Forum » Okolice

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

  • 27 cze 2018
    Konto usunięte napisał/a:

    I do jjj2

    To jak,tacy ludzie,ktorzy kreca waly na prawo i lewo maja prawo zarzucac cos drugiemu,ze niby jest nie w porzadku???? Do kosciola chodza i rozaniec przez cala msze trzyma a poza kosciolem co????
    A czemu to na forum wyciagam?A dlatego, ze kazdy z nich co zarzuca cos ksiedzu J.nie jest bez winy-HALO!
    Przypominam jak banda chamow(Piasc,Zaj.itp.)kilka lat temu prowadzila kampanie wyborcza na rzecz obecnego wojta,niszczac i oczerniajac wtedy urzedujacego Pana Z. i bylo dokladnie tak samo jak wczoraj,jakies smieszne pisma,zarzuty,bezpodstawne oszczerstwa i to co najsmieszniejsze,ta nieumiejetnosc wyslawiania sie. I teraz powtorka i znowu ci sami? Kim oni to cholery sa i kto ich upowaznil do tego?
    Mdlosci dostaje i bialej goraczki jak na nich patrze i o nich slucham.
    Ale kazdy z nich wczesniej czy pozniej dostanie to co im sie nalezy
    .

    Super cała prawda,popieram

    312 20 Cytuj
  • 27 cze 2018
    Konto usunięte napisał/a:

    Podpisuje sie oboma recami!!!!:) tak bylo!!

    Oczywiście ja też się podpisuję

    292 19 Cytuj
  • 28 cze 2018

    Piszesz chodzi do kościoła trzyma różaniec.a zadane pytanie co ważniejsze różaniec czy uczestnictwo w Mszy świętej,jak pogłębić Wiarę odpowiedz sam /a człowiek sam pracuje na zbawienie,ale może bliźnim pomóc,a to nazywa się łaska ,jak się to powiązało.W górę serca.
    Oki

    274 14 Cytuj
  • 28 cze 2018

    Szanowni Państwo Jestem starszym człowiekiem ale jestem rozczarowany wręcz zbulwersowany zapytacie czym??? Wychodzeniem z Domu Bożego. Pytam??? Po co przychodzicie jak przed otrzymaniem Błogosławieństwa wychodzicie??? Trochę kultury i szacunku dla Boga. Wychodzicie bo co?? Bo Ksiądz wam nie pasuje.. Sięgając pamięcią do rodzin K .. , G .. i wielu innych to były bardzo pobożne i szanowane rodziny które przekazywały swoją wiarę dobrze swoim dzieciom i czego się doczekali??? Patrząc z Domu Ojca że dziś ich wnuki z rodzinami wychodzą z kościoła... Napewno ronią ciężkię łzy.. A wy kochani rodzice coś Cię im przekazali pytam??? Czy przekazaliście takie wartości jak wam przekazano? Dalej wychodzicie i szemrajcie bo i tak kiedyś będziecie wracać do Domu Bożego ale z ciężkimi łzami.

    Szczęść Wam Boże

    318 25 Cytuj
  • 28 cze 2018

    Jakoś nie widzę troski o to co się działo przez trzy lata,nie mówisz prawdy co kto robił,palenia
    książeczek nie do modlitwy,tej obłudy,hipokryzji ,a troszczysz się o to,co nie należy do ciebie
    Oki

    276 20 Cytuj
  • 1 lip 2018

    Napiszę,wiem gdzieś się taki ulung była taka herbata,człowiek,myślenie radzieckie ,dosadnie srali muszki będzie wiosna,będzie lepiej trawa rosła ,nynoj dalej
    Oki

    260 17 Cytuj
  • 1 lip 2018

    Był taki święty ksiądz może ci ktoś opowie jak ma pamięć bo ludzie pamiętają a Ten Najwyższy na pewno chodzi o tego który Cię spł...
    .. ,może nie warto,dużo jest szalonych
    Oki

    250 11 Cytuj
  • 1 lip 2018

    Głupio ci? ;D

    10 6 Cytuj
  • 1 lip 2018

    Chowasz się jak pluskwa pod kamieniem :) Oki doki

    10 9 Cytuj
  • 14 lip 2018

    ŻENADA, ŻENADA...

    10 2 Cytuj
  • 6 lut 2021

    Ludzie, dostaniecie super księdza. Właśnie dowiedzieliśmy się, że jeden z wikariuszy w naszej parafii został decyzją biskupa przeniesiony do Was. Smutna to dla nas informacja, bo po śmierci naszego proboszcza pełnił rolę administratora i cicho liczyłam no to, że zostanie proboszczem u nas. Wszyscy znają go jako dobrego księdza, zawsze uczynny, dla każdego miał dobre słowo i radę gdy się poprosiło. Będzie nam go brakowało.
    Powinniście przyjąć go ciepło i bez żadnych uprzedzeń.

    33 151 Cytuj
  • 8 lut 2021

    Znowu nowy proboszcz? Ten obecny był ok, dużo zrobił...co się stało?

    18 161 Cytuj
  • 9 lut 2021

    Jo już nie wiem tela księży się przewijo przez te ostatnie lata ktoś miesza w parafii i to dużo

    260 1 Cytuj
  • 9 lut 2021

    Ee tak ludzie wydziwiają już od ks. J. Moskały, on był dobrym księdzem to ludziom zaczęło odbijać bo woleli jak Książkiewicz brał od nich pieniądze i nic nie robił. Mam nadzieję że wróci do nas ks. Janusz i zostanie Plebonem, może w końcu zacznie lepiej wyglądać nasz kościół a nie taki przegnity z każdej strony.

    343 5 Cytuj
  • 9 lut 2021
    Zawadiaka napisał/a:

    Jo już nie wiem tela księży się przewijo przez te ostatnie lata ktoś miesza w parafii i to dużo

    Lepi za Moskały było tela wiem koniec kropka . ;)

    342 4 Cytuj
  • 9 lut 2021
    Moskała love napisał/a:

    Lepi za Moskały było tela wiem koniec kropka . ;)

    Powiem ci tyle jo sie nie chce wypowiadać na temat księży może niech sie inni wypowiedzą pozdrawiam

    143 3 Cytuj
  • 9 lut 2021
    Moskała love napisał/a:

    Ee tak ludzie wydziwiają już od ks. J. Moskały, on był dobrym księdzem to ludziom zaczęło odbijać bo woleli jak Książkiewicz brał od nich pieniądze i nic nie robił. Mam nadzieję że wróci do nas ks. Janusz i zostanie Plebonem, może w końcu zacznie lepiej wyglądać nasz kościół a nie taki przegnity z każdej strony.

    Ale człowieku co ty za brednie wypisujesz, ja jestem w podeszlym wieku a jak takie wpisy widza na tym calym forum to mnie karci naprawde ludzie opamietajcie sie jak mozecie pisac ze za ksiendza Moskaly bylo lepiej ludzie jedynie co bylo dobrze robione w kosciele to za kadencji ksiendza Ksiaksiewicza bo tylko on wiedzial co robic i tylko on mioł żelazna reke w tym kosciele, co wy ludzie macie w glowach ze tak myslicie naprowde aż mi wos żal

    7 317 Cytuj
  • 9 lut 2021
    Moskała love napisał/a:

    Ee tak ludzie wydziwiają już od ks. J. Moskały, on był dobrym księdzem to ludziom zaczęło odbijać bo woleli jak Książkiewicz brał od nich pieniądze i nic nie robił. Mam nadzieję że wróci do nas ks. Janusz i zostanie Plebonem, może w końcu zacznie lepiej wyglądać nasz kościół a nie taki przegnity z każdej strony.

    O czym ty mówisz człowieku, jaki przegnity.
    To właśnie za ks. Janusza kościół zaczął gnić na ścianach bocznych, a ks. Dziubek niedawno ogłosił, że mają się brać za tego grzyba.

    10 315 Cytuj
  • 9 lut 2021

    OOOO to jest pomysł ta parafia to samo zło ino waźby są tylko trza jakosik zagospodarować miejsce na takie żeby bardziej ludzie uczęszczali niż do kościoła.
    Według mnie bar potrzeba w Krzczonowie.

    63 16 Cytuj
  • 9 lut 2021

    No dobra, tamci to przeszłość, ale czego Dziubka przenoszą?

    2 181 Cytuj
  • 9 lut 2021
    Oligarcha napisał/a:

    No dobra, tamci to przeszłość, ale czego Dziubka przenoszą?

    Tak jak mówiłem ktoś miesza sam Pan/Pani widzi jak ludzie piszą na temat ostatnich księży

    237 1 Cytuj
  • 10 lut 2021
    Zawadiaka napisał/a:

    Tak jak mówiłem ktoś miesza sam Pan/Pani widzi jak ludzie piszą na temat ostatnich księży

    Przykre....zwłaszcza że chyba jest w porządku, ja nic do niego nie mam, a patrząc w jego przeszłość, prawie 20 lat był na poprzedniej parafii.

    16 188 Cytuj
  • 5 mar 2021

    Dziubek i Książkiewicz najlepsi księża w naszej parafii a nie jakiś Moskała

    7 248 Cytuj
  • 5 mar 2021
    Moskała love napisał/a:

    OOOO to jest pomysł ta parafia to samo zło ino waźby są tylko trza jakosik zagospodarować miejsce na takie żeby bardziej ludzie uczęszczali niż do kościoła.
    Według mnie bar potrzeba w Krzczonowie.

    Już jeden jest ,ale drugi też by się przydał

    4 119 Cytuj
  • 8 mar 2021
    Parafian napisał/a:

    Już jeden jest ,ale drugi też by się przydał

    Dokładnie drugi by się też przydał żeby ludzie po kościele mogli na spokojnie przejść się na piwo

    6 111 Cytuj

Odpowiedz