Forum » Praca

GALERIA MYŚLENICKA

  • 27 kwi 2011

    Co by tu jeszcze spieprzyć - czyli główny temat Rady Miasta i Gminy Myślenice.

    2 Cytuj
  • 6 maj 2011

    GDZIE PODANIA MOZNA SKŁADAC o prace

    1 1 Cytuj
  • 16 maj 2011

    Wie ktos moze jaka firma bedzie ochraniac galerie ?

    1 Cytuj
  • 25 maj 2011

    koło galerii w dawnym ośrodku jazdy ponoć przyjmują podania do tesco

    1 Cytuj
  • 26 maj 2011

    dostał ktoś telefon w sprawie tesco bo ja tak i nie wiem czy ktoś jeszcze??!!

    1 Cytuj
  • 26 maj 2011

    ale gdzie podania składac

    1 1 Cytuj
  • 26 maj 2011

    [quote=gość: Dziubek] dostał ktoś telefon w sprawie tesco bo ja tak i nie wiem czy ktoś jeszcze??!! [/quote]

    I pzyjeci cie?

    1 Cytuj
  • 27 maj 2011

    no właśnie może by ktoś w końcu powiedział gdzie te podania można składać ;)

    1 1 Cytuj
  • 28 maj 2011

    Podania można bylo wysylac do 18 maja na adres sloneczna 2. Ogloszenia byly w Gazecie Wyborczej. Ukazaly sie do Rossmanna i do Tesco.

    1 2 Cytuj
  • 30 maj 2011

    A nie wiecie czy nadal można składać te podania ?
    Nie czytam Gazety Wyborczej i o takim ogłoszeniu nie wiedziałam ;/

    1 Cytuj
  • 26 cze 2011

    nie wie ktoś na jaki adres można wysyłać CV do pracy w tej galerii w Myślenicach

    1 Cytuj
  • Ewelina Au. 26 cze 2011

    zapytałam o pracę w Rossmannie i tam przyjęli moje CV od nowego sklepu

    1 1 Cytuj
  • 26 cze 2011

    Widzę, że co poniektórzy to w porę się zorientowali o ofertach pracy. Przecież to było do przewidzenia, że będą szukać pracowników z odpowiednim wyprzedzeniem, a nie "na jutro". A CV trzeba było wysyłać nawet na adresy podane na stronach internetowych sklepów, które tam powstaną. Większość stron internetowych tych sklepów ma zakładkę zwaną "praca" czy "kariera". I właśnie tam trzeba było składać podania z zaznaczeniem o, który sklep chodzi... A tak w ogóle to nie wiem co tak niektórzy płaczą. Nie oszukujmy się, zwykli pracownicy i tak będą pracować za najniższą stawkę, a kierownicy będą z zewnątrz czyli spoza Myślenic. No chyba, że ktoś ma takie ambicję i to mu wystarcza. Z drugiej strony nie każdy ma możliwość np. wyjazdu za granicę... Bo takich co mogą, których nie trzyma tu rodzina, małe dziecko itp. to nie rozumiem...

    5 1 Cytuj
  • 26 cze 2011

    [quote=gość: aga2345] Podania można bylo wysylac do 18 maja na adres sloneczna 2. Ogloszenia byly w Gazecie Wyborczej. Ukazaly sie do Rossmanna i do Tesco. [/quote]

    Słoneczna 2 ??? Do Sawickiego?

    2 1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    powiedzcie mi, może ktoś wie, ile trzeba czekać na odpowiedź z tych sklepów co będą w galerii -empik, rossman i pepko , bo złożyłam tam CV i tak się zastanawiam... bo oni będą dzwonić do tych "wybranych", więc powiedzcie , gdyby kogoś wybrali, żebym Ja się już nie łudziła.... Bo stanowisk kilka a chętnych pewnie masa.

    1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    Jesteśmy kulturalnym narodem ,już nie mówi się supersam jak za komuny tylko galeria handlowa,dawniej mówiło się burdel a teraz agencja towarzyska itd....

    2 1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    co ? jaki supersam ? czy Ja użyłam takiego słowa ? rzeczywiście jesteś (nie)oświecony. Chyba ,że to nie do mnie, to z góry przepraszam.

    1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    To było do tytułu a nie do komentarzy a że dotyczy nazywania sklepów galeriami napisałem w tym miejscu.Dawniej do galerii chodziło się podziwiać dzieła sztuki a teraz na zakupy:)
    Życzę znalezienia satysfakcjonującej pracy .
    Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    [quote=gość: nieoświecony] a że dotyczy nazywania sklepów galeriami [/quote]
    a ekspedientki w "Galerii" galeriankami...

    2 Cytuj
  • 1 lip 2011

    he he "galerianki" dobre, ale masz rację , że dawniej to były galerie, ale sztuki. Mam nadzieję, że zostanę jedną z tych "galerianek"...

    1 Cytuj
  • 2 lip 2011

    jak dla mnie od dziecka największą atrakcją ulicy słonecznej były te sklepki drewniane na dworcu , to był magiczny świat , niedostępny , jak się miało w kieszeni 0,50 groszy a galeria handlowa , zwykły plastik , aluminium i kamery.

    3 2 Cytuj
  • 2 lip 2011

    Te sklepiki miały urok, ale już od dawna ich nie ma- tak jak i dworca zresztą też nie ma, bo nie ma potrzeby by owy dworzec istniał skoro i tak od dawna nie ma autobusów, które by jeździły regularnie do M-nic i potrzebowały gdzieś zajezdni.

    A potem jest wielkie zdziwienie czemu coraz więcej ludzi wyprowadza się z M-nic do Krakowa lub jeszcze dalej

    1 2 Cytuj
  • 5 lip 2011

    No i co z tą galerią ? Kiedy dokładnie otwierają te sklepy ? A czy komuś z Was udało się dostać tam do pracy ?

    1 Cytuj
  • 7 lip 2011

    hej ja tesz wysłałam meilem podanie i jak do tej pory nikt sie nie odezwał tak wogule to sie zastanawiam czy ktos przeglonda te poczte a do was sie ktos odezwał?????

    6 Cytuj
  • 7 lip 2011

    [quote=gość: jjjj] hej ja tesz wysłałam meilem podanie i jak do tej pory nikt sie nie odezwał tak wogule to sie zastanawiam czy ktos przeglonda te poczte a do was sie ktos odezwał????? [/quote]
    Jeżeli w podaniu robiłaś takie błędy, jak tutaj, to raczej nie licz na pracę.
    I nie tłumacz się dysortografią, dysleksją i inna dys...
    Żaden pracodawca tego nie toleruje.

    13 4 Cytuj

Odpowiedz