Forum » Okolice

Krzyszkowice stara szkola

  • 9 mar 2019

    Taki_gościu, życzę Ci takiej żółci i takiej kwiaciarni jak moja.

    2 1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Jak mam z radnymi pogadać? Po wyborach pochowali się. Z Krzyszkowicami mam taki związek, że moi rodzice stamtąd pochodzą, czy jest coś nadzwyczajne w tym, że interesuję się miejscem przodków?

    4 2 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Taki_gościu, nie masz racji, ja obecnego Sołtysa kocham.Nawet piszę o Nim z dużych liter.

    3 1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Kto to jest Hajos, skąd się ten człowiek pojawił na naszym terenie? W sponsorowanym tekście gada jak Urban. Przesadziłam, Urban jest sto razy mądrzejszy.

    4 1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Jedno podkreślę, po prawej stronie ma cudną roślinę.

    2 1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Taki_gościu Bagietka dzięki hejtowi jest w obecnych władzach. Czy jest mądrzejsza ode mnie ?Wolę być głupszą od niej.

    7 Cytuj
  • 9 mar 2019

    @Lula napisałaś 6 postów jeden pod drugim. Z wszystkich wynika tylko to, że kochasz Sołtysa. Reszta to czysty spam.

    4 4 Cytuj
  • 28 kwi 2019

    No i c o z tym zabytkiem ? Kiedy organy ścigania pojmą tego przestępcę, byłego burmistrza ? Czy mieszkańcom nie należy się choć minimum informacji? Zwyczajnie : Panowie Radni macie nas za intelektualnie sprawne inaczej maszynki do głosowania. Jak na razie- jesteście w tym mistrzami. I...nie udawajcie, że tego nie czytacie.

    7 4 Cytuj
  • 15 maj 2019

    Wiewiórki z parku na Zarabiu mówią, że nowy konserwator zabytków nakazał odbudować starą szkołę w Krzyszkowicach. Panowie Radni, uchylcie rąbka tajemnicy. Suweren też chciałby radować się tą wiadomością. Może pochwalcie się tym na Wirtualnych Krzyszkowicach.

    9 2 Cytuj
  • 27 maj 2019

    No i co z tym zabytkiem ? Dziennikarze lokalni, wypadałoby zająć się tym tematem. Temat leży na ziemi. Wystarczy go podnieść.

    6 1 Cytuj
  • 28 maj 2019

    Lula Dzisiaj 13:29
    Tak niegdyś medialna sprawa starej szkoły zdechła? Państwo dziennikarze lokalni, mówi się, że służycie obecnej władzy. Jak widać, to prawda. Ale... rozumiem. To Wasz chleb. Pozdrawiam Was licząc na to, że ktoś z Was się wychyli.
    Edytuj Us

    6 1 Cytuj
  • 5 lis 2019

    Skromnie zapytam,co ze starą szkołą w Krzyszkowicach ? W którym zakładzie karnym gnije poprzedni burmistrz, bo z racji katolickiego miłosierdzia chciałabym przesłać mu paczkę. Czy ktoś wie coś na ten temat ?Do którego ZK wysłać paczkę ?Powinny do tematu wrócić media, zwłaszcza Dziennik Polski. Suweren czeka na informacje. Parafianie mówili, że wokół zabytku ostatnio były jakieś ruchy. Czy to aby zgodne z przepisami ?

    5 2 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 5 lis 2019

    Lula, nudna jesteś :)

    2 7 Cytuj
  • 5 lis 2019

    Mariooszku, ja o tym dawno wiem.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz