Forum » Okolice

Gwałt

  • 26 mar 2015

    Lucha są 3 opcje, 1 to ty byłaś zgwałcona, 2 to ty zgwałciłeś, 3 stałeś(aś) i patrzyłeś(aś) na to, w innym przypadku nie możesz mieć 100% pewności, w pierwszym przypadku współczuję w 2 i 3 spłoń na stosie
    no może jest jeszcze 4 opcja, choroba psychiczna

    4 7 Cytuj
  • 27 mar 2015

    Jeszcze jest opcja 5 . Lucha może być kim z rodziny i ma informacje z pierwszej ręki skoro mówi ,że sto procent wie.

    13 1 Cytuj
  • 27 mar 2015
    Lucha ośmiornica napisał/a:

    ooo boże... a ja mam stu procentową pewność ze Mania nie ma racji... i bardzo irytują mnie ludzie którzy plotą bez sensu..

    STU PROCENTOWĄ PEWNOŚĆ HA HA mieszkam w tej samej wsi wiem to od jej najbliższych przykro mi że was zawiodłam .... ONA90 dzięki ...

    2 7 Cytuj
  • 27 mar 2015

    Oportunista:) wyników badań z psychiatryka nie pokażę wybaczcie:) Mania od najbliższych tak? interesujące:) znając życie Ci "najbliżsi" to krąg najbardziej zainteresowanych nic nie wiedzących:) nordi dzięki i potwierdzam..

    8 1 Cytuj
  • 27 mar 2015

    można to skwitować w ten sposób " i tak zamoczył" nie ważne kto ale udało mu się . xD

    3 14 Cytuj
  • 27 mar 2015
    krzysiekk31 napisał/a:

    można to skwitować w ten sposób " i tak zamoczył" nie ważne kto ale udało mu się . xD

    daruj sobie...

    9 2 Cytuj
  • 27 mar 2015
    Mania_ napisał/a:

    STU PROCENTOWĄ PEWNOŚĆ HA HA mieszkam w tej samej wsi wiem to od jej najbliższych przykro mi że was zawiodłam .... ONA90 dzięki ...

    Mania Ty powtarzasz tylko wiejskie plotki tak ,że zawiodłaś nas - nam też jest przykro .

    4 1 Cytuj
  • 27 mar 2015
    Lucha ośmiornica napisał/a:

    daruj sobie...

    i tak sie rodzą plotki, ktoś zgwałcił ale nie wiadomo kto, nie wiadomo gdzie i w jakich okolicznościach, czy w ogóle zgwałcił, a jeśli nie zgwałcił to może miał zamiar, a wpadający/wpadająca na forum wie od najbliższych tej co zgwałcili czy zgwałcił ją.
    to jest skomplikowane...administrator to powinien taki rzeczy usuwać z forum, zaraz się okaże że owszem gwałt byl ale w miejscowości o tej samej nazwie na drugim końcu polski. A osoba która podaje że wie od najbliższych to szwagier szwagra, kuzyna ciotecznego ciotki od strony wujka po dziadku
    paranoja...

    5 5 Cytuj
  • 28 mar 2015
    krzysiekk31 napisał/a:

    i tak sie rodzą plotki, ktoś zgwałcił ale nie wiadomo kto, nie wiadomo gdzie i w jakich okolicznościach, czy w ogóle zgwałcił, a jeśli nie zgwałcił to może miał zamiar, a wpadający/wpadająca na forum wie od najbliższych tej co zgwałcili czy zgwałcił ją.
    to jest skomplikowane...administrator to powinien taki rzeczy usuwać z forum, zaraz się okaże że owszem gwałt byl ale w miejscowości o tej samej nazwie na drugim końcu polski. A osoba która podaje że wie od najbliższych to szwagier szwagra, kuzyna ciotecznego ciotki od strony wujka po dziadku
    paranoja...

    Dobrze powiedziane. Jednak jako KUZYNKA wiem jak bylo... I dlatego bronie jej dobrego imienia..

    6 5 Cytuj
  • 30 mar 2015
    Lucha ośmiornica napisał/a:

    Dobrze powiedziane. Jednak jako KUZYNKA wiem jak bylo... I dlatego bronie jej dobrego imienia..

    jako KUZYNKA dobrze poinformowana powinnaś dążyć do tego żeby ukarano sprawców, we wcześniejszym poście piszesz, że nikogo nie złapano i nikogo nie złapią jak wszyscy będą myśleli, że to plotka, jak Ci zależy na sprawiedliwości i kuzynce potwierdź prawdę, przedstaw się, stwórz grupę nacisku na policję aby działała, z pomocą internautów można wyśledzić bandytów, a tak to dalej będzie farsa

    7 2 Cytuj
  • 31 mar 2015

    Dlaczego policja nie podala zadnych informacji na temat tego niby gwaltu? Bo malolata w koncu do wszystkiego sie przyznala.... Zreszta to nie bylo jej pierwsze klamstwo.... Kuzynko "ofiary" pewnie wiesz tez cos na temat rzekomych dluzszych praktyk swojej kuzynki? Przestancie pieprzyc, zamknijcie temat.... Bo i tak znajda sie tacy co beda innym oczy mydlic....

    7 8 Cytuj
  • 1 kwi 2015

    W każdej plotce jest ziarenko prawdy, tylko które? Dobre pytanie:)

    3 3 Cytuj
  • 1 kwi 2015
    ona90 napisał/a:

    Dlaczego policja nie podala zadnych informacji na temat tego niby gwaltu? Bo malolata w koncu do wszystkiego sie przyznala.... Zreszta to nie bylo jej pierwsze klamstwo.... Kuzynko "ofiary" pewnie wiesz tez cos na temat rzekomych dluzszych praktyk swojej kuzynki? Przestancie pieprzyc, zamknijcie temat.... Bo i tak znajda sie tacy co beda innym oczy mydlic....

    Zapewniam Cię , że wiem o wiele więcej na jej temat.. do czego niby sie przyznała? Typowe bzdety wyzssane z palca..

    4 5 Cytuj
  • 9 kwi 2015

    Taaa wyssane z palca..... zreszta niewazne.... ty wiesz lepiej i niech tak zostanie

    2 4 Cytuj
  • 24 kwi 2015

    Zgadza się wiem lepiej ooo wiele lepiej..

    4 Cytuj

Odpowiedz