Forum » Okolice

Bieganie w Trzemeśni

  • 29 lip 2010

    Czy ktoś biega może w Trzemeśni? chciałbym poznać jakieś fajne kółeczka na ok. 10 km lub 1 godzinę ale raczej bez asfaltu.

    2 6 Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Niestety w Trzemeśni nie znajdziesz.
    Asfalt - Szkoła przez Bulinę, Osieczany, InterZoo, łęki dokładnie 10km 500 m.
    Trasa łatwiejsza do biegnięcia. Odwrotnie mimo tych samych parametrów jest trudniejsza.
    Są mniejsze kółeczka, ale takie 10-15 minutowe nawet suche. Bo mimo, że może być teoretycznie lato bezdeszczowe, ścieżki są w zasadzie błotniste.
    Najlepszy teren do biegania Krowiarka w stronę Niwy i i tam krążenie wokół. Możliwie sucho.

    2 2 Cytuj
  • adzygmunt 31 lip 2010

    Sebek wystraszyło Cię?

    3 2 Cytuj
  • 26 lip 2011

    Wybacz, że tak długo nie odpowiadałem - system miał mi wysyłać info o nowych postach, ale chyba coś się popsuło;)
    Jeśli chodzi o trasy, to powoli rozpoznaję temat biegania w okolicach Trzemeśni (i nie tylko) część moich tras jest na runmap.net (jedną z nich - asfalcik znajdziesz tu: http://www.runmap.net/route/1106584 )

    W każdym razie dzięki za podpowiedź! Jeśli w naszej wiosce znalazł by się ktoś chętny na bieganie średnich dystansów po okolicy, to służę swoim towarzystwem:)

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2011

    System nie wysyła zawiadomień, mnie także!
    Profesjonał z Ciebie!
    Mimo to dla mniej biegających poleciłbym przedłużenie trasy, która stałaby się łatwiejsza.
    W Łękach nie wbiegasz pod górę na Niwę, lecz biegniesz dołem do Drogini /brakuje trochę chodnika/ na most i do InterZoo i już na skrzyżowaniu w lewo na Bulinę. Trochę dalej 10500 m. a mimo to łatwiej.

    2 3 Cytuj
  • 27 lip 2011

    Ja tam lubię górki:) jeśli już to myślę o przedłużeniu, ale do Drogini, na wały i wałami do Interzoo. A dalej jak poprzednio. Też biegasz?

    2 2 Cytuj
  • 27 lip 2011

    Chłopaki nie gadać tyle tylko ruszać w trasę! ;)

    2 2 Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2011

    Niestety już nie. To duży błąd z mojej strony.
    Kiedyś nazwałem trasę tylko wałem p. powodziowym od Interzoo poprzez ostatni most na Trzemeśniance i znowu wałem aż po początku wału TRASĄ MOKREGO PODKOSZULKA - 3.5 km. Równo jak po stole, a wilgotność podkoszulka reguluje wysiłek!

    2 3 Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2011

    ola123 ??? Piszesz o Trzemeśni, łękach. Drogini, Osieczanach?A może o Zasani czy Porębie?
    Mogłabyś uzasadnić, chętnie poczytam!

    2 3 Cytuj
  • 28 lip 2011

    Niestety w Trzemeśni nie ma miejsc by fajnie pobiegać, ja ratuje się trasą "za chodnikiem"

    1 2 Cytuj
  • 28 lip 2011

    To zależy czego szukasz. Mnie się już klaruje kilka fajnych kółek (w dużej części nieasfaltowych), z tym, że - jak pisałem wcześniej - lubię górki:) Jak chcesz mogę podrzucić kilka pomysłów

    Adzygmunt: to jest błąd jak najbardziej do naprawienia:) nie trzeba wiele

    3 Cytuj
  • 28 lip 2011

    po lesie na Bulinie można biegać na boso!!

    6 7 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    a znacie gdzieś jakieś fajne trasy do biegania??

    1 3 Cytuj
  • 7 paź 2011

    Na chełm

    2 3 Cytuj
  • 20 paź 2011

    Ja nie biegam juz wieczorami bo mnie gonili jacyś zboczeńcy jestem ładna mam zgrabne ciało bo dbam o nie uprawiając sport. Dobrze ze akurat jechali strażnicy miejscy bo niewiadomo jak by sie to skończyło :( nie da się w tym kraju uprawiać aktywnie sportu żeby jakiś napalony samiec nie miał ochoty.

    ps. teraz biegam z gazem :)

    5 12 Cytuj
  • 20 paź 2011

    Łooo taaa zboczeńcy w trzemeśni pewno koty sie parzyły w krzakach :) lol a toś dała bobu ech te laski spod remizy czego to nie wymyślą.

    7 6 Cytuj
  • 20 paź 2011

    Pod remiza to dobre blachary stoją, wystarczy VW z dobra muza i ciemnymi szybami i już twoje :)
    Na moje daewoo nie lecą ale kumpel ma odpicowanego Golfa IV w gazie miód mayla wszystkie jego.
    Kupił sobie rejestrator trasy i rejstruje sobie co nieco z tych weekendowych spotkań o dzieje się.

    8 3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    [quote=gość: Jovcia] Ja nie biegam juz wieczorami bo mnie gonili jacyś zboczeńcy jestem ładna mam zgrabne ciało bo dbam o nie uprawiając sport. Dobrze ze akurat jechali strażnicy miejscy bo niewiadomo jak by sie to skończyło :( nie da się w tym kraju uprawiać aktywnie sportu żeby jakiś napalony samiec nie miał ochoty.

    ps. teraz biegam z gazem :) [/quote]
    Jeśli po Myślenicach, to ja również biegam, może utworzy się grupka to i raźniej by było?

    4 1 Cytuj
  • 26 paź 2011

    [quote=gość: Jovcia] Ja nie biegam juz wieczorami bo mnie gonili jacyś zboczeńcy jestem ładna mam zgrabne ciało bo dbam o nie uprawiając sport. Dobrze ze akurat jechali strażnicy miejscy bo niewiadomo jak by sie to skończyło :( nie da się w tym kraju uprawiać aktywnie sportu żeby jakiś napalony samiec nie miał ochoty.

    ps. teraz biegam z gazem :) [/quote]
    A może zobaczyli prawdę w świetle latarni i sami uciekli?
    Samochwała w kącie stała....

    3 1 Cytuj
  • 10 gru 2011

    Pikna dzioucha sama sie obryni

    5 Cytuj
  • 15 sty 2012

    a ja na gazie:)

    4 Cytuj
  • 15 sty 2012

    [quote=gość: OWB] gość: Jovcia napisał/a: Ja nie biegam juz wieczorami bo mnie gonili jacyś zboczeńcy jestem ładna mam zgrabne ciało bo dbam o nie uprawiając sport. Dobrze ze akurat jechali strażnicy miejscy bo niewiadomo jak by sie to skończyło :( nie da się w tym kraju uprawiać aktywnie sportu żeby jakiś napalony samiec nie miał ochoty.

    ps. teraz biegam z gazem :)
    Jeśli po Myślenicach, to ja również biegam, może utworzy się grupka to i raźniej by było? [/quote]

    Jestem za - w grupie oczywiście droga idzie szybciej, polecam bieg przez osieczańskie wały, na krokmierzu wyszło mi kilkakrotnie 1,6km na całej dł. wału. W dwie strony to oczywiście 3,2km. Widoki super, cisza, suchutko, a ścieżka przetarta. W zimie nie preferuję, ale z wiosną na 100%:)
    Szerokości!

    2 1 Cytuj
  • adzygmunt 15 sty 2012

    Od InterZOO aż po drugi wschodni kraniec jest dużo więcej! Mierzyłem licznikiem rowerowym!
    Parę lat temu nazwałem te trasę "trasą mokrego podkoszulka" Dla "starszych państwa" wymarzona, płaska, nie wymagająca wysiłku większego niż zamarzasz!

    3 2 Cytuj
  • 15 sty 2012

    [quote=adzygmunt] Od InterZOO aż po drugi wschodni kraniec jest dużo więcej! Mierzyłem licznikiem rowerowym!
    Parę lat temu nazwałem te trasę "trasą mokrego podkoszulka" Dla "starszych państwa" wymarzona, płaska, nie wymagająca wysiłku większego niż zamarzasz! [/quote]
    Zgadza się jest dużo więcej, jednak liczę od początku wału betonowego... kilkakrotnie zrobić tą trasę i można sporo kilosów nabić.

    2 Cytuj
  • 15 sty 2012

    bardzo miło widziec takie forum w mojej okolicy;) jest ktoś chętny na połączenie swoich sił na dystansie powyżej 10 km z okolicy Łęk?

    2 1 Cytuj

Odpowiedz