho" i jesli ona nic nie wie to na bank zadnego gwaltu nie bylo

    10 4 Cytuj
  • 16 mar 2015

    Ani w Lipniku, Ani w Trzemeśni, Ani tym bardziej w Zasani. To plotka.
    owszem dziewczyna zeznała że ja zgwałcili ale to nie prawda. Przyznała się. Jak czytam te bzdury to zastanawiam się skąd się biorą takie ploty

    7 12 Cytuj
  • 16 mar 2015

    A stąd moja droga jak sama piszesz ,że dziewczyna zeznała ,że została zgwałcona i jest to dziewczyna z Zasani a to czy mówiła prawdę czy się przyznała czy nie to już twoje ploty

    10 10 Cytuj
  • 16 mar 2015

    A Ty malina nie masz co robić ? zajmij sie swoimi sprawami , Ty wiesz swoje ktoś wie swoje i jest ok , przestań przynudzać ;)

    9 8 Cytuj
  • Koksik 16 mar 2015

    A na Dąbiu też sobie ludzi zmyśleli Ogarnijcie się jak nie wierzycie jest to prawda !!!!!!!

    4 8 Cytuj
  • Andrzej 17 mar 2015

    Ale tutaj nikt nie pisze o Dąbiu, tylko o Trzemeśni. Nie widzisz tej subtelnej różnicy?
    Może napiszesz, że w Droginii biją Murzynów? Skala trochę inna, ale mechanizm ten sam.

    2 7 Cytuj
  • Koksik 17 mar 2015

    Nie rozmieszaj mnie bo robisz trochę Zamieszanie. Są ludzie którzy mówią prawdę a jeśli nie dowierzasz to twój problem !

    2 7 Cytuj
  • 19 mar 2015
    Mania_ napisał/a:

    Ani w Lipniku, Ani w Trzemeśni, Ani tym bardziej w Zasani. To plotka.
    owszem dziewczyna zeznała że ja zgwałcili ale to nie prawda. Przyznała się. Jak czytam te bzdury to zastanawiam się skąd się biorą takie ploty

    Mania... ogaaarnij sie... skąd wiesz ze to nie prawda i że się przyznała?? Śmieszna jesteś...

    8 4 Cytuj
  • 22 mar 2015

    Musze przyznac, ze Mania ma racje.... Laska naklamala o gwalcie ale sie przyznala

    11 9 Cytuj
  • 26 mar 2015

    ooo boże... a ja mam stu procentową pewność ze Mania nie ma racji... i bardzo irytują mnie ludzie którzy plotą bez sensu..

    9 9 Cytuj

Odpowiedz