Forum » Okolice

Ośrodek Zdrowia w Trzemeśni

  • 27 lip 2010

    Witam,
    chciałam poruszyć temat Ośrodka Zdrowia w Trzemeśni, co sądzicie o LEKARZACH i PIELĘGNIARKACH tam pracujących?? Chciałam po prostu poznać zdanie innych ludzi ... bo ja już nie mam słów ;/

    2 2 Cytuj
  • 27 lip 2010

    To dlaczego piszesz jak nie masz słów, nie wiem o co ci chodzi, znów chcesz kogoś oczernić to twoja profesja......

    1 2 Cytuj
  • 27 lip 2010

    "Chciałam po prostu poznać zdanie innych ludzi ..."

    1 1 Cytuj
  • 27 lip 2010

    jeśli codzi o lekarzy to dok Rutkowski bardzo dokładny sympatyczny polecam jak najbardziej, stomatolog Żerdecki swietny super podejście do dzieci pracuje wolno lecz bardzo dokładnie! a co do pielęgniarek ,pani Halinki i asystentki stomatologa to może lepiej jakby już odeszły na emeryturę- jest tyle sympatycznych młodych osób

    3 1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    nO POWIEM ZE JEST TYLE MŁODYCH LUDZI KTÓRZY MOGLI BY PRACOWAĆ ,A TAM PANI BASIA ZAJMUJE MIEJSCE JUZ OD TYLU LAT NIE WSPOMNE JUŻ O TESZCIE PRACOWMNIKÓW..MOŻE SIĘ TO ZMIENI...

    1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    popieram starsze panie powinny zwolnić miejsca młodszym lepiej niech idą na zasłużoną emeryturkę razem z dok. stomatolog panią Grażynką

    2 Cytuj
  • Marek Stoszek 2 sie 2010

    A ja uważam że cała załoga Ośrodka Zdrowia powinna pozostać jak najdłużej.

    4 Cytuj
  • adzygmunt 2 sie 2010

    Nie można dyskredytować ludzi ze względu na wiek.
    Właściwym wyznacznikiem jest jakość pracy, stosunek do ludzi.
    Argumenty; stary to niech zwolni miejsce są nie na miejscu. Każdy z nas kiedyś tego wieku dożyje.

    3 1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    Popieram jeżeli Jej zdrowie dopisuje i pracuje sumiennie to dlaczego ma nie pracować, właśnie znam te młode pielęgniarki które tak chcą pracować , ale do starszej osoby zero szacunku, zresztą sam wygl`ad o Niej świadczy nieraz .

    1 Cytuj
  • 6 sie 2010

    tylu tzn ilu? to, że mam inne zdanie w tej materii do Twojego, nie oznacza, że nikt mi nie dogodził, lub i dogodził, takie generalizowane czyjegoś podejścia jest zwyczajnie nie na miejscu.
    Dr Hołuj zbadała mnie tuż przed wstąpieniem do KS Skalnika, proste badania, czy mam wadę serca, wyglądało to tak, ze zapytała, czy coś mnie boli?! kilka lat później okazało się, że mam wadę serca, ale wykrył to lekarz rodzinny w Myślenicach Stetoskopem (o ile wiesz co to jest).
    Ludzie chodzą do niej, kiedy liczą na skierowanie do leczenie celem przyznania renty inwalidzkiej.

    2 Cytuj
  • 6 sie 2010

    Tak kończąc odpowiedź. Oczywiście, że można sobie wybrać kogo Cipasuje. Ale rozmawiamy o konkretnym ośrodku, konkretnych osobach weń pracująchy, zatem prośba do Ciebie, czytaj ze zrozumieniem temat i wątek tego postu.

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    mury lecą do góry, ośrodek nowym dachem będzie pokryty ,a na zpapranych schodach sam ADZygmunt wyryty!!!!!!!!

    1 Cytuj
  • 3 paź 2010

    Ojoj Nie pasuja Ci? Poprzednie były bardziej do gustu"
    A znasz wymagania unii? Nie znasz! ortografii również
    Czy tam lezy wyryty ADZygmunt nawet jeśli tak to facet cos robi!!! a Ty narzekaczu!!!

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Sama chce miec taka aleję gwiazd Komus za to co dzieje sie w osrodku sie nalezy ale po co tam miałby byc wryty adz?

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Nie wybrzydzajcie, Weźcie w swoje ręce codzienna robotę przy ośrodku zdrowia Z tego co wiem to członkowie stowarzyszenia, które tam administruje uratowało wieś przed pozbyciem się opieki zdrowotnej. A wszystko co robią to jako wolontariusze i także po to by spełnić wymogi unii Kto tam był wie że idzie tam ku lepszemu Zastanówcie się z jakich pieniędzy to się robi i ile to kasy kosztuje Dziw że skądś te kasę mają
    Co roku na zebraniu wiejskim prezes St. robi finansowy obrachunek i nikt nigdy nie zakwestionował tego.
    Ojoj do Ciebie! Idź pogadaj z nimi Oni Cie przyjmą chętnie do pomocy. Zorganizuj trochę gotówki.
    Dach który teraz tam się robi będzie kosztował minimum 70 tysięcy Wiem bo rozmawiałam!!!
    O może Tobie się marzy wyrycie na schodach?

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    No na schodach można rzeczywiście WYRYĆ jak jest ślisko ha,ha ha.

    1 Cytuj
  • 3 paź 2010

    [quote=adzygmunt]Nie można dyskredytować ludzi ze względu na wiek.
    Właściwym wyznacznikiem jest jakość pracy, stosunek do ludzi.
    Argumenty; stary to niech zwolni miejsce są nie na miejscu. Każdy z nas kiedyś tego wieku dożyje.[/quote]
    zgadzam się i się nie zgadzam zarazem ;) ponieważ cały czas uważam, że w obecnych czasach lepszy stary technik niż młody inżynier i podobnie jest z wiedzą u młodych pielęgniarek. Cóż z tego , że nawet mgr kiedy wiedzy brak a co zostało wyuczone już dawno jest zapomniane. Zawód ten jest oparty na praktyce i niejednokrotnie młodzi lekarze uczą się od starych pielęgniarek. Jest i druga strona medalu: młode posiadają często (nawet częściowo co nie zostało zapomniane) najnowszą wiedzę np. nt aseptyki gdzie stare pielęgniarki powielają i co gorsza nauczają ogromne błędy (czego zdołałem doświadczyć) w imię zasady parafrazując "nie widać zarazków więc ich nie ma" ;) co więcej młode nie mają siły aby przebić się z nowymi, dla niektórych niereformowalnymi "wymysłami". Po pierwsze primo jak u Barei każda strona "ma swoje plusy i minusy problem w tym aby te plusy nie przysłoniły minusów" ;) a po drugie primo jedni udają, że płacą a drudzy że pracują - system jest chory.

    Cytuj
  • adzygmunt 6 paź 2010

    Sprawdziłem schody są z piaskowca, a personel dba o odśnieżanie. Mają zakaz używania soli, to fakt!
    A dach rośnie. Pytanie co z elewacją. Teraz widać w jakim fatalnym wizualnie i fizycznie jest stanie!

    Cytuj
  • adzygmunt 7 paź 2010

    zdjecie

    Tak wygląda dach w chwili obecnej. Dedykuję to zdjęcie dla "ojoj".
    Może mógłbyś tam coś pomóc?
    Dzięki za doping, czekam na jeszcze!

    Cytuj
  • 12 paź 2010

    nie ma sie czym podniecać ;]

    Cytuj
  • adzygmunt 13 paź 2010

    Może i racja tylko zważ drogi nmscp, że wieś, czyli Stowarzyszenie w jej imieniu robi to na własny społeczny koszt, bo "władza" nie miała zamiaru remontować ośrodka zdrowia tylko zapewnić opiekę zdrowotna w Myślenicach a ośrodek sprzedać.
    A jeśli jesteś młody zapytaj dziadków, rodziców, kiedy i kto i na jakim gruncie ośrodek budował.
    Dodam w 2012 roku ośrodek powinien wg norm unijnych mieć windę. koszt około 80-100 tyś PLN. Nie wiesz kto taka kasę ma do wyłożenia i czekanie aż przez kilka lat Stowarzyszenie uzbiera z czynszów i 1% /pit/ i odda dług.
    A może masz jakiś lepszy pomysł niż krytykowanie?

    Cytuj
  • 31 paź 2010

    Inicjatywa jest słuszną sprawą i tylko chwalić cały pomysł. Szkoda tylko, że promocja kuleje... kiedyś przeznaczyłem 1% bo wiedziałem, że warto i zrobiłbym to za każdym razem. Ale kiedy nic się o tym nie słyszy, brak jakiejś auto promocji na terenie samej Trzemeśni powoduje to, że ludzie nawet w tak banalny sposób, jak nic nie kosztujący prezent w postaci 1% wolą przemilczeć, machnąć ręką. Dlaczego? bo nie wiele o tym stowarzyszeniu ludzi wie.
    Gdyby A. Polanowski zorganizował jakąś tanią stronę internetową, kilka ulotek, plakatów, świeże informacje. Trzemeśnia nawet swojej jako takiej witryny nie ma, myślę, że wówczas coś by ruszyło.

    PS
    Przeglądłem listy wyborcze, wysyp w Trzemeśni kandydatów do Rady Miejskiej :)

    Cytuj
  • adzygmunt 1 lis 2010

    W Stowarzyszeniu jest mało ludzi z inicjatywą. Wszyscy zaangażowani w pracę /na bieżąco może trzech ludzi/ są biernymi członkami. Może to wina prezesa i jego stylu pracy?
    Zdecydowanie jest potrzeba młodych ludzi, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność za autoreklamę SIO.
    Z tego co wiem to rok w rok, SIO drukuje kalendarze, w tym roku mocno okrojone w treści, w którym było drukowane nawet bardzo uproszczone sprawozdanie finansowe i merytoryczne. Tak około 1000 sztuk rocznie które trafiły do ludzi w Parafii Trzemeśnia.
    Niestety społeczeństwo nie odpowiedziało na apel. Ze zbiórek /dane z kalendarzyków/ uzyskiwano w poprzednich latach 3000, 13000, 7000, w br 14 tysięcy PLN
    W SIO nie ma człowieka, który poprowadziłby stronę internetową. Brak im umiejętności technicznych, pieniędzy na utrzymywanie jej na serwerze, a potem stałej aktualizacji. Jednym słowem na tym polu tam jest bryndza.
    I jeszcze dodam, tam wszyscy w 100% to wolontariusze, korzystający z własnych aut, drukarki komputera.
    Niestety mam wrażenie, że rezygnacja A Polanowskiego spowoduje rozpad SIO, a na to się może zanosić.
    Potrzeba młodej krwi, młodych osób, które nie doradztwem, a pracą codzienną ożywią Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    czy administrowanie dla lekarzy budynkiem to wielka incjatywa????????????????? a nazwa brzmi Stowarzyszenie Incjatyw hohohoho, liczą się ludzie

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lis 2010

    Możesz szerzej rozwinąć swoją myśl, Przecież umieszczenie "??????" to prymityw!

    Cytuj

Odpowiedz