Forum » Okolice

WYRZUCONY Z AUTA PIES -SUŁKOWICE

  • 31 gru 2016

    Pozdrawiam ta wsze , która w nocy w Sułkowicach na ul.Partyzantów zatrzymała się i wyrzuciła średniej wielkości , łaciatego psa = pies wył i pobiegł za autem w amoku - ŻEBY CI PARCHU WRZODY NA DUPIE WYSZŁY!!!!A NA STAROŚĆ DZIECI CIĘ TEZ TAK POTRAKTOWAŁY!!!!

    69 4 Cytuj
  • 1 sty 2017

    Przyłączam się do tego " pozdrowienia"
    Nigdy nie miałem konfliktu z prawem (poza paroma mandatami od drogówki)
    Ale gdybym ja tam był zamiast Ciebie, to bym pewno był oskarżony przez "prokuraturę za skopanie xxxxx temu xxxxxx

    28 Cytuj
  • 1 sty 2017
    ziomal1 napisał/a:

    Przyłączam się do tego " pozdrowienia"
    Nigdy nie miałem konfliktu z prawem (poza paroma mandatami od drogówki)
    Ale jak bym tam był zamiast Ciebie, to bym pewno był oskarżony przez "prokuraturę za skopanie xxxxx temu xxxxxx

    nie było szans ana reakcje - dosłownie z jadącego auta wyrzucli psa - to się działo bardzo, bardzo szybko... :-( pies uciekł biegł za tym autem wył i szczekał i zniknął mi z oczu.. potem już go nie widziałam nigdzie..

    12 1 Cytuj
  • 1 sty 2017

    Numeru rejestracyjnego samochodu pewno też nie miałaś możliwości odczytać? :(
    Mam nadzieję że temu xxxxxxxx i jemu podobnym ktoś kiedyś w życiu " wynagrodzi "

    19 1 Cytuj
  • 2 sty 2017

    Jak by się piesek znalazł to mogę go przygarnąć.

    30 Cytuj
  • 2 sty 2017

    bartol 26 wracasz mi wiare w ludzi....

    20 Cytuj
  • 2 sty 2017

    Sk.......

    10 Cytuj
  • 5 sty 2017

    Jestem ''uczulony'' na krzywdę czy to ludzką czy zwierzęcą. Zwierze np pies tak samo czuje strach,ból,głód itp jak my. Nie pojmuje jak ktoś może tak postąpić z bezbronnym psem. ''ludzie''

    15 Cytuj
  • 16 sty 2017

    bartol26 WIELKI SZACUNEK ZA DOBRE SERCE

    6 Cytuj

Odpowiedz