Forum » Okolice

Prośba do panów z osp

  • 21 wrz 2015

    Zwracam się z prośbą do panów z OSP Polanka oraz Rade Sołecką o rozliczenie się ze zbiórek pieniędzy jakie są zbierane na budowę remizy. Proszę bo nikt nie raczy poinformować na co są wydatkowane nasze pieniądze jak również pieniądze pozyskane z innych źródeł(nie od sponsorów).Mam do tego prawo ponieważ co miesiąc daje na ten cel. Powątpiewam również czy taka zbiórka jest zgodna z prawem, ponieważ pieniądze powinny być zbierane przez fundację na konto a nie na zeszyt. Proszę najpierw o rozliczenie już pozyskanych pieniędzy ,a dopiero potem następną zbiórkę. Proszę mnie nie zapraszać na Wasze zebrania bo nie tylko ja chcę wiedzieć co jest zrobione za naszą kasę a z zarządem to nie ma o czym rozmawiać bo to jest dyktat jednego członka zarządu. Chciałabym wiedzieć kto prowadzi nadzór nad wydatkami na budowę remizy , jak również ile zrobili sami strażacy(za darmo) , bo twierdzą ze jest to ich własność(ale za nasze pieniądze).Kiedy był robiony jaki audyt środków wydanych na budowę.

    33 11 Cytuj
  • 21 wrz 2015

    Proponuję prośbę tą złożyć w Radzie Sołeckiej i OSP. Wątpię czy zostanie tutaj odczytana przez odpowiednie osoby.

    24 2 Cytuj
  • 21 wrz 2015

    popieram Donatę!!! Ta zbiórka zdecydowanie za długo trwa.

    15 4 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    niech im Kopacz dołoży i ulokuje tam islamistów bo w takim tempie budowy to zadnej imprezy tam nie doczekam

    7 2 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    takie prośby składa się na piśmie i kieruje do odpowiednich jednostek w formie papierowej w dwóch egzemplarzach czyli oryginał i kopia , za potwierdzeniem ,a nie na forum

    15 2 Cytuj

Odpowiedz