Forum » Okolice

Stróża

  • 23 lis 2015

    Hej mieszkańcy. Co to się tam u Was ostatnio wyprawia? Aż strach przejeżdżać... morderstwo x 2 w jednym tygodniu?

    11 5 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Ojej, mowisz o tym co poderznal gardlo?

    6 2 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Tak..i o tym potrąceniu motocyklisty...ucieczce z miejsca zdarzenia... Co za czasy nastały.. Kiedyś takie rzeczy to tylko w filmach oglądaliśmy a teraz :( :(

    7 2 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Przeciez, ten co poderznal gardlo to bylo do przewidzenia ze cos takiego wywinie. Kiblowal w szkole, przesladowal dzieciaki, lal je, nauczycielki sobie z nim nie radzily, zadnego dobrego wzorca nie mial.

    To raczej efekt marnych pedagogow ze Strozy, ze potrafili go uwalic w szkole, ale nie skierowali do odpowiednich miejsc. M.in do poradni psychologicznych, ktore by zajely sie nim. Od lat bylo wiadomo, ze jest zaburzony.

    19 5 Cytuj
  • 24 lis 2015

    W Stróży zazwyczaj jest spokojnie, po prostu młodym ludziom bije do głowy.
    Morderstwo, jakieś łepki młode uciekły z miejsca wypadku, chłopak podobno żył jak go potrącili a oni uciekli ... zostawili go, on umarł... mam nadzieje że będą siedzieć dożywotnie w więzieniu. Ten co zamordował matkę to mam nadzieję że do końca życia w pierdlu będzie siedział.
    Jeszcze podobno był jeden wypadek, podobno ktoś jadąc samochodem odciął rękę całą na zakopiance, jak i gdzie i kto to był nie wiem...
    Wszędzie jest niebezpiecznie ostatnim czasem, ja od kilku miesięcy noszę ze sobą Walther P99 na wkłady hukowe P.A.K.

    11 1 Cytuj
  • 24 lis 2015

    pamiętacie powiedzenie: jak ci się życie dłuży -to jedź do Stróży

    12 10 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Akurat Stróża to miła wieś.

    11 3 Cytuj
  • 24 lis 2015
    davidsandron napisał/a:

    Akurat Stróża to miła wieś.

    miła , a jakże jak ta w Pcimiu tylko już teraz mało bezpieczna, a Andrzejek mediany chciał być i jest

    5 2 Cytuj
  • 24 lis 2015
    Koko napisał/a:

    miła , a jakże jak ta w Pcimiu tylko już teraz mało bezpieczna, a Andrzejek mediany chciał być i jest

    Nie wiem jaka jest ta druga " górna " Stróża, nigdy tam nie byłem, w Stróży dolnej natomiast są mili przyjaźni ludzie. Nie wszyscy bo są i wandale itp , ale Myślenice jak na coraz bardziej rozbudowane miasteczko również nie jest bezpieczne, strach często iść nocą po Myślenicach, strach zostawić samochód, kiedyś kolega kupił sobie nówkę samochód, zostawił samochód pod Dekadą Myślenice i co ? , musiał jakiś wandal porysować maskę z przodu... , nie wiem czy tym ludziom się tak bardzo nudzi czy po prostu wpływ niedojrzałych kolegów.

    4 5 Cytuj
  • 25 lis 2015

    Czyli ten wypadek motocyklisty to jednak nie "zwykły " wypadek ? :-( to potwierdzone informacje ? :-(

    2 Cytuj
  • 25 lis 2015
    Elizaaa napisał/a:

    Czyli ten wypadek motocyklisty to jednak nie "zwykły " wypadek ? :-( to potwierdzone informacje ? :-(

    bardzo niezwykły rzekł bym , sekcja zwłok wykazała, że obrażenia , które odniósł były z udziałem osób trzecich

    5 1 Cytuj
  • 25 lis 2015
    Koko napisał/a:

    bardzo niezwykły rzekł bym , sekcja zwłok wykazała, że obrażenia , które odniósł były z udziałem osób trzecich

    O tym wypadku nie slyszalem, moglbys cos wiecej przyblizyc kiedy i gdzie to bylo?

    Cytuj
  • 25 lis 2015

    Skad wiesz jaki był wynik sekcji zwłok ? Pytam dla tego że tyle informacji (plotek) się słyszy każdy wszystko wie ale niewiem skąd...

    1 Cytuj
  • Bezimienny Beznazwiskowy 25 lis 2015

    tak podobno dostał pobity okradziony , sprawca zbiegl z miejsca wypadku ..

    3 Cytuj
  • 25 lis 2015
    Elizaaa napisał/a:

    Skad wiesz jaki był wynik sekcji zwłok ? Pytam dla tego że tyle informacji (plotek) się słyszy każdy wszystko wie ale niewiem skąd...

    wiem i tyle , nie powiem skąd biorę odpowiedzialność za słowa więc wiem co piszę , napisałem prawdę

    2 Cytuj
  • 25 lis 2015
    Koko napisał/a:

    wiem i tyle , nie powiem skąd biorę odpowiedzialność za słowa więc wiem co piszę , napisałem prawdę

    Nie zarzucam Ci kłamstwa.. tylko naprawdę wiele jest wersji i wedlug każdego kto ją przedstawia jest "pewna" ... mam tylko nadzieje ze ten kto to zrobił odpowie za to ..

    7 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Wiadomo juz cos wiecej???

    1 2 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Chyba jednak, byl to zwykly nieszczesliwy wypadek ...

    1 16 Cytuj
  • 6 cze 2016

    U nas w Stróży nic sie nie dzieje...
    Raz na czas jakieś morderstwo czy tam kogoś pobiją a raz na rok śnieg spadnie.
    Po za tym nudy

    3 4 Cytuj

Odpowiedz