Forum » Okolice

Wybory Sołtysa w Zasani :)

  • ArekiLucynka 19 mar 2015

    Witam !

    Czy orientujecie się Państwo kto będzie startował na Sołtysa w zbliżających się wyborach ? Przegapiłem zebranie i nie jestem na bieżąco w tym temacie.
    Ciekaw jestem czy będzie ktoś kompetentny do wyboru ? Wiem tylko że wybory tuż tuż ...

    3 3 Cytuj
  • 19 mar 2015

    Pewnie: Kukiz, Ogórek i Grocka :-P

    4 7 Cytuj
  • Andrzej 19 mar 2015

    Z Dudą i Komorowskim.

    2 5 Cytuj
  • 19 mar 2015

    marko jak masz głupio pisać to lepiej nie pisz nic

    2 4 Cytuj
  • 19 mar 2015

    A gdzie będą wybory może w salce katechetycznej przy kościele co wy na to? W Jasienicy tam będą zapraszam do wątku

    3 4 Cytuj
  • Andrzej 20 mar 2015

    Podejrzewam, że Zasań w przeciwieństwie do Jasienicy nie ma problemu z głosowaniem chociażby w salce katechetycznej.

    2 3 Cytuj
  • 20 mar 2015

    No właśnie bo tu nie chodzi gdzie ale po co się idzie na wybory. A w Jasienicy tak Meksyk

    3 2 Cytuj
  • ArekiLucynka 20 mar 2015

    Czyli mam rozumieć że ludzie tu zaglądający NA NASZE WSPANIAŁE MYŚLENICKIE FORUM nic nie wiedzą ,,konkretnie pod kątem wyborów'' Sołtysa / Sołtyski w Zasani ?
    Pocztą pantoflową doszły mnie słuchy że kandyduje Pani A. która do tej pory piastowała ten urząd.
    Co myślicie o ponownym wyborze tej Pani ? Nie znam jej osobiście dlatego jestem ciekaw Państwa opinii ?

    marko napisał/a:

    Pewnie: Kukiz, Ogórek i Grocka :-P

    Miło marko że temat cię tak bawi. Dzięki osobom takim jak ty mamy taki a nie inny rząd :) Nie ma to jak poważna dyskusja i dorosłe podejście do tematu :)

    3 3 Cytuj
  • 20 mar 2015

    Nie mogę się zbytnio wypowiedzieć, ale jeśli obecny Sołtys coś wnosi w polepszenie warunków na wsi i są to rzeczy widoczne, a nie siedzi na wygodnym krześle to czemu ma nie zostać na swoim stanowisku.

    1 1 Cytuj
  • ArekiLucynka 20 mar 2015
    alvin napisał/a:

    Nie mogę się zbytnio wypowiedzieć, ale jeśli obecny Sołtys coś wnosi w polepszenie warunków na wsi i są to rzeczy widoczne, a nie siedzi na wygodnym krześle to czemu ma nie zostać na swoim stanowisku.

    Problem w tym że poza zebraniami to tej Pani nigdzie nie widać. Nie wiem czy się udziela w jakichś akcjach lokalnych bo o tym cisza. A wygodne krzesło każdy w domu ma :)

    1 3 Cytuj
  • 20 mar 2015
    ArekiLucynka napisał/a:

    Problem w tym że poza zebraniami to tej Pani nigdzie nie widać. Nie wiem czy się udziela w jakichś akcjach lokalnych bo o tym cisza. A wygodne krzesło każdy w domu ma :)

    To może nowa świeża krew.
    Siedząc w domu raczej nic się nie zrobi i raczej nic się nie wie albo bardzo mało się wie co dzieje się we wsi

    1 1 Cytuj
  • 20 mar 2015
    ArekiLucynka napisał/a:

    Problem w tym że poza zebraniami to tej Pani nigdzie nie widać. Nie wiem czy się udziela w jakichś akcjach lokalnych bo o tym cisza. A wygodne krzesło każdy w domu ma :)

    A gdzie Ty chciał byś ją widzieć , żeby po ulicy w Zasani chodziła tam i z powrotem czy może w TVN występowała.

    2 3 Cytuj
  • 20 mar 2015

    W zasani nie ma natanków i można wybory zrobić nawet w kościele między mszami.

    4 3 Cytuj

Odpowiedz