Forum » Okolice

GMINA SUŁKOWICE i w niej program 500+

  • 3 cze 2016

    Chciałam spytać ludzi z gminy Sułkowice czy osoby składające wniosek po początku maja juz dostały pieniążki? I czy są tutaj osoby , które dostały w gminie Sułkowice 500+ także na pierwsze dziecko?

    */administratora proszę o nieusuwanie tego wątku - ponieważ podobny wątek w zakładce - Myślenice dotyczy stricte Myślenic a mi chodzi o gmine i o te sprawy w Sułkowicach i okolicach/

    4 6 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Znajoma należy pod Sulkowice. Skladala na 1 dziecko na poczatku kwietnia i do tej pory jeszcze nic nie dostala

    6 4 Cytuj
  • 3 cze 2016

    aha czyli Sułkowice jeszcze nie dostawały 500+

    3 2 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Witam Sułkowice już dawno wypłacają na 1 dziecko też . Ja dostałam 20 kwietnia

    2 2 Cytuj
  • 5 cze 2016

    ja złożyłam na początku maja i do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi czy dostane czy nie (pierwsze dziecko)

    2 1 Cytuj
  • 13 cze 2016

    od kiedy do kiedy gmina Sułkowice przelewa pieniądze z 500+ ?

    2 Cytuj
  • 13 cze 2016

    Ja składałam wniosek końcem kwietnia. 18 maja wyrównali mi za kwiecień, a 20 maja wypłacili za maj. Pobieram na pierwsze i drugie dziecko

    2 Cytuj
  • 13 cze 2016
    Truskaweczka napisał/a:

    Ja składałam wniosek końcem kwietnia. 18 maja wyrównali mi za kwiecień, a 20 maja wypłacili za maj. Pobieram na pierwsze i drugie dziecko

    A decyzję przed wypłata dostałaś? ja składałam na początku maja - ale ani decyzji odmownej ani pozytywnej no cisza zupełna..

    1 Cytuj
  • 14 cze 2016

    Decyzję dostałam z dużym opóźnieniem. Najpierw wypłacili pieniądze.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz