Forum » Okolice

Kpina w Łękach - konkurs szopek bożonarodzeniowych czy krakowskich ?!!

  • 10 sty 2016

    witam,
    chciałbym poruszyć temat bardzo krzywdzący dla uczestników konkursu, który był ogłoszony jako konkurs szopek BOŻONARODZENIOWYCH !!

    Ale oczywiście bardziej wtajemniczeni przytargali szopki krakowskie po czym oczywiście że wygrali. [części i różnorakie elementy można kupić po prostu w sklepie]

    Jest normalną rzeczą że stawiając obie szopki na przeciw siebie zwykły LAIK wskaże szopkę krakowską jaką tą ładniejszą,

    szopki KRAKOWSKIE to nie szopki BOŻONARODZENIOWE !!!

    dziwi mnie werdykt, ponieważ myślałem iż szanowne JURY jest bardziej oczytane, ale jak widać patrzyli jak SROKI i jednogłośnie wygrały świecidełka na konkursie szopek BOŻONARODZENIOWYCH.

    Organizatorzy odstawili przysłowiową szopkę z tym konkursem jak jacyś chałturnicy,
    oraz zabłysnęli BRAKIEM jakiejkolwiek WIEDZY na ten temat, WSTYD na całą wieś.

    30 15 Cytuj
  • 10 sty 2016

    szopki KRAKOWSKIE to nie szopki BOŻONARODZENIOWE !!! bzdury piszesz co na Wielkanoc się buduje.

    5 20 Cytuj
  • 10 sty 2016

    Kolego obie oczywiście buduje się na jedne święta, ale nie stają w jednym konkursie.

    https://pl-pl.facebook.com/SolectwoLeki

    18 7 Cytuj
  • 10 sty 2016

    A Waszym zdaniem która szopka powinna wygrać?

    4 Cytuj
  • 10 sty 2016

    no to kto leży w szopce krakowskiej?????

    1 15 Cytuj
  • 10 sty 2016
    porucznik bukat napisał/a:

    witam,
    chciałbym poruszyć temat bardzo krzywdzący dla uczestników konkursu, który był ogłoszony jako konkurs szopek BOŻONARODZENIOWYCH !!

    Ale oczywiście bardziej wtajemniczeni przytargali szopki krakowskie po czym oczywiście że wygrali. [części i różnorakie elementy można kupić po prostu w sklepie]

    Jest normalną rzeczą że stawiając obie szopki na przeciw siebie zwykły LAIK wskaże szopkę krakowską jaką tą ładniejszą,

    szopki KRAKOWSKIE to nie szopki BOŻONARODZENIOWE !!!

    dziwi mnie werdykt, ponieważ myślałem iż szanowne JURY jest bardziej oczytane, ale jak widać patrzyli jak SROKI i jednogłośnie wygrały świecidełka na konkursie szopek BOŻONARODZENIOWYCH.

    Organizatorzy odstawili przysłowiową szopkę z tym konkursem jak jacyś chałturnicy,
    oraz zabłysnęli BRAKIEM jakiejkolwiek WIEDZY na ten temat, WSTYD na całą wieś.

    Szanowny Panie jest nam niezmiernie przykro, że czuje się Pan pokrzywdzony.
    Z całym szacunkiem odsyłamy Pana do regulaminu, gdzie wyraźnie napisane jest : technika oraz materiały do wykonania szopki DOWOLNA. Ten regulamin został zamieszczony na naszej stronie jeszcze w ubiegłym roku po to, żeby każdy mógł się z nim zapoznać ( tak więc nikt nie był BARDZIEJ wtajemniczony). Odnosimy wrażenie iż Pan chyba nie był obecny na konkursie, ponieważ szopka która wygrała zdobyła także nagrodę PUBLICZNOŚCI , tak więc publiczność potwierdziła wybór JURY.
    Pozdrawiamy - ORGANIZATORZY.

    24 9 Cytuj
  • 10 sty 2016
    sołectwo łęki napisał/a:

    szopka która wygrała zdobyła także nagrodę PUBLICZNOŚCI , tak więc publiczność potwierdziła wybór JURY.

    - to mnie nie dziwi.

    Osobiście nie czuje się pokrzywdzony ani dotknięty,
    nadal podtrzymuję iż został ogłoszony konkurs szopek BOŻONARODZENIOWYCH, nie bożonarodzeniowych i krakowskich czy choćby ogólnie szopek, więc obstaję przy swoim.

    Być może zabierze ktoś jeszcze głos w dyskusji i wtedy okaże się że NIE MAM racji,
    aczkolwiek może się okazać że jednak mam.

    pozdrowienia dla wszystkich Łęczan.

    11 11 Cytuj
  • 11 sty 2016

    To jest własnie polskie cebulowo ludzie na świecie umierają a w łękach na zadupiu kolesiowi się szopki nie podobają .Żenada.Zaraz napisze że to wina pisu

    10 15 Cytuj
  • 11 sty 2016
    eddie napisał/a:

    ludzie na świecie umierają a w łękach na zadupiu kolesiowi się szopki nie podobają

    sądząc po Twoich postach to masz chyba jakieś kompleksy i duży problem w kontakcie z otoczeniem,
    jesteś także bardzo samotny.

    Łęk nie uważam za zadupie, jest to wioska jakich wiele na południu.

    11 8 Cytuj
  • 11 sty 2016

    Pojecie szopki bożonarodzeniowej jest dużo szersze od pojęcia szopki krakowskiej.
    Szopka Krakowska to jeden z typów szopek.
    W konkursie wzięły udział różne prace w rożnych typach a że pierwsze miejsca i nagrodę publiczności przyznano szopkom typu krakowskiego to nie nazwałabym tego kpiną tylko uzasadniła tym że po prostu te prace wymagały więcej pracy.
    Obrażając organizatorów od chałturników i jury od osób nieoczytanych czy to nie świadczy czasem o tym że daleko panu lub pani od kultury.
    pozdrawiam.

    94 5 Cytuj
  • 11 sty 2016

    Ale macie fajnie na tych Łąkach,kłócicie się o byle co,a wystarczyło podać do konkursu szope SOŁTYSA to napewno by wygrała i pogodziła wszystkich

    7 113 Cytuj
  • 11 sty 2016

    Nie wiem kto pisze w IMIENIU SołectwaŁęki bo aż ŻAL.
    Na pewno nie jest to Pani Sołtys o której wiele słyszałem dobrego, np. że jest ambitna itd, a której tak naprawdę nie znam i na pewno nie jest to Pan Radny który uchodzi za człowieka roztropnego.
    Bez tych dwóch osób nie było was - STOWARZYSZENIA.

    sołectwo łęki napisał/a:

    nie nazwałabym tego kpiną

    kpiną można nazwać to że ORGANIZATOR ogłasza konkurs a potem startuje w nim i jest wyróżniony!!!

    sołectwo łęki napisał/a:

    Obrażając organizatorów od chałturników i jury od osób nieoczytanych

    chałturnik to człowiek działający na prędce, tworząc coś lecz nie przykładający się do zadania lub pracy,
    nieoczytany w jakimś temacie to człowiek nie posiadający większej wiedzy na jakiś temat.

    Nie miałem na celu nikogo obrazić i tego nie zrobiłem, są to słowa absolutnie nie mogące być uważane za obrazliwe czy uwłaczające oraz za przekleństwa.

    Proszę bez nerwów czytać posty i trzymać furię na wodzy, to pomorze zrozumieć treść.

    Proszę na drugi raz pamiętać o młodzieży i dzieciach które nie wszystko rozumieją i często nie godzą się z werdyktem - jest im po prostu przykro, proszę o tym pamiętać wręczając nagrodę jakiejś pani z waszego stowarzyszenia.

    Proponuję zawieszenie broni i jak wspomniałem wcześniej dać ludziom się wypowiedzieć w tej dyskusji,
    tak jak wspomniał/a @toko nie kłóćmy się bo to nie jest na celu moim i podejrzewam że też PANI.
    Poczekajmy, miną dni, tygodnie i zobaczymy "co ludzie powiedzą".

    Jak powiedział pewien mędrzec -
    " żaden wielki Pan nie zawojuje mieczem nie mając narodu za sobą, ale jak będzie pogrom wojsk jego w bitwie pierwsi to Ci z narodu gardło mu poderżną"

    8 31 Cytuj
  • 12 sty 2016

    Słusznie.
    Czekamy na głosy innych i ewentualne uwagi.
    Wszystkie komentarze zostaną przez nas przeanalizowane i wzięte pod uwagę przy następnym konkursie.
    Jednocześnie bardzo prosimy o aktywne włączenie się do prac Stowarzyszenia.

    12 1 Cytuj

Odpowiedz