Forum » Okolice

Wielkie Łutttuuuu....Motocykliści dla Ksawerego 29 sierpnia o 16:30

  • 24 sie 2015

    Witam Serdecznie
    Pisze jako motocyklista...niektórzy już mnie znają osobiście a inny mam nadziej poznają...
    Zwrócono się o mnie po pomoc abym zebrał jakaś grupę motocyklistów i pojawił się na korcie charytatywnym dla
    chorego chłopczyka w Myślenicach w dniu 29.08. br - sobota (nasza obecność to bardzo dużo dla Niego)
    Moja prośba do was abyście wspomogli swoja obecnością!! bo że wielkie serca macie to nie wątpię
    A o to plan :
    Zbiórka na Bora koło - 15:35 (czekamy 10 min)
    Wyjazd do Myślenic - 15:45
    W Myślenicach kilka osób będzie czekać na Orlenie (ten na górze przy Sobieskiego jeśli komos tam wygodniej to tam
    będzie drugi punk zbiórki)
    O 16:35/40 jako jedna wielka grupa wyjeżdżamy w stronę Rynku gdzie mamy zgodę na wjazd na płytę rynku.. Oczywiście robimy dużo huku...
    Link do wydarzenia na FB:
    https://www.facebook.com/events/1487671551532685/
    Liczę na was.. Jeśli są jakieś pytania... (oczywiście nie ważne czym jeździsz)
    Z góry dziękuje za wsparcie !! Myślę ze będzie na wielu !!
    A po wszystkim zapraszam na lody do Dobczyc !! Lub inne latanie

    12 4 Cytuj
  • 24 sie 2015

    Szczytny cel , jak najbardziej!!!Też kibicuję i biorę udział w tej akcji. Tylko po co robić tyle huku tymi motocyklami? Nie jest to miłe dla uszu , a już na pewno jest problemem dla ludzi , którzy spacerują ze swoimi małymi , czy większymi dziećmi po ulicy.

    10 8 Cytuj
  • 24 sie 2015

    renaw będzie spokojnie :).. chce żeby było głośno od ilości motocyklów a nie od ich katowania...chce również żeby ludzie bliżej poznali motocyklistów a przy tym wsparli szczytny cel...

    9 1 Cytuj
  • 24 sie 2015

    będzie można porobić zdjęcia motocykli... przymierzyć się do nich... chcemy przyciągnąć a nie odstraszyć...

    9 1 Cytuj

Odpowiedz