Forum » Okolice

Miss Powiatu

  • 28 lip 2010

    co to ma być kto je w ogóle wybierał porażka te dziewuchy aaaj nieporozumienie!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    wygrała magdalena druzgała z nr 10

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Jak Dla mnie to 9 i 1 ze zdjęć jest trudno coś wybrać szkoda że nie ma filmików prezentacyjnych.
    fkuzirek555 Ty jak Zwykle rajdy, ryby a na lachony to nie masz czasu typowy Fizyk !!
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    no no!!! fizyk jak fizyk ;P lae na poczatku sierpnia znow na rajd :D nie na wszystko jest czas :)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Fajna impreza i dobrze zrobiona..., byłem, widziałem, laski jak macie teraz dużo do gadania to trzeba sie było zgłosić.

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    jak dla mnie to 1 i 7 świetne!

    Cytuj
  • 3 sty 2011

    Przepraszam,czy w tym konkursie startowała mieszkanka Dobczyc, Wiola Wojtaszek?

    Cytuj
  • 3 sty 2011

    [quote=cygnus] Powszechnie wiadomo że nie ma kobiet brzydkich.... [/quote]
    ... czasem tylko wina brak...

    Cytuj
  • 3 sty 2011

    [quote=gość: liko] Przepraszam,czy w tym konkursie startowała mieszkanka Dobczyc, Wiola Wojtaszek? [/quote]

    tu masz zdęcia wszystkich finalistek - moze jest tu Wiola

    Cytuj
  • 3 sty 2011

    [quote=gość: liko] Przepraszam,czy w tym konkursie startowała mieszkanka Dobczyc, Wiola Wojtaszek? [/quote]

    tu masz zdęcia wszystkich finalistek - moze jest tu Wiola
    http://www.mietnow.futuro.info.pl/b/100717-miss/index.html

    Cytuj
  • 12 sty 2011

    tak brała udziała...

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Na co dzień w Myślenicach widzę ładniejsze twarzyczki i figurki, miło popatrzeć:-))

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    Ciemnoniebieski Daewoo (chyba Tico lub Matiz), KMY J... to jedna z najpiękniejszych kobiet w powiecie za kierownicą. Przesyłam kwiaty@->-

    Cytuj

Odpowiedz