Forum » Okolice

Domek Skomielna Czarna

  • 27 gru 2015

    Czy ktoś nie wie może co stało się z oświetlonym domkiem w Skomielnej, jak co roku na święta był czynny w tym roku jednak nie .Wie ktoś coś może na ten temat ?

    13 Cytuj
  • 27 gru 2015

    Prawdopodobnie synowie wyjechali za chlebem zagranice i ich starszy ojciec sam nie jest wstanie udekorować oświetlenia :( Gmina Tokarnia powinna zadbać o pomoc w dekorowaniu wkońcu to wizytówka Skomielnej Czarnej w okresie świąt.

    19 1 Cytuj
  • 27 gru 2015

    Raczej sąsiedzi zgłosili sprzeciw na policję, że nie życzą sobie alby tłumy ludzi chodzili i parkowali samochody w okolicach ich domów... Zaświeciło się tylko raz w tym roku i od razu była policja :/

    19 4 Cytuj
  • Pablo 27 gru 2015

    Ludzie to jednak są oszołomy... Zamiast kiełbaski dilować to na Policję dzwonią... ;-)

    30 3 Cytuj
  • 27 gru 2015

    jesli chodzi o ludzi to naprawde zenada, domek to byla super atrakcja, ten miesiac w roku mogli sobie ludzie darowac. a jesli o rodzine ze nie mial kto pomoc to mogli jakos dac znac - napewno chetni do pomocy by sie znalezli

    22 Cytuj
  • 29 gru 2015

    Byłam tam dziś.....i ciemność ... mój syn aż płakał...i pytał się: dlaczego domek Mikołaja się nie świeci...co miałam mu odpowiedzieć. Samej mi było smutno...

    17 1 Cytuj
  • 29 gru 2015

    Posiada ktoś z piszących w tym temacie dom ?? Jeśli tak to proponuję iż w następne święta pomogę w dekoracji oświetlenia :) i zrobimy coroczny zjazd u ciebie :)

    12 11 Cytuj
  • 26 gru 2017

    Czy w tym roku dom także nie oświetlony czy coś od zmieniło? Bardzo proszę o info

    Cytuj
  • Pablo 28 gru 2017

    Śniegu jeszcze nie ma ale jak spadnie, to sam chętnie bym się tam wybrał... Ktoś, coś...? Lokalnych prosimy o informację na ten temat. :-)

    Cytuj
  • 29 gru 2017

    Niestety od 3-4 lat już jest nie oświetlony. W tym roku również więc nie warto jechać

    1 Cytuj
  • Pablo 29 gru 2017
    Qantico napisał/a:

    Niestety od 3-4 lat już jest nie oświetlony. W tym roku również więc nie warto jechać

    Dziękuję za info...

    Cytuj
  • 26 gru 2019

    Orientuje się ktoś jak jest w tym roku ?

    2 Cytuj
  • Bezimienny Beznazwiskowy 27 gru 2019

    Nie oświetlony, właściciele zrezygnowali

    Cytuj

Odpowiedz