Forum » Okolice

Bus Myślenice - Wieliczka

  • 7 paź 2015

    Witam. W sobotę chciałbym się wybrać busem do Wieliczki, lecz nie chce jechać przez Kraków, gdyż mam słabą orientację w terenie i mówiąc szczerze bym wyjechał niewiadomo gdzie. Słyszałem o busie przez Dobczyce. Skąd wyjechać i jaki bus polecacie do Wieliczki z Myślenic?

    6 2 Cytuj
  • 7 paź 2015

    Dla mnie podróż / busem + PKP / na trasie Myślenice - Kraków- Wieliczka jest prosta. /mam 70 lat/.Jeżeli to prawda , że masz słabą orientację w terenie to radzę jechać z drugą osobą, bo błądzić można tak samo i w Myślenicach, Dobczycach i Wieliczce. Zawsze można zapytać o drogę.

    3 7 Cytuj
  • 7 paź 2015

    A może jeszcze łatwiej będzie wsiąść w busa w Myślenicach w Dekadzie do Gdowa i potem z Gdowa dostać sie do Wieliczki. Wieliczka to miasta w jednym powiecie więc na pewno jakieś połączenia są. Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 8 paź 2015

    Można do dworca w Krakowie busem i przesiąść się na pociąg do Wieliczki.Do Krakowa busy co chwilę kursują,pociąg do Wieliczki bodajże co pół godziny.

    1 Cytuj
  • 1 gru 2017

    Ktoś wie jak najszybciej dostać sie busem do wieliczki?
    Myślenice-rondo Matecznego, rondo Matecznego-Wieliczka?
    Z góry dziękuję za odpowiedź

    Cytuj
  • 1 gru 2017

    tak właśnie.

    Cytuj
  • 1 gru 2017
    zniesmaczony pizzą napisał/a:

    tak właśnie.

    A jak często bus do wieliczki odjeżdza z ronda matecznego?

    Cytuj
  • 1 gru 2017

    jak chcesz busem to wiem że z galerii w Krakowie autobus 304 do Wieliczki jeździ i bodajże co 30 min a tak jest kiepsko z busami z Myślenic do Wieliczki, ja jeżdżę dziennie samochodem pozdrawiam

    Cytuj
  • 1 gru 2017

    Autobus 304 załatwi sprawę z ronda matecznego. Bardzo dziękuję za pomoc !!

    Cytuj
  • Pablo 26 gru 2017

    A szkoda, że chociaż kilka nie jedzie trasą: Myślenice - Wieliczka -Kraków i odwrotnie...

    1 Cytuj
  • 28 gru 2017

    I czas przejazdu z Krakowa do Myślenic przez Wieliczkę w piątkowe popołudnie wynosiłby 3 godziny :D

    2 Cytuj
  • Pablo 28 gru 2017
    Lotnik napisał/a:

    I czas przejazdu z Krakowa do Myślenic przez Wieliczkę w piątkowe popołudnie wynosiłby 3 godziny :D

    Ja czasami osobówką jadę ponad dwie... I to na trasie Kraków - Myślenice. Z pominięciem Wieliczki.....

    1 Cytuj
  • 28 gru 2017

    to niech będzie chociaż Myślenice Wieliczka bus, dziennie dojeżdżam do pracy w Wieliczce samochodem i jadę ok 40 mi, nie przez Kraków więc fajnie by było jak by bus jechał z Myślenic na Wieliczkę bez Krakowa

    1 Cytuj
  • 28 gru 2017

    Duśka84 jak to taki świetny pomysł to czemu sama nie otworzysz firmy z kursem na tej trasie ? :D

    Cytuj
  • 28 gru 2017

    no widzisz nie pomyślałam hahahaha o firmie -ale fajnie by było, jak by jednak był taki bus:)

    Cytuj
  • Pablo 28 gru 2017
    duśka84 napisał/a:

    no widzisz nie pomyślałam hahahaha o firmie -ale fajnie by było, jak by jednak był taki bus:)

    Pewnie, że fajnie... Okazuje się bowiem, że jest więcej ludzi jeżdżących na tej trasie, tylko nie ma czym... Ale standardowo myśleniccy busiarze (i Włodarze)... śpią.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz