Forum » Okolice

Hotel Gala Sułkowice

  • 29 cze 2016

    Cześć, szukam opinii odnośnie hotelu Gala w Sułkowicach. Impreza na ok 150 osób.
    Ktoś może był lub słyszał coś na temat tamtego miejsca?

    1 4 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Nie polecam, byłam gościem na weselu pod koniec zeszłego roku i co chwila trzeba było się obsługę prosić o alkohol bo nie donosili mimo że młodzi upominali, to samo z klimatyzacją, a jak zwróciliśmy kelnerkom uwagę, że przyniosły brudne talerze na stolik to potem szerokim łukiem omijały nas i do rana nie wymieniły już na nowe ani nie zbierały brudnych. Z tego co wiem, bo byłam przy rozmowie podczas rozliczenia (ślub siostry) młodzi zwrócili na to uwagę pani manager (miła i konkretna osoba, ale nie obecna podczas wesela-przynajmniej tego) to okazało się że większość z obsługi została przywieziona przez właścicielkę z innego jej lokalu i być może się nie znały.

    12 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Ten Hotel powoli umiera , nic się tam nie dzieje . kiedyś odbywały się tam trzy imprezy na raz .teraz świeci pustkami . A szkoda bo jest to ładny obiekt . Zniszczyli sobie opinie w okolicy i teraz trudno ją będzie odzyskać.

    9 Cytuj
  • 27 mar 2017

    Do tego czeba ludzi
    Odpowiedzialnych ludzi

    2 1 Cytuj
  • 5 kwi 2017

    Moje wesele odbylo sie wlasnie w tym hotelu, ogolnie wspomnienia fajne choc rownoczesnie odbywalo sie drugie wieksze wesele na drugiej sali- przez co zabrano tam wszystkie dzbanki z sokami. Po ciaglym upominaniu sie o soki ktore byly zamowione, dostal soki jeden stoli dzieciecy. Jednak odbilismy to sobie od ceny przy rozliczeniu- bo jakim cudem mam placic za cos czego nie bylo. A oprocz tego trzeba bylo upominac sie u obslugi o duzo rzeczy, chocby o donoszenie alkoholu zeby go nie braklo na stole...
    Obsluga bardzo wolno roznosi dania gorace chodzac do jednego stolika, przez co pierwsze stoliki od kuchni juz zjadly a ostatnie nawet nie dostaly posilku. Za swieze kwiaty na stoly policzyli tyle jak bym conajmniej zamiawiala kilka bukietow slubnych, a to zwykle margaretki byly. Tak wiec drugi raz pewnie bym tam nie zorganizowala wesela

    6 2 Cytuj
  • 17 cze 2017

    Hotel Gala znakduje sie w Rudniku a nie w sulkowicach

    1 1 Cytuj
  • 26 cze 2017

    Lepiej zabrać tam swoją obsługę i wynająć lokal

    1 Cytuj

Odpowiedz