Forum » Okolice

Samoloty wojskowe nad Bieńkówką

  • 16 mar 2015

    Dzisiaj widzieliśmy dwa nisko lecące samoloty wojskowe nad Bieńkówką. Czy widział je ktoś z Was i może rozpoznał co to były za samoloty? A jeżeli wie czemu latają to byłoby super... Ćwiczenia, czy coś zgubili?

    3 Cytuj
  • Koksik 16 mar 2015

    F 16 :P

    1 3 Cytuj
  • 16 mar 2015

    To były ruskie Migi !

    2 4 Cytuj
  • 16 mar 2015

    Taaa... no X-Wingi pewnie, promocja nowej części GW.

    4 2 Cytuj
  • Anna 16 mar 2015

    te samoloty bardzo często lataja nad okolicami myslenic. dziś widziałam ale jeden i to wysoko ale latal w kolko a dlaczego nie wiem

    1 3 Cytuj
  • 16 mar 2015

    Te samoloty to wojskowe CASY z Balic. W zeszłym tygodniu też przeleciały nisko nad Myślenicami. Latają dość często. Pewnie jakieś loty ćwiczebne.

    2 Cytuj
  • 16 mar 2015

    Takie one wojskowe jak całe nasze wojsko,podobnych używają w Australii farmerzy do zaganiania i transportu owiec.

    2 3 Cytuj
  • 16 mar 2015
    lilka354 napisał/a:

    ale latal w kolko a dlaczego nie wiem

    bo był z cyrku

    4 5 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Walker84: Dzięki, wcześniej ich nie widzieliśmy. Myślałem, że jakieś większe ćwiczenia planują.

    1 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Te samoloty to nowy nabytek grupy Halniak, podobno zostały zrekonstruowane przez samego dowódcę.

    2 1 Cytuj
  • 17 mar 2015

    mi się wydaje że pan Piotr ma delirke

    2 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Od razu delirkę. Ciekawość to się nazywa.

    Cytuj
  • Anna 17 mar 2015
    piękny maryjan napisał/a:

    bo był z cyrku

    no tak uszczypliwośc ludzi na forum . bez komentarza

    2 4 Cytuj
  • 17 mar 2015
    Walker84 napisał/a:

    Te samoloty to wojskowe CASY z Balic. W zeszłym tygodniu też przeleciały nisko nad Myślenicami. Latają dość często. Pewnie jakieś loty ćwiczebne.

    zdjecie
    Bryza
    – Mamy w Balicach najnowsze samoloty w Polsce. To przyjemność pracować na takim sprzęcie – mówi ppłk Grzegorz Weltrowski, dowódca Grupy Działań Lotniczych z 8 Bazy Lotnictwa Transportowego. – Nowe Bryzy są bardzo potrzebne. Zanim piloci usiądą za sterami większych transportowców C-295M, muszą wyszkolić się w lotach na Bryzach Glass Cocpit. Samoloty wyposażone są w podobne systemy planowania lotu i cyfrową awionikę.

    2 1 Cytuj
  • 17 mar 2015

    A ile tych nowoczesnych naszych maszyn mieści się w tym przestarzałym samolocie
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Lockheed_C-130_Hercules
    bo o takim zabytku już nie wspomnę
    http://pl.wikipedia.org/wiki/An-124_Rus%C5%82an
    Gdyby coś takiego latało to byłaby sensacja ale nastepcy kukuruźnika żeby wzbudzały sensację?
    Jaka armia takie samoloty,jeżeli cała nasza armia mieści się na Stadionie Narodowym to lotnictwo po złożeniu skrzydeł można zapakować na kilka Rusłanów i Herkulesów.
    Wybaczcie że sobie trochę zakpiłam ale Grzes mnie rozbawił tą nowoczesnością.

    1 Cytuj
  • 18 mar 2015
    lilka354 napisał/a:

    no tak uszczypliwośc ludzi na forum . bez komentarza

    na żartach się nie znasz ?

    1 1 Cytuj
  • 18 mar 2015

    To Były myśliwce Ruscy szukają terytorium Ukraina Się i znudziła

    1 Cytuj
  • Anna 18 mar 2015
    piękny maryjan napisał/a:

    na żartach się nie znasz ?

    na szczęście się znam :) choć to było uszczypliwe. dziś poł dnia ci cyrkowcy latali w ,,KÓŁKO" w sumie jakas chociaż powietrzna atrakcja hehe

    1 Cytuj

Odpowiedz