Forum » Okolice

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

  • 13 lip 2016

    Ale są też pozytywy w całej tej sytuacji. Przynajmniej K.J wie że ludzie to nie barany którymi można łatwo manipulować, wie że nie może sobie na wszystko pozwolić. Nie może traktować parafii jak swojego folwarku. wszak to ksiądz jest dla parafii a nie parafia dla księdza.

    43 94 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Co rozwalił sami sie rozwalili w bagazniku ty wiesz co to bagaznik nie opowiadaj bzdur a oaza to sama rodzina Zajacow i co. Tamten k. Z nimi wspolpracowal nie osmieszj mnie nigdy go nie bylo nie wiej plotami, a na religie moje dzieci chodza do gimnazjum co ty brrdzisz co im opowiada moze o tym seksie na 1000 sposobow chore!!!!!

    109 36 Cytuj
  • 13 lip 2016
    kosmaty napisał/a:

    Ale są też pozytywy w całej tej sytuacji. Przynajmniej K.J wie że ludzie to nie barany którymi można łatwo manipulować, wie że nie może sobie na wszystko pozwolić. Nie może traktować parafii jak swojego folwarku. wszak to ksiądz jest dla parafii a nie parafia dla księdza.

    Ale ludziom jakbyś podał wszystkie fakty to i tak nie zrozumieją. Im na wychwalanie wystarczy to ze pięknie sie modli. A to jak traktuje przede wszystkim młodzież i jak mówi do starszych ludzi ( mam na myśli Pana Józka) to na to można przymknąć oko bo ksiadz to też człowiek? Jakby każdy byl z takim charakterem to bylaby PORAZKA!

    35 100 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Ależ tolerancyjna wieś się nam zrobiła.

    55 65 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Naprawdę ty się masz za Mesjasza zbawiasz naszą parafię. Są barany ktore bodą do momentu aż osiagną chory zaplanowany cel, bez względu na konsekwencję.

    97 29 Cytuj
  • 13 lip 2016
    Mikasa napisał/a:

    Co rozwalił sami sie rozwalili w bagazniku ty wiesz co to bagaznik nie opowiadaj bzdur a oaza to sama rodzina Zajacow i co. Tamten k. Z nimi wspolpracowal nie osmieszj mnie nigdy go nie bylo nie wiej plotami, a na religie moje dzieci chodza do gimnazjum co ty brrdzisz co im opowiada moze o tym seksie na 1000 sposobow chore!!!!!

    O czym Ty gadasz człowieku? Ty wiesz wogole kto chodził na oazę i czemu jej nie ma? Nie wiesz to sie lepiej nie wypowiadaj i nie osmieszaj takimi komentarzami! A dziewczyny faktycznie nie miały nic do roboty i poprostu sobie wymyslily jazde w bagazniku. Człowieku nie kompromituj się! Nie m ieszajcie w to Ksiazkiewicza bo jego posługa w naszej parafi się zakończyła i nie szukajcie innego winnego bo jest nim tylko ks J!!

    42 97 Cytuj
  • 13 lip 2016

    No pewnie ze wiem i nie prubuj mi wmawiac co innego bo znam wszystkich a ty to chyba szopkę juz piszesz na święta. Nie podbijaj bo usiłujesz wszystkim na siłę wmówić kto jest winny - moze ty?

    98 26 Cytuj
  • 13 lip 2016
    Mikasa napisał/a:

    No pewnie ze wiem i nie prubuj mi wmawiac co innego bo znam wszystkich a ty to chyba szopkę juz piszesz na święta. Nie podbijaj bo usiłujesz wszystkim na siłę wmówić kto jest winny - moze ty?

    Wystarczy ze szopka będzie taka jak w ostatnie święta to już będzie smiechu warte. Myśl sobie co chcesz ale jeśli bronisz go tylko dlatego że ładnie sie modli i nie chcesz wiedzieć prawdy to jesteś śmieszny. Tyle w temacie. Może kiedyś zmienisz zdanie ale widze ze najpierw musisz na oczy przejzec.

    37 99 Cytuj
  • 13 lip 2016

    A moze ty juz nie pisz bo szkoda czytac jedno i to samo jak traktowal koscielnego juz kiedys pisalam lepiej niż były zapewniam. A w tym bagazniku to ty byś się nadał ale bys poemat dopiero wypisywał tylko kto by cię słuchał.

    92 36 Cytuj
  • 13 lip 2016
    Mikasa napisał/a:

    A moze ty juz nie pisz bo szkoda czytac jedno i to samo jak traktowal koscielnego juz kiedys pisalam lepiej niż były zapewniam. A w tym bagazniku to ty byś się nadał ale bys poemat dopiero wypisywał tylko kto by cię słuchał.

    Zapytaj Pana Jozka na pewno Ci powie jak byl traktowany teraz a jak dawniej. Skoro tak strasznie bym traktowany za czasów księdza Ksiazkiewicza to czemu nie odszedł wtedy tylko teraz? Czemu wcześniej nie płakał na księdza Ksiazkiewicza tylko teraz? Pan Jozek jeszcze nigdy tak zdolowany w zakrystii nie siedzial jak przez te ostatnie miesiace! Człowieku pomyśl najpierw jak coś będziesz chial napisać! Albo może lepiej zapytaj kogoś czy to prawda a później pisz.

    41 96 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Nie musze pytać bo dobrze wiem bo tam jestem to ty zorientuj się jaka prawda a potem dawaj do wiadomosci. A ty to tak wszystko wiesz, wszystkich pytasz - a bo ty jasnowidz i prorok.

    90 37 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Pan kościelny, bagażnik, oaza, lekcje religii- nic nowego. Byłeś, widziałeś, rozmawiałeś chociaż z rodzicami tych dziewczyn? Bo ja z jedną matką tak i to wyśmiała co opowiadacie.
    Lekcje religii- moje dziecko chodzi do gimnazjum, nic takiego się nie działo, nie zna 1000 sposobów, natomiast była lekcja owszem na temat dojrzałości fizycznej, ale wszystko zgodnie z normami. Naprawdę nie wiem skąd te bzdury z lekcji, no ale jeżeli dorośli potrafią wymyślać takie bzdurne rzeczy jak słyszałam, to nie ma się co dziwić dzieciom.
    Oaza, co się takiego wydarzyło, że przestała istnieć? niezgodność zdań?
    Pan kościelny, tu była przesada, ze strony Pana kościelnego, też rozsiewał różne plotki do ludzi na temat księdza (jeszcze Go nie znając) potem wyszło jak wyszło. Ale na zebranie nie przyszedł, żeby Was wspierać dlaczego?
    I to jest rozwalenie WSZYSTKIEGO, to było wg ciebie WSZYSTKO, no to jakoś dziwnie myślisz.
    Jeszcze jedno czy ten seks na 1000 sposobów jest udowodniony ? Bo to jest bardzo poważny zarzut.
    Czy jak zawsze gdzieś, ktoś, coś...................

    98 33 Cytuj
  • 14 lip 2016
    Singielka napisał/a:

    Pan kościelny, bagażnik, oaza, lekcje religii- nic nowego. Byłeś, widziałeś, rozmawiałeś chociaż z rodzicami tych dziewczyn? Bo ja z jedną matką tak i to wyśmiała co opowiadacie.
    Lekcje religii- moje dziecko chodzi do gimnazjum, nic takiego się nie działo, nie zna 1000 sposobów, natomiast była lekcja owszem na temat dojrzałości fizycznej, ale wszystko zgodnie z normami. Naprawdę nie wiem skąd te bzdury z lekcji, no ale jeżeli dorośli potrafią wymyślać takie bzdurne rzeczy jak słyszałam, to nie ma się co dziwić dzieciom.
    Oaza, co się takiego wydarzyło, że przestała istnieć? niezgodność zdań?
    Pan kościelny, tu była przesada, ze strony Pana kościelnego, też rozsiewał różne plotki do ludzi na temat księdza (jeszcze Go nie znając) potem wyszło jak wyszło. Ale na zebranie nie przyszedł, żeby Was wspierać dlaczego?
    I to jest rozwalenie WSZYSTKIEGO, to było wg ciebie WSZYSTKO, no to jakoś dziwnie myślisz.
    Jeszcze jedno czy ten seks na 1000 sposobów jest udowodniony ? Bo to jest bardzo poważny zarzut.
    Czy jak zawsze gdzieś, ktoś, coś...................

    Rozmawiałaś z jedną matką,która pewnie jest zbajerowana przez ks.,j. Rozmawiałaś z pozostałymi ? Mają raczej inny pogląd niż ta jedna.Religia ? Twemu dziecku nie przeszkadza,a pozostałym widocznie tak,skoro jest afera.Oaza ? Wiadomo,że trzeba było usunąć,bo za Książkiewicza miała dostęp do całej plebani,a ks.j nie mógł na to pozwolić.Dlaczego ;D ?Pan kościelny ? Trzeba być naprawdę bez kultury,żeby jeszcze twierdzić,że tak uczciwy człowiek kłamie.
    Jak pisałem- nie przekonacie Nas i już,a Was przekona postępowanie ks.j ale to wymaga czasu.

    40 90 Cytuj
  • 14 lip 2016
    kosmaty napisał/a:

    Możecie mi powiedzieć który mój komentarz kogoś znieważył?

    Pewnie wszystkie,ponieważ masz swoje zdanie na temat ks.j z którym się nie zgadzają.

    94 17 Cytuj
  • 14 lip 2016
    Singielka napisał/a:

    Pan kościelny, bagażnik, oaza, lekcje religii- nic nowego. Byłeś, widziałeś, rozmawiałeś chociaż z rodzicami tych dziewczyn? Bo ja z jedną matką tak i to wyśmiała co opowiadacie.
    Lekcje religii- moje dziecko chodzi do gimnazjum, nic takiego się nie działo, nie zna 1000 sposobów, natomiast była lekcja owszem na temat dojrzałości fizycznej, ale wszystko zgodnie z normami. Naprawdę nie wiem skąd te bzdury z lekcji, no ale jeżeli dorośli potrafią wymyślać takie bzdurne rzeczy jak słyszałam, to nie ma się co dziwić dzieciom.
    Oaza, co się takiego wydarzyło, że przestała istnieć? niezgodność zdań?
    Pan kościelny, tu była przesada, ze strony Pana kościelnego, też rozsiewał różne plotki do ludzi na temat księdza (jeszcze Go nie znając) potem wyszło jak wyszło. Ale na zebranie nie przyszedł, żeby Was wspierać dlaczego?
    I to jest rozwalenie WSZYSTKIEGO, to było wg ciebie WSZYSTKO, no to jakoś dziwnie myślisz.
    Jeszcze jedno czy ten seks na 1000 sposobów jest udowodniony ? Bo to jest bardzo poważny zarzut.
    Czy jak zawsze gdzieś, ktoś, coś...................

    Jeszcze jedno - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tyle w temacie

    32 73 Cytuj
  • 14 lip 2016
    Mikasa napisał/a:

    Nie musze pytać bo dobrze wiem bo tam jestem to ty zorientuj się jaka prawda a potem dawaj do wiadomosci. A ty to tak wszystko wiesz, wszystkich pytasz - a bo ty jasnowidz i prorok.

    Znam tylko jedną Panią,,która ciągle przesiaduje w zakrystii i........ to mi wystarczy

    49 66 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Chciałbym zapytać jeszcze o jedną rzecz która była wspomniana jakiś czas temu na ogloszeniach . Była mowa o dekoracjach świątecznych szopka, grób Pański itd... powiedziano wtedy ze było to wykonywane przez młodzież , a z tego co dowiedziałem się po rozmowie z pewną osobą robili to ludzie dorośli najeci (prawdopodobnie odplatnie) przez księdza . Czemu miało służyć to przeinaczenie?

    36 90 Cytuj
  • 14 lip 2016

    A tu się pomyliles bo ciagle nie przesiaduje tylko od wielkiego swieta jak widac znowu nie wiesz a rozsiewasz ploty pewnie nie wiesz ze ja to ja

    87 32 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Ja to nie ta pani co myslisz bo ta pania tez znam ha ha ha

    87 29 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Do niewierny.
    Przepraszam bardzo, ale ja nie pisałam, że Pan kościelny kłamie, przeczytaj jeszcze raz.
    Jeśli chodzi o tą nieszczęsną lekcję o "seksie" prosiłam o dowody, bo uważam ,że jeśli się kogoś oskarża o tak poważne przestępstwo to przecież musi być oparte na konkretach.
    Dziewczyny w bagażniku z jedną matką rozmawiałam , która twoim zdaniem jest zbajerowana przez K.J. No przesadzasz, bo żadna matka nie pozwoliła by na złe traktowanie dziecka nawet przez bajer Księdza. Tak w ogóle to ile tych dziewczyn jechało w tym bagażniku? ja słyszałam, że dwie.
    Poza tym twoja wiedza, a moja są bardzo rozbieżne. Z tego co piszesz wnioskuje,że jesteś jeszcze młody i..............

    88 27 Cytuj
  • 14 lip 2016
    Anonim124 napisał/a:

    Ludzie ogarnijcie się!
    Nie macie doczynienia z KS J a wiecie wszystko najlepiej. Nie mieszajcie w to wszystko księdza Ksiazkiewicza bo ten problem dotyczy ks J a nie jego! Skoro macie takie wonty o te pola to czemu nie powiedzieliscie mu tego jak tutaj był? Wtedy każdy milczał. A teraz najlepiej wypominać jeszcze anonimowo...

    A wiesz dlaczego milczeli ludzie wtedy???????? Wyobraź sobie, że o tych "zamianach pół" wiedzieli tylko Ci, co w tym uczestniczyli!!więc jak mieli ludzie reagować na coś o czym nie mieli pojęcia????????? Wszystko odbyło się "po cichu"..

    95 25 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Proszę was skonczcie już to pisanie na forum bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. Może kiedyś niektóre osoby przejżą na oczy ale widocznie potrzeba na to czasu.
    Jeśli macie sobie coś do powiedzienia to powiedzcie to w realu a nie na necie jeszcze anonimowo. Nie kompromitujcie się przynajmniej tutaj gdzie wszyscy to czytają. Lepiej zakończyć ta dyskusje.
    Miłego dnia!

    52 56 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Znowu te nieszczęsne pola,pola,pola...Ks Z nie sprzedał wam pól ,to tylko dlatego jesteście za obecnym, żeby być przeciwko tamtemu!!!TAKA JEST PRAWDA!!! Chociaż trochę już mniej o nich piszecie.Czyżby podczas ostatniej pielgrzymki do Krakowa, kuria wyjaśniła wam sprawę pól i pieniędzy z ich sprzedaży???;-)

    54 116 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Do ŚWITEZIANKA Widzę, że wielką nienawiścią pałasz do ks Z .Nie rozumiem dlaczego go o wszystko obwiniasz ?Pewnie pola też nie kupiłaś? Piszesz dlaczego tu nie przyjedzie i nie zrobi porządku .Może nie masz o tym pojęcia ,ale ks J nie życzy sobie go na parafii! Jakby ks J był taki dobry, to by Go zapraszał na różne uroczystości,spowiedź itp.Wszyscy wiecie,że chciał sobie wyremontować pokoik przy ośrodku zdrowia i tam mieszkać, to mu nie pozwolił! I to jest dobry ksiądz? Myślę, że należało mu się to , za 30 lat posługi w naszej parafi , bo zrobił naprawdę wiele!! A co do tego plebiscytu , to nie rozśmieszaj mnie. Pamiętam jak przyszedł na naszą parafię i prosił nas o smsy,żeby na niego wysyłać.Nikt go jeszcze wtedy nie znał!! Moja znajoma sama wysłała na niego kilka smsów ,a resztę pewnie pani sekretarka. Zapomniałem jeszcze dodać, że rodzina mojej znajomej (tej od smsów) też nie kupiła , żadnego ze słynnych pól. pozdrawiam

    51 109 Cytuj
  • 14 lip 2016
    świtezianka napisał/a:

    Ja osobiście uważam ,że całe zamiesznie odpowiedzialny jest ksiądz Zbigniew K. Czemu nie przyjedzie i nie zrobi tu porządku , bo tak by przystało na porządnego księdza! Cieszy Go to całe zamieszanie!Jak zwykle ma na tym jakiś interes! MOŻE WYBUDOWAŁ KOŚCIÓŁ ALE , CO Z TEGO JAK GO ZBURZYŁ! Wiem ,że to jest poważne oskarżenie ale Kościół to nie budynek tylko to my ludzie!Bóg nie potrzebuje przepychu i bogactwa jakie prezentował sobą ksiądz Zbigniew K.. Czasem zastanawiałam się czy on jest bardziej księdzem, czy biznesmenem?Boże, ciężko mi to było powiedzieć, ponieważ nigdy nie chodziłam do Kościoła dla księdza lecz dla Boga , którego musiałam szukać sama, bo w pieniądzach go nie widziałam. Bóg , który jeździ wypasionym samochodem? , Bóg, który wozi się po świecie?, Bóg , który obraca się wśród elity?Coś mi tu nie pasuje? Poruszyłabym tu więcej kwestii , ale naprawdę nie widzę w tym żadnego sensu.A teraz widzę...widzę księdza , który głosi słowo Boże, który jest dla ludzi, który pomaga ubogim, który ma czas się modlić..., dzielić , który zatrudnia parafian do pracy..nawet księdza jeszcze chce sprowadzić do pomocy...Ludzie czy wy tego nie widzicie, jak on się stara!?Co wy najlepszego robicie? Opamiętajcie się zanim będzie za późno!

    To że jedzi na wakacje i ma spoko samochód to już oznacza biznesmena? Po Twoim pisaniu można stwerdzic ze poprostu zazdroscisz. ..
    A to że sprowadza ksiezy do pomocy to dowiesz się pod koniec roku ile N niego wydał tak jak w ostatniego sylwestra czytał...

    44 110 Cytuj

Odpowiedz