Forum » Okolice

BRZĄCZOWICE

  • 16 maj 2012

    coraz to lepsze nowiny w tej pieknej wsi wschodza :D narkotyki zlodzieje brakuje chyba jeszcze jakiegos zabojstwa !

    7 3 Cytuj
  • 16 maj 2012

    Wieś jak wieś :) Wszędzie to samo , tyle , że STĄD dużo brudów wypływa na wierzch :)

    10 Cytuj
  • 17 maj 2012

    Nic ciekawego dokładnie narkotyki złodzieje alkocholicy i niestety osoby załamane emocjonalnie.Niestety nic dobrego na temat Brzączowic nie moge powiedzieć.Wystarczy spojrzeć w kartoteki pewnych spraw

    7 5 Cytuj
  • 17 maj 2012

    [quote=gość: kaja55] Nic ciekawego dokładnie narkotyki złodzieje alkocholicy i niestety osoby załamane emocjonalnie.Niestety nic dobrego na temat Brzączowic nie moge powiedzieć.Wystarczy spojrzeć w kartoteki pewnych spraw [/quote]
    narkotyki? gdzie? w centrum sprzedają?

    4 3 Cytuj
  • 17 maj 2012

    W jakim centrum!Zupełnie nie te strony.

    1 2 Cytuj
  • 17 maj 2012

    wystarczy spojrzeć na te 14-15 latki co ganiaja z trawskiem popalac pod mostami ;p

    4 7 Cytuj
  • 17 maj 2012

    [quote=gość: kaja55] W jakim centrum!Zupełnie nie te strony. [/quote]
    to które strony? może mają warstwy jak tort lub ogr?

    1 1 Cytuj
  • 20 maj 2012

    parking koło kościoła by wam się przydał!! bo to co się dziś dzieje to masakra!!!!!

    8 6 Cytuj
  • 21 maj 2012

    [quote=gość: frozen] parking koło kościoła by wam się przydał!! bo to co się dziś dzieje to masakra!!!!! [/quote]

    To zbuduj :)

    9 5 Cytuj
  • 21 maj 2012

    frozen jakie warswy ty tu wyliczasz nieważne gdzie wiadomo że są

    2 3 Cytuj
  • 21 maj 2012

    każda szanująca się nawet mała parafia ma parking!!!! a wy? WSTYD!!!! popatrzcie na parking koło kaplicy w sąsiednich stojowicach albo w zakliczynie!!!! macie od kogo się uczyć!!!!!! świetne miejsce by było koło waszego cmentarza!!!! tylko pewnie jakiś stary zgorzkniały człowiek nie chce sprzedać ugoru!!!!! żal mi was!!!!!

    5 12 Cytuj
  • 21 maj 2012

    Wydaję mi się , że parking to tylko dodatek do kościoła i teraz popatrz na kościół w Brzączowicach a później na ten choćby w Zakliczynie czy kaplicy w Stojowicach :)

    Sądząc po wykrzyknikach masz jakieś problemy ze sobą , polecam Validoll na nerwy ;)

    11 3 Cytuj
  • 21 maj 2012

    Mieszkam w Brzaczowicach i nie wstydze sie tego. Jest to bardzo przyjazna wies. Dobre polaczenia z myslenicami, dobczycami, (choc drogawe) krakowem. Piekne widoki za oknem. Nic tylko mieszkac dojezdzac do pracy, odpoczywac. Narkotyki, alkohol, zlodzieje - jak wszedzie zawsze ktos sie znajdzie. Owszem przydalby sie wiekszy parking (maly jest) pod kosciolem, byloby wygodniej bezpieczniej itd. Jednak ceny gruntów nie sa male, a parking za droga wojewódzka wymagalby rowniez zgody oraz wykonania przejscia dla pieszych co mogloby spowodowac wzrost wypadków z udzialem pieszych. Niestety nie bez przyczyny postawiono tutaj fotoradar (3 lub 4 smiertelne wypadki z udzialem pieszych). Droga przy ktorej jest wies posiada spore nasilenie ruchu i kilka "prostych" na których spokojnie "mlodzi gniewni lub starsi z fantazja" maja powyzej stówy. Taka lokalizacja. Prosze wiec o nie krytykowanie bezpodstawne wsi i braku parkingu. Przzeciez to tez w myslenicach w malym kosciólku parking jest "wielki" wzdluz ulicy, w rynku jest ogromny parking, a i samochody parkujace i wyjezdzajace z placu na kazimierza w poniedzialki sa kierowane przez samych prawych kierowcow. Nie wspominajac o majowkach w myslenicach na kazimierza na przeciwko sklepu na dolnym gdzie ludzie klecza za ksiedzem na ulicy! Pewnie przydalyby sie tam zamontowane kleczniki. Wiele mozna by bylo tutaj napisac ale nie oto chodzi. Lubie ta wies, jest naprawde przyjazna mieszkancom. Ceny gruntów po otwarciu zbiornika podskacza kilkukrotnie, a liczba chetnych do zamieszkania tutaj wzrosnie jeszcze bardziej. Przeciez tylko w brzaczowicach jest plaza piasczysta nad calym jeziorem.

    Ot tak to ja widze i tak to ja napisem :-)

    16 1 Cytuj
  • 22 maj 2012

    [quote=gość: nohej] Wydaję mi się , że parking to tylko dodatek do kościoła i teraz popatrz na kościół w Brzączowicach a później na ten choćby w Zakliczynie czy kaplicy w Stojowicach :)

    Sądząc po wykrzyknikach masz jakieś problemy ze sobą , polecam Validoll na nerwy ;) [/quote]
    dodatek do kościoła? dobre

    3 1 Cytuj
  • 24 maj 2012

    [quote=adam16000] zóh_z_gurnego napisał/a:hehe ZÓH bardzo lóbi Bżonczowice ,co sezon spęndza tam co jakiś czas, wolne hwile nad jeziorem ze swojom księrzniczkom :D czy tesz swymi ziomkami .Ogulnie bardzo ładna miejscowość , jest nawet Chotel Gawenda ze dwa osrodki agroturystyczne .Wspomne tesz o czystym powietżó .Bżonczowice są jak dla mnie fajowe :)

    Naucz się pisać!!! [/quote]

    A dejże mu spokój, przecież dobrze pisze. Można przecież zrozumiec o co mu chodzi.

    2 1 Cytuj
  • 28 maj 2012

    fotoradar włożony w brzączowicach jakieś oko jest za szybką

    5 Cytuj
  • Daniel 28 maj 2012

    [quote=gość: cbr] fotoradar włożony w brzączowicach jakieś oko jest za szybką [/quote]

    Z tego co wiem i widzę , to fotoradar nie działa :)

    7 1 Cytuj
  • 9 cze 2012

    [quote=gość: siakalaka] wystarczy spojrzeć na te 14-15 latki co ganiaja z trawskiem popalac pod mostami ;p [/quote]

    siakalaka skad wiesz ze pod mostem ? czyzby tez w celu palenia tam

    3 Cytuj
  • 10 cze 2012

    wrony cos tak kracza

    4 Cytuj
  • 20 cze 2012

    Chyba był jakiś wypadek dzisiaj ?

    1 Cytuj
  • 20 cze 2012

    napewno cos sie dzialo bo korek niesamowity

    1 Cytuj
  • 20 cze 2012

    No miał miejsce wypadek w którym wzięło udział 4-5 aut , dokładnie nie widziałem. 2 skasowane konkretnie , 1 wylądowało w rowie , 2 lekko uszkodzone. Jedna osoba chyba ciężko ranna , bo wzięli ją do karetki.. Można chyba mówić o szczęściu , życzę powrotu do zdrowia poszkodowanemu/poszkodowanej*

    1 1 Cytuj
  • 28 cze 2012

    a w niedziele przywitanie nowego proboszcza. Szkoda ks. Matusznego bardzo uczynny był i "normalny" nie wołał o pieniadze i wgl....

    9 1 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Słyszał może ktoś coś na temat wypadku na "plaży"?

    4 1 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Tak... utopił się 62latek gdzies tam z okolic Gdowa

    6 Cytuj

Odpowiedz