Forum » Okolice

Architekt

  • gosia 27 lip 2017

    Witam. Czy dla kogos z PanstwA pracowala Pani Gabriela Kolet- architekt? Chcialabym poznac opinie. A moze ktos zna jakiegos innego architekta, ktory zajmie sie budowa domu? Pozwoleniem na budowe itp? Z gory dziekuje za odpowiedz.

    1 15 Cytuj
  • 27 lip 2017

    Ja korzystałam z usług Marcina Łapy (za Waldim). Wszystko w terminie, wniosek o pozwolenie na budowę wypełnia sam, trzyma rękę na pulsie w starostwie.

    5 23 Cytuj
  • gosia 28 lip 2017

    Dziekuje

    1 2 Cytuj
  • gosia 29 lip 2017

    A ktoś jeszcze coś? :P

    1 1 Cytuj
  • gosia 31 lip 2017

    ?

    1 1 Cytuj
  • 31 lip 2017

    Dorota Pindel z Trzebuni. Super kobieta, doradzi, wszytko załatwi...

    7 6 Cytuj
  • gosia 31 lip 2017

    Można prosic do tej Pani jakiś numer tel?

    1 1 Cytuj
  • 1 sie 2017

    Usługi Projektowe Archi-Do Dorota Pindel
    32-438 Trzebunia Trzebunia 536
    122734896 698711764
    dorota.pindel@interia.pl

    7 4 Cytuj
  • gosia 1 sie 2017

    Dziękuję

    1 Cytuj
  • 20 lis 2023

    Bardzo proszę o radę , szukam architekta w Myślenicach lub okolicy który narysuje przebudowę i powiększenie istniejącego domu .
    Na mapie google pokazało mi w Myślenicach ponad 40 architektów . Odwiedziłem 3 , jeden nie robi przeróbek domów , drugi kręci że nie ma czasu bo nie chciał bezpośrednio odmówić a ta duża firma za biedronką też ma tylko gotowe projekty domów .

    Dlatego tu proszę o polecenie kogoś co taki projekt już robił , bo jeździć po wszystkich i pytać to szkoda czasu .

    Najbezpieczniej :) proszę o prywatną informację bo tu na forum zaraz znajdzie się kilku komentatorów który muszą dorzucić swoje 3 grosze niezwiązane z tematem .

    2 Cytuj
  • 22 lis 2023

    Triso (Myślenice)
    MPM (Pcim)
    Na pewno robili już przebudowy.

    3 1 Cytuj
  • 22 lis 2023

    Wielkie dzięki .

    Cytuj
  • 23 lis 2023

    A jakiego architekta polecacie do budowy domu i wszystkimi formalnościami z tym zwiazanymi

    Cytuj
  • 1 gru 2023

    Jeśli masz płaską działkę możesz szukać projektów gotowych, są niedrogie a przy prostych działkach adaptacja nie wymaga zazwyczaj znacznych przerobek i zrobi ci to każdy. Mała rada, jeśli kupisz gotowy projekt to zadbaj o to, żeby architekt robiący ci adaptację przyjechał na twoją działkę. Nie pozwól robić tego wyłącznie z mapy.

    1 Cytuj

Odpowiedz