Forum » Okolice

Kontrole prędkości - Trzemeśnia

  • 8 lis 2016

    W ostatnich dniach wieczorami ok 19:00 - 22:00 przy kościele w Trzemeśni policja, "dla bezpieczeństwa" mieszkańców i na ich prośbę postanowiła skrupulatnie przeprowadzać kontrole prędkości. To nic, że rano ani widu ani słychu policjantów kiedy to faktycznie ich obecność miałaby sens - gdy grupy dzieciaków, na pasach nie mogą przejść na drugą stronę ulicy, albo bardzo wygodni rodzice, maluchów z przedszkola zostawiają swoje samochody na środku ulicy mimo, że nowy parking jest kilkadziesiąt metrów od budnku.
    Dlatego radzę uważać, bo o stratę prawa jazdy w tym miejscu bardzo łatwo ( od strony Myślenictym obowiązuje prędkość 40km/h ).

    39 3 Cytuj
  • 11 lis 2016

    Kornelia powiedz mi szczerze kiedy policja dbałą naprawdę o nasze bezpieczeństwo??? Jak dla mnie to ''bezpieczeństwo'' to nic innego jak zbieranie kasy na 500+ , To nic innego jak maszynka do robienia kasy. Nie ma ich tam gdzie powinni być tylko tam gdzie da się na nas zarobić...

    11 10 Cytuj
  • 11 lis 2016

    Nigdy nie chodziło o bezpieczeństwo tylko o statystyki i sprawozdania ale mieszanie do wszystkiego 500+ robi sie już nudne.

    15 14 Cytuj
  • Andrzej 12 lis 2016

    Tak, na 500+ pieniądze wyciągają z kapelusza (miały być pieniądze z podatków: bankowego, od supermarketów, ale wyszło, jak zawsze). Nie mieszajmy więc do tego mandatów, podatków i innych obciążeń.

    8 5 Cytuj
  • 14 lis 2016

    Ale niech nie parkują koło przedszkole na środku drogi bo to jest na zakręcie i *****a widać jak są e wymija a nie piowino się tego robić bo to droga z pierwszeństwem

    7 2 Cytuj
  • 14 lis 2016
    Endrju napisał/a:

    Tak, na 500+ pieniądze wyciągają z kapelusza (miały być pieniądze z podatków: bankowego, od supermarketów, ale wyszło, jak zawsze). Nie mieszajmy więc do tego mandatów, podatków i innych obciążeń.

    Tak na poważnie to na co idzię kasa z mandatów?
    Dziś czytałem że mandaty idą w górę i to sporo.

    4 1 Cytuj
  • Andrzej 16 lis 2016

    Tak na poważnie, to pieniądze za mandaty (te wystawiane przez policję) trafiają do (i tu niespodzianka)... budżetu państwa. Nie wiem, jak jest z mandatami od ITD, ale podejrzewam, że również idą one do budżetu państwa.

    Stąd Twój post o 500+ bynajmniej nie jest pustym frazesem.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz