Forum » Okolice

Moto-Bałtyk - szybka wycieczka 2015

 • 2 sie 2015

  Witam Serdecznie
  Pisze tak orientacyjnie...jak by ktoś był chętny... Sprawa wygląda tak
  Planujemy z kumplem wyjazd nad morze na motocyklach a w sumie można nazwać to wycieczką nad Bałtyk (ze względu na brak możliwość wzięcia dłuższego urlopu w naszych firmach to 2 - 3 dni (wraz z trasa) )
  Wyglądało by to mniej więcej tak w dniu 14.08 -piątek, startujemy rano około 6:00 i lecimy do Kołobrzegu (trasa do ustalenia bo chcielibyśmy zahaczyć kilka jakiś fajnych miejscówek... Dotarcie na miejsce wieczorem.. oczywiście jakiś grill itd... nocleg prywatna kwatera lub pole namiotowe :)

  15.08 - sobota - czas dla nas czyli jak i co kto woli...nie wnikamy.. możemy wspólnie coś ustalić pozwiedzać lub po prostu opalanko... wszystko do ogarnięcia...

  16.08 - niedziela - powrót tez jakaś fajna trasa, aby nie było monotonie i bez pięknych widoków .. coś ciekawego do zobaczenia....

  Tempo bez zamulania ale nikogo nie zostawimy ... jedziemy bardziej turystycznie i w grupie (jak taka będzie) ale jeśli ktoś będzie chciał przycisnąć to nie ma sprawy... będziemy się umawiać co i jak... ale podkreślam nikogo nie zostawiamy...osobiście będę tego pilnował:)

  Jak ktoś byłby chętny to śmiało:) plecaczki tez można zabrać :)
  Jak się znajda chętni kto się spotkamy jakoś wcześniej aby omówić trasę i szczegóły :)

  Pozdrawiam:)

  3 Cytuj
 • Hubert 3 sie 2015

  Ja jestem bardzo chętny, tylko jako plecaczek, bo nie posiadam właśniego motocykla, a bardzo bym chciał w taką podróź pojechać! ;)

  2 Cytuj

Odpowiedz