Forum » Okolice

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

 • 27 cze 2018
  Konto usunięte napisał/a:

  I do jjj2

  To jak,tacy ludzie,ktorzy kreca waly na prawo i lewo maja prawo zarzucac cos drugiemu,ze niby jest nie w porzadku???? Do kosciola chodza i rozaniec przez cala msze trzyma a poza kosciolem co????
  A czemu to na forum wyciagam?A dlatego, ze kazdy z nich co zarzuca cos ksiedzu J.nie jest bez winy-HALO!
  Przypominam jak banda chamow(Piasc,Zaj.itp.)kilka lat temu prowadzila kampanie wyborcza na rzecz obecnego wojta,niszczac i oczerniajac wtedy urzedujacego Pana Z. i bylo dokladnie tak samo jak wczoraj,jakies smieszne pisma,zarzuty,bezpodstawne oszczerstwa i to co najsmieszniejsze,ta nieumiejetnosc wyslawiania sie. I teraz powtorka i znowu ci sami? Kim oni to cholery sa i kto ich upowaznil do tego?
  Mdlosci dostaje i bialej goraczki jak na nich patrze i o nich slucham.
  Ale kazdy z nich wczesniej czy pozniej dostanie to co im sie nalezy
  .

  Super cała prawda,popieram

  53 19 Cytuj
 • 27 cze 2018
  Konto usunięte napisał/a:

  Podpisuje sie oboma recami!!!!:) tak bylo!!

  Oczywiście ja też się podpisuję

  44 19 Cytuj
 • 28 cze 2018

  Piszesz chodzi do kościoła trzyma różaniec.a zadane pytanie co ważniejsze różaniec czy uczestnictwo w Mszy świętej,jak pogłębić Wiarę odpowiedz sam /a człowiek sam pracuje na zbawienie,ale może bliźnim pomóc,a to nazywa się łaska ,jak się to powiązało.W górę serca.
  Oki

  34 14 Cytuj
 • 28 cze 2018

  Szanowni Państwo Jestem starszym człowiekiem ale jestem rozczarowany wręcz zbulwersowany zapytacie czym??? Wychodzeniem z Domu Bożego. Pytam??? Po co przychodzicie jak przed otrzymaniem Błogosławieństwa wychodzicie??? Trochę kultury i szacunku dla Boga. Wychodzicie bo co?? Bo Ksiądz wam nie pasuje.. Sięgając pamięcią do rodzin K .. , G .. i wielu innych to były bardzo pobożne i szanowane rodziny które przekazywały swoją wiarę dobrze swoim dzieciom i czego się doczekali??? Patrząc z Domu Ojca że dziś ich wnuki z rodzinami wychodzą z kościoła... Napewno ronią ciężkię łzy.. A wy kochani rodzice coś Cię im przekazali pytam??? Czy przekazaliście takie wartości jak wam przekazano? Dalej wychodzicie i szemrajcie bo i tak kiedyś będziecie wracać do Domu Bożego ale z ciężkimi łzami.

  Szczęść Wam Boże

  62 23 Cytuj
 • 28 cze 2018

  Jakoś nie widzę troski o to co się działo przez trzy lata,nie mówisz prawdy co kto robił,palenia
  książeczek nie do modlitwy,tej obłudy,hipokryzji ,a troszczysz się o to,co nie należy do ciebie
  Oki

  29 20 Cytuj
 • 1 lip 2018

  Napiszę,wiem gdzieś się taki ulung była taka herbata,człowiek,myślenie radzieckie ,dosadnie srali muszki będzie wiosna,będzie lepiej trawa rosła ,nynoj dalej
  Oki

  14 16 Cytuj
 • 1 lip 2018

  Był taki święty ksiądz może ci ktoś opowie jak ma pamięć bo ludzie pamiętają a Ten Najwyższy na pewno chodzi o tego który Cię spł...
  .. ,może nie warto,dużo jest szalonych
  Oki

  14 11 Cytuj
 • 1 lip 2018

  Głupio ci? ;D

  5 6 Cytuj
 • 1 lip 2018

  Chowasz się jak pluskwa pod kamieniem :) Oki doki

  6 7 Cytuj
 • 14 lip 2018

  ŻENADA, ŻENADA...

  6 2 Cytuj

Odpowiedz